Konkurs DYE | Wygraj DM
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> news
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MZ23

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Assassins

PostWysłany: Czw Kwi 12 2012 20:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak z innej beczki , popatrzcie na projekty tego gostka . Hardkorowy , rysuje kredkami :DDD . http://www.dyepaintball.com/custom2012/design.php?design=1306
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Luc

Staż (od roku): 2007
Drużyna: Splat Squad W.L.K.P. / PKI

PostWysłany: Pią Kwi 13 2012 7:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli gościu wygra, baaaardzo się zdziwię :D
do góry
mars700

PostWysłany: Pią Kwi 13 2012 9:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja głosuję na kolegę z Polski z motywem oczu "I see You". Jednak jakbym miał szczerze wybrać to bym te czerwone róże sobie sprawił. Kwiatki na mogiły przeciwników. :)))

Mój koment. Marek -> Nice. I would like to have it on my DM9. Looks cool and dangerous. Gives power to the possible user.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Luc

PostWysłany: Pią Kwi 13 2012 9:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mars dzięki za wsparcie, każdy głos się przyda.
do góry
KermitSpire

Drużyna: Spire Division

PostWysłany: Pią Kwi 13 2012 11:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.dyepaintball.com/custom2012/design.php?design=1026

Tak słusznie powinniśmy wybrać najlepszy. Ochoczo będę promował swój projekt.
Mimo, iż zdaję sobie sprawę, że nie za dużo osób interesuje się kubizmem uważam, że moje podejście do tematu jest dość ciekawe. Kompozycja broni się sama. Przestrzeń wykorzystana do maksimum. Proszę zwrócić uwagę jak bardzo zadbałem o szczegóły, które dodają charakteru całemu projektowi. Zastosowana gama kolorów spełnia wymagania najnowszych trendów.
"The art of painting" To przemyślany i konsekwentny do bólu projekt. Przez projekt łącze dwa odrębne światy. Sztukę z płótna i tą "naszą", która jest dla nas bardzo ważna. Pomimo iż tak bardzo się róznią między sobą w "lustrzanej rzeczywistości" mają wiele wspólnego. Pozdroooooooooooo
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
gall

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Templars

PostWysłany: Pią Kwi 13 2012 12:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KermitSpire LOL.
Jak dla mnie za bardzo karczemne, trąca kiczem postpeerelowskich blokowisk, przytłaczając swoją hiphopową tromtadracją, zamazując przekaz, jaki próbował w swym dziele przemycić autor.
A tak w ogóle, to spoko.
do góry
Badek

Staż (od roku): 2008
Drużyna: <AMOK>:www.amok.xlx.pl

PostWysłany: Pią Kwi 13 2012 12:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro Szpadel nic nie pisze to ja skomentuje:

Gall, jednak nie jesteś taki prostak, jesteś krytyk sztuki, taki człowiek renesansu
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Badek

PostWysłany: Pią Kwi 13 2012 12:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

edit: a tak na boku - napiszę jeszcze raz - czy jako PL nie możemy się zjednoczyć - wybrać 1 pracę z PL - grupowo najlepszą i dać czadu jak przy Rogglainio?

przecież Wasze prace nie mają najmniejszej szansy przy głosowaniu zoorganizowanym - niezależnie od jakości...

(swoją drogą Rogal chyba coś tam bandamkę obiecał jak wygra a tu cisza...)
do góry
gall

PostWysłany: Pią Kwi 13 2012 12:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Badek, jak najbardziej jestem prostak i cham, bo przecież skrytykowałem, a to jest chamskie!!!11!
Teraz czekam aż mi ktoś napisze: nie znasz się, zrób lepsze to pogadamy!
do góry
Badek

PostWysłany: Pią Kwi 13 2012 12:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Badek napisał:
naszła mnie wena, layout z głowy, nada się?

Uploaded with ImageShack.us

grafika wektorowa by BMP paint,

a mojego to nie komentowałeś, nieładnie
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Pią Kwi 13 2012 13:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gall, nie znasz się, zrób lepsze to pogadamy!
do góry
Luc

PostWysłany: Pią Kwi 13 2012 13:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Próbowałem zrobić ankietę, ale niestety forum nie pozwala na dodanie tylu opcji (21 projektów).
do góry
Badek

PostWysłany: Pią Kwi 13 2012 13:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Luc - ankieta - sami wiemy :) można zhakować, może zebrać w nowym temacie wszystkie pomysły i każdy przyzna punkt (1 osoba 1 punkt, głosowanie przez 5 dni) bez userów rejestrujących się po dacie 1 wpisu:))), nie anonimowo,
do góry
gall

PostWysłany: Sob Kwi 14 2012 11:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Badek napisał:
Badek napisał:
naszła mnie wena, layout z głowy, nada się?

Uploaded with ImageShack.us

grafika wektorowa by BMP paint,

a mojego to nie komentowałeś, nieładnie

Skoro już zostałem wywołany do tak zwanej tablicy, to pozwolę sobie na kilka uwag dotyczących tego, pożal się boże, "dzieła". Od pierwszego spojrzenia widać, że autor poprzez swój żart-psikus próbował dokonać tak zwanego "trollowania", popularnego wśród młodzieży hobbistycznie zaangażowanej w społeczność użytkowników ogólnoświatowej sieci komputerowej, zwanej również Internetem. Jednakże należy zauważyć, że żart ten jest czytelny jedynie dla niewielkiej grupy odbiorców, czyli wielbicieli coraz bardziej popularnej gry ruchowo-sportowej - paintballa, a to i tylko dla bardziej zaangażowanej w tę tematykę jej części. Nie będę się wypowiadał o jakości wykonania grafiki, ponieważ jest ona mierna i nie wnosi nic świeżego do współczesnej kultury, w szerokim jej słowa znaczeniu. Trudno tu mówić o jakichkolwiek inspiracjach czy wpływach innych twórców, jak również nie przypuszczam, aby dzieło to stało się kanwą pod jakiś nowy trend czy ruch w sztuce.
do góry
Badek

PostWysłany: Sob Kwi 14 2012 15:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co za spambot
do góry
tomeknavy

Staż (od roku): 2011
Drużyna: SMASH! Team

PostWysłany: Sob Kwi 14 2012 16:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to kto zrobi ankiete ? bo ja sie na tym nie znam :D ankiete forumowiczow :)
do góry
kaczka

Drużyna: Horse Team

PostWysłany: Sob Kwi 14 2012 17:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SONDA KONKURSOWA

mam nadzieję że nic nie pominęłam ;)
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Sob Kwi 14 2012 19:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KermitSpire - miszczoskie !
do góry
BartekSz

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Bad Company

PostWysłany: Pon Kwi 16 2012 15:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plotki o Gejo 3 --> http://www.pbnation.com/showthread.php?p=75179950#post75179950

do góry
SH@DOW

Drużyna: DIABLO TEAM WŁOCŁAWEK

PostWysłany: Pon Kwi 16 2012 16:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To raczej nie HOT NEWS :P
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> news Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: