Proto SLG 09

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Proto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TheFandorn

Staż (od roku): 2013
Drużyna: Szukam młodzieżowej Poznan :3

PostWysłany: Nie Lut 07 2016 10:15    Temat postu: Proto SLG 09 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

http://olx.pl/i2/oferta/marker-proto-paintball-slg-CID767-IDdAl39.html#:4a3d7b5090

Opłaca się teraz kupować ten marker (nie jestem ekspertem ale mam rację ze to model 09? )? Sprzedawca Mieszka w moim mieście wiec mam możliwość przestrzelania mazaka. Na co zwracać uwagę? Do jakiej kwoty zbić z ceny bo napewno nie mam zamiaru dać tych 4 stówek. Jest jakiś mankament męczący te mazaki, na który powinienem zwrócić uwagę?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
SKAZANY

Drużyna: Horse Team

PostWysłany: Nie Lut 07 2016 11:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ZObacz czy syczy ... i czy solenoid chodzi poprawnie
do góry
TheFandorn

PostWysłany: Nie Lut 07 2016 13:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To podstawa, do jakiej kwoty zbić cenę?
do góry
baryla

Staż (od roku): 2008
Drużyna: ADHD Paintball Mielec Crew

PostWysłany: Nie Lut 07 2016 15:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tego modelu (SLG) bym się raczej wystrzegał, ale jak uważasz. Proto SLG to w zasadzie elektromechanik. Elektromagnes mechanicznie zwalnia zapadnie która uwalnia bolt i powoduje strzał.

Poczytaj sobie na jego temat:
http://matys.home.pl/forum/viewtopic.php?f=142&t=16343&postdays=0&postorder=asc&start=0

Na OLX masz PMR za 500PLN zupełnie inna galaktyka markerów.
do góry
TheFandorn

PostWysłany: Nie Lut 07 2016 15:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SLG mógłbym przestrzelac u mnie w mieście, nie lubię kupować używanych rzeczy bez sprawdzenia działania. Przynajmniej pójdę i obejrzeć mazak, jeśli do 3 stów bym zszedł byłoby okej?
do góry
TheFandorn

PostWysłany: Nie Lut 07 2016 16:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale jak tak czytam ten temat, który podesłałes to się zaczynam zastanawiać.. te problemy z płytką przy moim szczęsciu do używanych mazaków to...
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Proto Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: