Piranha GTI awaria. pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> PMI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DamianMoC

Staż (od roku): 1

PostWysłany: Sro Lis 26 2014 23:08    Temat postu: Piranha GTI awaria. pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, siedze wtym od niedawna, mam póki co empire BT4, a kumpel przyniósł mi ostatnio Piranha GTI bo znalazł gdzieś w garażu po jego starszym bracie i jest walnięta. po każdym strzale trzeba naciągać, co może być przyczyną? wymiana wszystkich uszczelek pomoże? bo chyba nie ma innej opcji.
Dzięki za pomoc
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Kardyn

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Renegaci

PostWysłany: Sro Lis 26 2014 23:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uszczelki to jedno , a drugie to wymiana sprężyny głównej .
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
DamianMoC

PostWysłany: Czw Lis 27 2014 1:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szukałem na forum, po sklepach i nie widziałem by gdzieś było w ofercie, może ktoś coś wie, gdzie dostane części do Piranha GTI, sprężyny i oringi?
do góry
Borys_riot

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Emeryt style :D

PostWysłany: Czw Lis 27 2014 6:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szukaj do spydera, albo jego klonów.
do góry
Kardyn

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Renegaci

PostWysłany: Czw Lis 27 2014 13:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie szukaj w ofercie tylko napisz do sklepu , serwisu czy coś takiego mają , a na pewno któryś sklep ma .
do góry
Qeid

Staż (od roku): 2012

PostWysłany: Czw Lis 27 2014 15:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uszczelki w sklepie z uszczelkami na wymiar. Sprezyne wyjmujesz i zanosisz do firmy ktora dziala w sprezynach itp. Kozzt minimalny.
do góry
mihoo

PostWysłany: Czw Lis 27 2014 16:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"niebieska" uszczelka załatwia sprawę ;-)
do góry
mihoo

PostWysłany: Czw Lis 27 2014 16:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na hammer oczywiście
do góry
DamianMoC

PostWysłany: Sob Lis 29 2014 12:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki pany za pomoc
Oring na hammerzewymieniłem i śmiga praktycznie jak nówka :)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> PMI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: