Spyder MR 2 - nie dziala :(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
allshaq

PostWysłany: Sro Maj 06 2015 15:17    Temat postu: Spyder MR 2 - nie dziala :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
kupilem na allegro uzywke Spyder MR2, podlaczylem nowa baterie i... nie dziala...
doswiadczenie z markerami typu bt-4 mam, wiec dziwi mnie nieco sytuacja :)

co sie dzieje ? obojetnie jaki tryb ustawie to miga dioda - czy to zielona, pomaranczowa czy czerwona zaleznie od trybu, a marker nie strzela.

poprzedni wlasciciel mowi, ze to moze byc cos z bezpiecznikiem - ma ktos jakis pomysl ? jezeli nie bedzie to cos co bede mogl sam naprawic za pare zl to odsylam sprzet...
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
allshaq

PostWysłany: Sro Maj 06 2015 16:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po rozkreceniu moge stwierdzic, ze silniczek nie daje rady przepchnac suwadla- delikatnie buje silniczek o taki cyngiel ale nie ma strzalu, jak recznie przepchne ten cyngiel (co wymaga troche sily) to marker strzela, ale nie powraca do pozycji wyjsciowej...
do góry
Spidi67

Staż (od roku): 2008
Drużyna: Jarheads

PostWysłany: Sro Maj 06 2015 17:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwsze nowa bateria, jak nie pomoże to wymień kondensrtor na płytce chyba 16V 3300 mikroF
do góry
allshaq

PostWysłany: Sro Maj 06 2015 18:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bateria nowka - kondensator troszke spuchniety z gory - tak mi sie wydaje... wymiana pomoglaby ?
do góry
Spidi67

Staż (od roku): 2008
Drużyna: Jarheads

PostWysłany: Czw Maj 07 2015 19:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak 100%
do góry
allshaq

PostWysłany: Czw Maj 07 2015 21:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mam nadzieje...
bo jak nie, to rany Boskie co ja uczynie ?! ;)
do góry
allshaq

PostWysłany: Pią Maj 08 2015 20:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok - wymienilem i dziala... nie wiem czy to zaluga kondensatora, czy podgrzania wszystkich lutow (mam ze doswiadczenia z zimnymi lutami). w kazdym razie jest ok. swoja droga bron wymagala PORZADNEGO czyszczenia w srodku, gdyz jeden z oringow sie rozpuscil i zapaskudzil i zalepil wnetrze...
do góry
Suseł

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Hunters Team

PostWysłany: Pią Maj 08 2015 22:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

allshaq Marker to nie broń
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
allshaq

PostWysłany: Pią Maj 08 2015 22:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wybacz, zboczenie z pracy... :)
do góry
Kulasz

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Wolfpack

PostWysłany: Sob Maj 09 2015 6:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laser to broń ?
do góry
allshaq

PostWysłany: Sob Maj 09 2015 7:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalezy jaki :)
do góry
krystian_k

Drużyna: Wolves

PostWysłany: Czw Lut 04 2016 10:18    Temat postu: mr2 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żeby nie zakładać nowego tematu. W Spyderze MR2 zauważyłem "spuchnięty" kondensator. Ten duży na płytce. Jednak jest pościerany i nie widzę jakie ma wartości. Podrzuci ktoś info albo linka? Mam też z płytki BT-4 - ten jest 6800uF 16v. Czy będzie pasował?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Kasztan

Staż (od roku): 2003

PostWysłany: Czw Lut 04 2016 13:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Imho powinien być dobry 6800uF/16V.
Napięcie kondensatora zostaw jakie jest 16V. (możesz zmierzyć voltomierzem do ilu jest ładowany - pewnie ~9v)
Jak dasz za dużą pojemność to nie zdąży się ona naładować i przy szybkim strzelaniu nie będzie się czasami zwalniał hammer. Za mała pojemność będzie w ogóle miała problemy ze zwalnianiem hammera.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
rani.m

Staż (od roku): 2009
Drużyna: eXtreme Płock

PostWysłany: Czw Lut 04 2016 13:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam Spydera E-MR1, jest w nim taki sam jak masz od BT4 - 6800uF/16V.
do góry
krystian_k

Drużyna: Wolves

PostWysłany: Czw Lut 04 2016 14:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok. dzięki serdeczne za informacje.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: