Nowy atak Komisji Europejskiej !!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> news
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majkie

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Może być z lubuskiego/Dolnyślask

PostWysłany: Czw Lis 28 2013 22:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Debilizm, europejskie firmy zostały by bez dużej części przychodów, w dłuższym okresie niezbyt dobrze by to wpłynęło na ich konkurencyjność w stosunku do producentów z innych regionów. Udusili by przemysł.

Lepiej niech się zajmują pojemnością spłuczki i mocą odkurzaczy, czyli niczym, bo na tym się znają najlepiej.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Suseł

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Hunters Team

PostWysłany: Czw Lis 28 2013 23:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Majkie napisał:
Udusili by przemysł.

Unia dusi się sama w sobie przez irracjonalne pomysły np. pakiet klimatyczny - kary za emosję CO2 do atmosfery. Wiesz ile Polska buli hajsu za Bełchatów?
A najwięksi truciciele na świecie czyli Chiny i USA mają to w dupie i pakietu klimatycznego nie podpisali.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Majkie

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Może być z lubuskiego/Dolnyślask

PostWysłany: Czw Lis 28 2013 23:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego tez piszę, debilizm :)

Niestety, ale urzędasy z brukseli uznali że nadgorliwość jest ok. A wiadomo jaka jest ;)
do góry
pyokyo

Drużyna: Dyfuzor / Ała Ała

PostWysłany: Czw Lis 28 2013 23:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musimy coś z tym zrobić, trzeba iść spalić tęczę, jak odbudują oczywiście...
do góry
tooniek

Staż (od roku): 2003
Drużyna: eUphoria

PostWysłany: Pią Lis 29 2013 11:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W niemczech jest zakaz uzywania ASG, markera mozna uzywac tylko jak ma stempel
do góry
Badek

Staż (od roku): 2008
Drużyna: <AMOK>:www.amok.xlx.pl

PostWysłany: Pią Lis 29 2013 11:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chłopaki, czasami wątpię w Was:

autor wrzuca wątek ( swoją drogą autor znany z dość specyficznych tematów o zdrowiu) -poszukajcie trochę w źródłach zamiast czytania nagłówka i podnoszenia rabanu:

1:to projekt opublikowany na jakimś hobbystycznym portalu
2:projekt ma zapobiec jak głosi:

The European Commission wishes to consult citizens and stakeholders about action needed at EU level to reduce the threat of firearms to people living in the EU. Responses to this questionnaire will inform a communication which the Commission is preparing for adoption later this year, as well as possible future legislative and other initiatives.

Firearms are a common factor in serious crime, terrorism and illicit markets. Guns and similar weapons are usually produced legally, but can remain effective for decades and may be used for criminal ends with horrific consequences, as has been seen most recently in the attacks in Toulouse, Utøya and Liège. Meanwhile trade in firearms can generate profits which are diverted to organised crime and which undermine the rule of law. These weapons may be illegally acquired from stockpiles in former conflict zones such as the Western Balkans, or may have been converted from deactivated weapons or parts made available for sale over the internet.

co ma do tego pb? metafora daleka i naciągana :) głowy do góry i nie grzejcie się tak bo stres szkodzi...
f
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Suseł

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Hunters Team

PostWysłany: Pią Lis 29 2013 12:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdrugiej strony ktoś się ucieszy z zakazu używania markerów PB.
To MagFeed'owcy!
Zamiast używać nielegalnych markerów wreście zaczną używać nielegalnej ostrej broni!
To się nazywa realizm!
do góry
Elias

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Shadows

PostWysłany: Pią Lis 29 2013 13:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma co zarzucać siania paniki, to tylko mało konstruktywna dyskusja na temat unii. Tyle że olewając temat możemy się kiedyś zdziwić jak podejdzie na grze funkcjonariusz, strzeli obcasami, pomaca daszek dwoma palcami i zakomunikuje że naruszyliśmy taki to a taki przepis. Potem absurdalna (z naszego punktu widzenia) rozprawa, adwokat nam powie od 3 do 6 miesięcy i żeby się nie martwić bo w śledczym mają teraz mydło w płynie :)
Pamiętam czasy jak się z Samoobrony nabijali, a potem „Endriu” był wicepremierem…
do góry
szydlo

Drużyna: BABILON

PostWysłany: Pią Lis 29 2013 15:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Badek co do zdrowia to oprócz nowej ekonomi i paintballa to jest to co mnie najbardziej interesuje :]
I jeżeli nasz rząd nie zacznie wprowadzać profilaktyki to kiepsko to widzę. Tym bardzie że od przyszłego roku co niektóre placówki medyczne będą rezygnować z NFZ-u i będą szły w komercje a to będzie tendencja rosnąca w nadchodzących latach ( Jak ktoś jest w temacie i widząc np. reklamę w tv ING zrób rakowi w spak to wie o co chodzi ;)

Wracając do tematu ASG to paintball leśny tak daleko nie odbiega od pierwowzoru bo tam też są repliki prawdziwych broni. Ogólnie jest mocna nagonka w mediach na broń palną a tym czasem w USA jest wielka debata na ten temat http://www.youtube.com/watch?v=xTfHnVX-R80 jeżeli Ameryka się podda to już po ptakach.
do góry
Badek

PostWysłany: Pią Lis 29 2013 16:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak mam pójść na NFZ to wolę prywatnie, tyle w temacie:), z Ingiem trochę musisz doczytać bo to jest ubezpieczenie i dość słabe do tego :), i nie pierwsze na rynku ...

wracając do tematu: USA a inicjatywa (ustawodawcza) UE dotycząc broni? zawiłe scieżki i duże upraszczanie

w Twoim wpisie poza cytowaniem 4schooters.com nie ma nic dotyczącego airsoftu (wydaje się że piszą o wiatrówkach na CO2 szybciej - w 1 akapicie) a tym bardzie PB ani merytorki:

źródło/kto zgłosił/kto poprał/ treść

a sianie paniki i jakiś niezrozumiała wrogość jest ciekawa jako zachowanie społeczne
do góry
szydlo

PostWysłany: Pią Lis 29 2013 21:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Badek czy czytałeś 2 stronę tego artykułu gdzie jest mowa o ASG ?? Moim zdani oni znają się na rzeczy bo temat broni nie jest im obcy więc walczą o swoje prawa a każdy ruch ze strony UE jest przez nich śledzony.

PS. To trochę przypomina mi tą ustawę podpisaną niedawno przez Komora o której się nic nie mówi gdzie napisane jest że nasza Straż Pożarna Straż Graniczna Policja i Wojsko w każdej chwili mogą wezwać do naszego kraju oddziały policyjne z każdego innego kraju ( to mogą być gliny z USA Chin Brazylii Meksyku itd ) do pacyfikacji naszych obywateli w jednym podpunkcie ale kto by się tam tym przejmował ;]

Badek ja nie chce tu nikogo nakręcać i sorki z mojej strony jeżeli Ciebie czymś uraziłem ale ja tylko chciałem zapodać niusa którego uważałem za ważny bo dotyczy ASG czyli tematu wcale nie tak odległego od naszego :] bez nerwów
do góry
rojber

Drużyna: WTF Poznań < Darkness

PostWysłany: Pon Gru 02 2013 8:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szydlo napisał:
PS. To trochę przypomina mi tą ustawę podpisaną niedawno przez Komora o której się nic nie mówi gdzie napisane jest że nasza Straż Pożarna Straż Graniczna Policja i Wojsko w każdej chwili mogą wezwać do naszego kraju oddziały policyjne z każdego innego kraju ( to mogą być gliny z USA Chin Brazylii Meksyku itd ) do pacyfikacji naszych obywateli w jednym podpunkcie ale kto by się tam tym przejmował ;]

Jakiś link do źródła?
do góry
szydlo

PostWysłany: Pon Gru 02 2013 12:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Troch się zagalopowałem pisząc że Komor podpisał miałem na myśli że miał jakiś czas temu podpisywać ale ta ustawa 1066 jest dalej w sejmie ( tak to jest jak się nie redaguje tego co się pisze :p sorki moja wina ) i czeka na lepsze czasy ;]

więcej info:

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1066

http://www.radiomerkury.pl/informacje/pozostale/ustawa-1066-obce-policje-u-nas.html
http://naszeblogi.pl/36636-nie-bedzie-pacyfikacji-polakow-przez-zagraniczna-policje
do góry
Badek

PostWysłany: Pon Gru 02 2013 13:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Komor to chyba nie ksywa z forum? po pierwsze prezydent Komorowski jak już, minimum szacunku.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> news Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: