NLP 3 Gliwice 29 lipca 2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> PLP -> NLP3 (archiwum)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BartekSz

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Bad Company

PostWysłany: Wto Lip 31 2012 16:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hax napisał:
Nie wierzę, że nadal dzieje się to samo.

Ludzie nadal narzekają, że zgubili 5 fatów! Hahaha.

Dlaczego nie podejdziecie do tego jak do dodatkowej rywalizacji? Nie czujecie tego dreszczyku emocji związanego z niekończącym się wyścigiem po faty? Bez tego paintball nie byłby paintballem :) Takie życie, raz się jest z fatami na minusie raz na plusie :)

Dlatego wy zawsze jestescie na minusie
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
BarteK*OST

Drużyna: BIEDRONECZKI

PostWysłany: Wto Lip 31 2012 16:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W imieniu BIEDRONECZKI PAINTBALL TEAM dziękuję:

-organizatorom za doskonale zrealizowany turniej, ale Gliwice już Nas do tego przyzwyczaiły
-zawodnikom za możliwość wzajemnej, zdrowej rywalizacji
-sędzią za ciężką robotę
-FREAK-emu za świetne kuleczki i całokształt
-SILESIAPAINTBALL za możliwość trenowania na polu Millenium
-RESTAURACJI MARKUS, FIRMIE JUBILERSKIEJ RYSZARD MIKŁUSZKA, BUNKER PAINTBALL za wsparcie
-DŻEJO-wi z Invictusa za mega pomoc w picie i udostępnienie markera
-koledze, który zrobił Nam kilka wspólnych fotek

Jako zawodnik obdarzony nagrodą MVP dziękuję bardzo za to wyróżnienie, które niesamowicie motywuje do dalszej pracy i koronuje tą wykonaną.

Do zobaczenia na kolejnej edycji!!!
POZDR
do góry
The_Witcher

Drużyna: Bagera Team Cesaroki

PostWysłany: Wto Lip 31 2012 18:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

osobiście zostawiłem 2 czyjeś faty przy respie , a nasze szukałem przy przeszkodach i choć je tam widziałem to ich tam nie było , musiałem je wyciągać spod balonów ????
do góry
BigBadWolf

Staż (od roku): 2003
Drużyna: Spire Division

PostWysłany: Wto Lip 31 2012 22:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ba napisał:
Wolf - TY żyjesz? no no..

zyje i mam sie dobrze :) dozo nastepnym razem
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
BAGERA

Staż (od roku): 2004
Drużyna: BAGERA Power By: bagera.pl , TIPPMANN , Kill House

PostWysłany: Sro Sie 01 2012 7:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Patrze na te teksty o fatach i już nie mogłem - co znaczy że fat jest Twój tylko w sklepie ???????
Czyli Twoje auto było Twoje tylko w salonie a jak wpadniesz na kolejne zawody to mogę sobie go wsiąść a ty na forum napiszesz z uśmiechem że tak to już jest i huraaaa - załamuje mnie ta sytuacja.
Ja pamiętam że jak kupowałem do drużyny faty dałem koło 400zł za 2 skrzynki że by na turniej wystarczało i nie uważam że to błaha kwota , to już jest karane z kodeksu i niewiem jak można to akceptować.
Skoro to wszyscy (choć nie wiem kto to ci wszyscy bo na pewno nie drużyny które znam) akceptują to po co oklejacie naklejkami swoje faty, po co kupujecie te lepsze faty np DYE itp, po co??? chyba nie powiecie mi że by ten kto se je z ziemi pierwszy podniesie miał od Was lepszą pamiątkę ???

Zastanówcie się proszę o czym piszecie bo tymi tekstami na pewno to forum nie przyciągnie nikogo o zdrowym poglądzie na życie i obcowaniu międzyludzkim do PAINTBALLu

Możecie mnie nazwać impulsywnym góralem ale ciężko pracowałem na swoje i zniszczyłem sobie za dużo zdrowia że by jakiś bosy kut......... zabierał moją zadbane faty i nie tylko, więc podpisuje się pod Provpl tyle że Prowpl dopiero do niego wystartuje jak ja już będę go układał do snu i będzie to w afekcie.

Cieszy mnie postawa tych którzy piszą "zbierałem swoje faty a innych zostawiałem przy wyjściu że by nie przeszkadzały w grze" i to jest jedyne wyjście z sytuacji reszta to po prostu kradzież która przynajmniej na śląsku nie będzie akceptowana a jak ktoś ma za dużo kasy to niech nie okleja sobie fatów i prezentuje innym mnie na to nie stać.

A ja ze swoimi kontuzjami miałem siedzieć tylko na bazie ...... żona będzie nie pocieszona .......
do góry
sayret

Staż (od roku): 2014
Drużyna: Warsaw United

PostWysłany: Sro Sie 01 2012 8:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Złóż zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa jeden z drugim, ale proszę skończ wreszcie pierdolić te smuty na forum.
do góry
Paszcza

Staż (od roku): 1998
Drużyna: Grim Reapers/Krejsers

PostWysłany: Sro Sie 01 2012 9:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla takiego złodzieja fatów to w większości jedyny sukces na turnieju jaki osiągnął i jest z tego dumny, tylko nie może się tym za bardzo gdzie pochwalić.Może w domu przed mamą i tatą i koleżankami siostry.,że taki męski jest.

" zajebałem trzy faty innej drużynie, yeah, byłem najszybszy na polu, yeah."
:)

A tak naprawdę ten co kradnie faty po 8 zeta to taki dziad paintballowy.
do góry
BartekSz

PostWysłany: Sro Sie 01 2012 10:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie zakończcie proszę off topic n/t fatów. Po każdym turnieju czytam że zgubiłem to czy tamto. Proponuje zwyczajnie pilnować swoich rzeczy na turniejach tak fatów jak i innych przedmiotów. Każdy następny post na temat znikających fatów będę kasował.
do góry
pilkarz

Staż (od roku): 1
Drużyna: out of order

PostWysłany: Sro Sie 01 2012 19:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co za bagno
do góry
MareczekPL

Staż (od roku): 2010

PostWysłany: Sro Sie 01 2012 20:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fotki

https://picasaweb.google.com/113304966443094572556/NLP3Gliwice

Fot. Łukasz Sekuła.
do góry
klocek

PostWysłany: Sro Sie 01 2012 21:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

druga paczka zdjęć autorstwa Piotrka Dziedziula
https://plus.google.com/photos/101861992431433708148/albums/5771073814588777057
do góry
raven1982

Drużyna: S.W.A.T Rzeszów

PostWysłany: Pon Sie 06 2012 6:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to na koniec jeszcze wielka prośba i podziękowania dla tych którzy uwiecznili nas na swoich fotkach - ładnie prosimy o pozwolenie wrzucenia niektórych fotek na naszą stronę oczywiście z podaniem autora.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
doman

Drużyna: PAINTSQUAD

PostWysłany: Czw Sie 09 2012 21:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lepiej powiedzcie czy będzie jeszcze jakiś turniej nlp3 w tym roku
do góry
Rufi

Drużyna: REBELS

PostWysłany: Czw Sie 09 2012 21:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Turnieje z cyklu NLP3:

1. 01.04.12 - Bieruń
2. 06.05.12 - Kielce
3. 17.06.12 - Warszawa
4. 01.07.12 - Międzyrzec Podlaski
5. 29.07.12 - Gliwice
6. 26.08.12 - Pabianice
7. 30.09.12 - Poznań
8. 14.10.12 - Oława

klocek napisał:
trójki w 2012 idą bez zmian

Czyli będą;)
do góry
BartekSz

PostWysłany: Czw Sie 09 2012 21:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No w planach nadal są imprezy - zgodnie z założonym kalendarzem. Myślę, że jutro wieczorem / najpóźniej w sobotę wstawię szczegółowe info o turnieju NLP3 Pabianice 26 sierpnia 2012 - > http://paintball.info.pl/forum/viewtopic.php?p=756528#756528
do góry
Jowitek

Drużyna: S.W.A.T Rzeszów

PostWysłany: Pią Sie 10 2012 7:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rufi napisał:
Cytat:
Turnieje z cyklu NLP3:

1. 01.04.12 - Bieruń
2. 06.05.12 - Kielce
3. 17.06.12 - Warszawa
4. 01.07.12 - Międzyrzec Podlaski
5. 29.07.12 - Gliwice
6. 26.08.12 - Pabianice
7. 30.09.12 - Poznań
8. 14.10.12 - Oława

klocek napisał:
trójki w 2012 idą bez zmian

Czyli będą;)

...a Międzyrzec ? Będzie jeszcze jedna próba ? .....
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> PLP -> NLP3 (archiwum) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: