Opieka potomka - szczepionki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> hyde park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnulkaWros

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 9:34    Temat postu: Opieka potomka - szczepionki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Serdecznie witam - dziś poruszę ważny temat, który bodaj każdą rodzicielkę nęci od samego początku. Chodzi o szczepienia. Czasami słyszy się, że nie należałoby, w pewnych momentach wręcz odwrotnie. W jaki sposób to jest? Ja własne pociechy szczepię regularnie, zgodnie z zaleceniami lekarzy. Mimo to znam parę matek, które omijają niektóre szczepionki czy też nie wykupują tych dodatkowych, bowiem albo nie wierzą w ich działanie, albo uważają, że bardziej szkodzą, aniżeli pomagają. Chcę poznać Wasze zdanie na ten temat.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
alicjajar7

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 11:44    Temat postu: RE:..... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że podstawowe szczepienie to niezbędność. Ja swojego brzdąca szczepiłam też na kilka pobocznych chorób, ale tylko po zaleceniach lekarza. Ale te akcesoryjne, w wielu przypadkach płatne, też się przydają. To naturalnie dzięki szczepieniom organizm ludzki adaptuje się z bakteriami i umie je rozpoznawać oraz prędzej zwalczać. To tak w znaczącym skrócie, jeżeli gra toczy się o działanie drobnoustrojów. Niekiedy po szczepieniu potomka nie czuje się prawidłowo, ale to bez znaczenia - w końcu szczepionkę wolno traktować jak przyszłościową inwestycję w przyszłość bąka.

odzież medyczna
do góry
vonfondy19

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 12:26    Temat postu: RE.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, ale też nie wolno przedawkować w kierunku zbyt ogromnej ilości szczepień. Ja wykonałam dla swoich bliźniaków wyłącznie te szczepienia, jakie są najważniejsze. Żadnych dodatkowych. Warto zwrócić się po radę do lekarza, on oszacuje, czy dziecko pożąda pomocniczej opieki i czy trzeba je szczepić, czy również wystarczą tylko te podstawowe. Ja polegam na mojej doktor rodzinnej i wszystko jest ok - Tobie też tak radzę. Nie ma sensu przesadzać w żadnym kierunku, to najlepsze podejście.

pensjonaty piwniczna zdrój
do góry
Kahalet

Drużyna: Spire Division

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 12:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie nie będę się wypowiadał nt szczepień. Uważam, iż akurat w tej sprawie "mądrości" pisane w internecie to jedna, wielka głupota. Należy pójść do poradni szczepień i tam od fachowców dowiedzieć się co i jak a nie szukać pseudo opinii w internecie.

P.S. nie życzę sobie aby z moich pieniędzy (podatki) były leczone dzieci rodziców, którzy nie zdecydowali się na szczepienia i przez to zachorowały na owe schorzenia.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
baryla

Staż (od roku): 2008
Drużyna: ADHD Paintball Mielec Crew

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 13:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kahalet
lol
Test Turinga zaliczony :))
do góry
Kahalet

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 13:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

baryla napisał:
Kahalet
lol
Test Turinga zaliczony :))

ke?
do góry
sauron

Staż (od roku): 2006
Drużyna: H_Z / Spire Division

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 13:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to boty, rozmiawiają ze sobą... własnie dales sie nabrać ;)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
baryla

Staż (od roku): 2008
Drużyna: ADHD Paintball Mielec Crew

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 13:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Test_Turinga
:)
do góry
Kahalet

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 14:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sauron napisał:
to boty, rozmiawiają ze sobą... własnie dales sie nabrać ;)

f(*^%$ck! jestem botem :)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> hyde park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: