Gracze paintball Oświęcimia!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> news
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patryk81

Staż (od roku): 2015
Drużyna: ....

PostWysłany: Sro Wrz 09 2015 19:31    Temat postu: Gracze paintball Oświęcimia!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Z góry przepraszam jak pisze w nie odpowiednim dziale. Poszukuje aktywnych graczy z Oświęcimia i okolic . Zaczynamy z kumplami dopiero zabawę w malowanie i fajnie by było się podłączyć do ekipy z większym stażem. ;-) Pozdrawiam
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Gilley

PostWysłany: Sro Wrz 09 2015 20:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Walcie śmiało, mieszkam bardzo blisko i w osw jestem regularnie (codziennie ;) )
Sprzęt mam swój, coś zagrałem, staram się rozwijać, wszelkie pytania czy cokolwiek innego dawać na PW :)
do góry
E.M.O.

Staż (od roku): 2005
Drużyna: HSS, Ghosts Podhale

PostWysłany: Czw Wrz 10 2015 8:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwsze temat zalozony w nie do konca odpowiednim dziale.
po drugie paintball to dosyc obszerny temat. Napisales, ze jestes na poczatku przygody, to teraz dobrze by bylo gdybys troche pojezdzil po okolicy. Masz w Tychach SouthHunters, w Bieruniu Zimna Crew team, ze strikte militarnych masz mega PRO ekipe Jarheadow. Poczytaj forum, poogladaj filmiki, zobacz czy interesuje Ciebie bardziej gra scenariuszowa, lesna, magfedowa, czy moze sportowa.

ja ze swojej strony na pewno polece rowniez Nasza druzyne Ghosts Podhale. trenujemy po calej Polsce, jezdzimy na sparingi po europie. Jezeli interesowalaby Ciebie gra sportowa to zapraszamy.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Patryk81

Staż (od roku): 2015
Drużyna: ....

PostWysłany: Czw Wrz 10 2015 16:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Biegamy głównie po lesie narazie tylko Bielsko Biała/Hałcnów w planach Facr w Jaworznie. Chcemy zmontować ekipę na wspólne wyjazdy.
do góry
E.M.O.

Staż (od roku): 2005
Drużyna: HSS, Ghosts Podhale

PostWysłany: Czw Wrz 10 2015 17:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Patryk81
jak las to skocz do Jarheadow. znam tam pare osob i z czystym sumieniem moge polecic. Napisz do nich nie pozalujesz. ew. oni powiedza Ci do kogo w okolicy mozna uderzyc, jezeli chodzi o lesne ekipy to mam dane troche przestarzale.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> news Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: