NLP3 KLASYFIKACJA GENERALNA NA SEZON 2011
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> PLP -> NLP3 (archiwum)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Her_Aro

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 8:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gruchciu napisał:
Jestem za turniejem u Jerzyka, w styczniu fajnie byłoby zagrać turniej np o Zimowy Puchar NLP3, nie związany z rankingiem co przyciągnełoby drużyny które nie liczą się w generalce

Gruchciu dobrze mówisz :)
Turniej zimowy na hali jest dobrym pomyslem - nam takie rozwiązanie pasuje :)
Niestety prawdopodobnie nie damy rady zagrac w Poznaniu :(
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
PaY

Staż (od roku): 2008
Drużyna: DARKNESS

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 9:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

natt - jeśli Cię az tak to interesuje w czasie gdy Boar zamieścił info o dodatkowym turnieju przebywałem w Krakowie n badaniach z moim synem, którego zdrowie jest dla mnie ważniejsze niż pisanie na forum. Cieszy mnie fakt, że odbędzie się dodatkowy turniej bo to kolejna szansa by zdobyć jakiekolwiek nowe doświadczenie... hmmm czy czy spadniemy z 3 miejsca pewnie tak i cię to pewnie zadowoli, ale mi pewnie jak i drużynie DARKNESS to nie będzie przyszkadzać bo to jest nasz pierwszy sezon startowania na balonach..... a i dodam Natt ze nie rejestruje się pod jakimś dodatkowym nickiem by napisać co myśle o zmianach zasad itp. pozdro i zycze miłego dnia

do zobaczenia na polu w poznaniu
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Jerzyk []

Drużyna: [ONI] {KrommTeam} ALP Citypaintball Poznań

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 11:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aro nie rób mi tego :(

Zna ktos fajny przepis na grzańca?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
vic

Drużyna: Project Poznań

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 12:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zna ktos fajny przepis na grzańca?

Ja nie ale do testowania jestem pierwszy :)
do góry
rojber

Staż (od roku): 2008
Drużyna: WTF Poznań < Darkness

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 14:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

natt napisał:
A gdzie się podziali Panowie najwięksi krzykacze, czyli Rojber ze spółką Darkness??

w przeciwieństwie do Ciebie mam normalne życie poza forum i nie spędzam tu 24h na dobę...

gwoli wyjaśnienia - myślę, że powinno wystarczyć - cytat z wątku:

http://paintball.info.pl/forum/viewtopic.php?p=709419&highlight=#709419

rojber napisał:
5. na koniec - nie piszę tego bo spadniemy z pudła gdy zasady się zmienią. i tak nie mamy już na nie szans, bo po piętach depczą nam lepsze drużyny, które później dołączyły do gry. chodzi po prostu o zasady, na które wszyscy się zgodziliśmy zaczynając w NLP3 w kwietniu...
do góry
boar

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 16:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skonczmy juz te prywatne wycieczki wzgledem siebie. Turniej u Jerzyka NLP3 to jest teraz istotne.

Mozna nic nie robic - i bledow nie popelniac. Po ostatnim turnieju przedstawie podsumowanie calego sezonu zarowno w NLP jak i NLP3.
do góry
Goro

Staż (od roku): 2004
Drużyna: www.zimnacrew.pl

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 17:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jeden turniej w Poznaniu a co z tym drugim ??
do góry
Goro

PostWysłany: Czw Paź 13 2011 17:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jeden turniej w Poznaniu a co z tym drugim ??
do góry
boar

PostWysłany: Pią Paź 14 2011 12:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie sadze by pogoda pozwolila na zrobienie drugiego turnieju w pazdzierniku - mozemy obserwowac listopad i sprobowac jeszcze w listopadzie - ale generalnie drugi turniej to do stycznia czekamy.
do góry
Goro

PostWysłany: Pią Paź 21 2011 17:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli turniej w poznaniu nie zamyka jeszcze sezonu??. moja drużyna potrzebuje jeszcze jednego do klasyfikacji i dlatego tak męczę :)
do góry
gruchciu

Staż (od roku): 2003
Drużyna: yamakasi

PostWysłany: Pią Paź 21 2011 18:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tym momencie ..... oczywiście to tylko moje prywatne zdanie ..... można rozważyć taką opcję.
Jeśli udałoby się zorganizować jakiś turniej zimą to mógł by być on liczony jednocześnie do generalnej klasyfikacji żeby drużyny które walczą o lepsze pozycje w generalce mogły poprawić pozycje i przede wszystkim jako turniej zimowy, wyłaniałby np. zdobywce NLP3 zimowego Pucharu Polski (czy jakby to nazwać)
Moim zdaniem taka opcja przyciągnęłaby największa ilość drużyn do ligi NLP3 która w tym momencie tego potrzebuje
do góry
Goro

PostWysłany: Czw Paź 27 2011 11:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie napiszcie proszę czy będzie ten 10 turniej, jeżeli tak to gdzie i kiedy.

Pozdrawiam
do góry
szydlo

Drużyna: BABILON

PostWysłany: Czw Paź 27 2011 16:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I ranking za Oławę i Poznań proszę uaktualnić na stronie NLP bo jak to tak :P pozdrawiam
do góry
Jerzyk []

PostWysłany: Czw Paź 27 2011 18:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aktualny ranking jest w temacie turnieju poznanskiego.

poza tym - zimowy turniej będzie dwukrotnie droższy niz klasyczne nlp3 dla drużyny.
wyjanęcie hali, ogrzanie, ułozenie pola.... siatki i dzikie węże.
przyjedzie z obowiązku kilka druzyn - ze wpisowego moze nie starczyc na ogranizację.
jeżeli tak bardzo jest to potrzebne aby przepłacic - rozumiem
pogoda nie pozwala jednak moim zdaniem na rozegranie turnieju na dworze. był poslizg - może w kwietniu byłoby lepiej? dograć 10-ty rozdać puchary, zacząć od nowa?
zimowy turniej na hali potraktowałbym jako atrakcję aby nie zapomnieć jak smakuje farba. wieksza liczba zgłoszeń i większa atrakcja - czysty fun.

obiektywnie - 5z9 to i tak wystarczająco blisko 5z10 aby zakonczyć sprawę.
jeżeli argumenty nie starczą - z pełną swiadomościa proponuje aby zrobić jawne głosowanie wszystkich kapitanów druzyn z 10 czołowych miejsc. w końcu to my, gracze, utrzymujemy ligii.
do góry
Her_Aro

PostWysłany: Czw Paź 27 2011 19:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jerzyk [] napisał:

zimowy turniej na hali potraktowałbym jako atrakcję aby nie zapomnieć jak smakuje farba. wieksza liczba zgłoszeń i większa atrakcja - czysty fun.

obiektywnie - 5z9 to i tak wystarczająco blisko 5z10 aby zakonczyć sprawę.
jeżeli argumenty nie starczą - z pełną swiadomościa proponuje aby zrobić jawne głosowanie wszystkich kapitanów druzyn z 10 czołowych miejsc. w końcu to my, gracze, utrzymujemy ligii.

Dobrze gada - grzańca mu polać :)
do góry
Jerzyk []

PostWysłany: Czw Paź 27 2011 19:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po ostatnim.... na razie odmówie - edziu chrzcił grzańca finlandią
do góry
Goro

PostWysłany: Pią Paź 28 2011 7:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zimowy turniej to propozycja Boara więc może niech on się wypowie jaka jest ostateczna decyzja.
do góry
ED_

Drużyna: Goodfellas

PostWysłany: Pią Paź 28 2011 8:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jerzyk [] napisał:
po ostatnim.... na razie odmówie - edziu chrzcił grzańca finlandią

nie smakowal ci? ;p cytrynowa finka podkreslila smak ;p
do góry
Ropuch

Staż (od roku): 1969
Drużyna: "BLACK SHEEP" Lubin

PostWysłany: Pią Paź 28 2011 10:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i sok z żuka ode mnie z gąsiorka :P
do góry
Jerzyk []

PostWysłany: Pią Paź 28 2011 16:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smakować - smakowało :)
a mowili mi przyjaciele, nie mieszaj....
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> PLP -> NLP3 (archiwum) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: