t68 gen6
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> RAM / RAP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
boryna

PostWysłany: Pią Kwi 30 2010 19:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja zbieram teraz na marker Bob Long M-Tac. Speedowa klamka w zgrabnej milsimowej obudowie. Będzie wilk syty i owca cała :))))
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
jurgen13491

PostWysłany: Wto Maj 04 2010 22:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cze, ja swojego RAP4 gen6 wieszam na ścianie w garażu i ponieważ już nie mam kasy(trzy magi) poszukam używanego tipka 98 lub sp1 na allegro, przynajmniej mnie nie zawiedzie. RAP4 to kupa gówna wylansowana przez speców od marketingu, jak można to służbom mundurowym sprzedać jako sprzęt do treningu? generalnie miałem napisać bardziej dosadny komentarz, ale sam sobie jestem winien i ostrzegam przed kupnem produktów RAP4 wszystkich. pozdro
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
jurgen13491

PostWysłany: Wto Maj 04 2010 22:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłbym świnią gdybym próbował to komuś sprzedać, sorry rotiv.
do góry
adamgsi

Staż (od roku): 2007
Drużyna: "HELL SQUAD"

PostWysłany: Sro Maj 05 2010 20:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam strzelalem moim milsigiem w niedziele kulki sterling shield i claymore polecam ta kulke 1 raz co mnie milsig nie zawiödl na razie wstrzymam sie z sprzedaza milsiga napisze co i jak i czy sie nie spierd..i ciag dalszy nastapi
do góry
turas123

PostWysłany: Sro Wrz 08 2010 16:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
potrzebuje kupić port magazynka, ale bez przesady z ceną taką jak w sklepie!!!
pomóżcie chętnie kupie ale nie wiem gdzie znam tylko ten jeden sklep w pL, czy s inne?
do góry
Jasigma

Staż (od roku): 2008
Drużyna: SGO LUFA Głogów

PostWysłany: Sro Wrz 08 2010 17:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

adamgsi napisał:
witam strzelalem moim milsigiem w niedziele kulki sterling shield i claymore polecam ta kulke 1 raz co mnie milsig nie zawiödl na razie wstrzymam sie z sprzedaza milsiga napisze co i jak i czy sie nie spierd..i ciag dalszy nastapi

I ?? Jak tam klamka ??
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
turas123

PostWysłany: Sro Wrz 08 2010 17:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może macie jakiś "złomek" potrzebuje port magazynka
do góry
jurgen13491

PostWysłany: Sro Lis 10 2010 19:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Wreszcie po prawie roku udało mi się doprowadzić marker T68 gen6 do porządku. Nigdy nie podejrzewałbym że fabrycznie może być źle skonstruowany. Jest teraz ciekawostką a gram na BT TM7.
do góry
adamgsi

Staż (od roku): 2007
Drużyna: "HELL SQUAD"

PostWysłany: Pią Lis 12 2010 20:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam dawno mnie tu nie bylo powiem tak ogarnolem milsiga i klama 1 klasa szkoda ze nie wiem jak sie foty tu dolacza bo bym zapodal pozdrawiam
do góry
Jasigma

Staż (od roku): 2008
Drużyna: SGO LUFA Głogów

PostWysłany: Czw Gru 02 2010 17:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Montujesz w tym serwisie http://imageshack.us/
A potem tylko wsadzasz linki pomiędzy te daw taki: [img] link z serwisu imageshack.us [/img]
I jeszcze taka podpowiedź ZAMIESZCZANIE ZDJĘĆ NA FORUM - GOOGLE

Czekamy na foty.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
maciej_boryna

PostWysłany: Wto Kwi 07 2015 19:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio wyjąłem to T68 gen6 z szafy. Posiadając już własne chrono i przeczytawszy amerykańskie fora doszedłem do tego że amerykanie dają za długie sprężyny jak im się trafi (po amerykańsku na bogato ;) ) i trzeba ją przyciąć. Po przycięciu udało mi się go z chronować wreszcie poniżej 300fps i dałem go na grę przyjacielowi który zaczyna przygodę z paintballem.

Po pierwszej rundzie śrubka która trzyma spust z całym chwytem wypadła więc resztę dnia całość trzymała się na taśmie klejącej.

Po ścięciu kulki w tym markerze można siebie zrobić przerwę na dwie rundy. Tyle trwa rozłożenie go na kawałki (potrzeba do tego co najmniej koca żeby nic nie pogubić) i wyczyszczenie.
Oczywiście każde kolejne rozłożenie wyrabia gwinty i marker powoli się rozsypuje.

Oceniam że przetrzyma jeszcze jedną grę. Więc w sumie 4.

Piszę to jako przestrogę przed Rap4, bo właśnie widziałem jedną z ich reklam, lepszą niż kiedykolwiek, skur..syny działają w najlepsze :D
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> RAM / RAP Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: