Spodnie Planet Eclipse - materiał na kolana.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> odzież
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pecet

Staż (od roku): 2010
Drużyna: Ała Ała Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 17 2016 17:01    Temat postu: Spodnie Planet Eclipse - materiał na kolana. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siemano!

Jak w temacie-posiadam spodnie Planety i poździerałem już ten materiał na kolanach. Szkoda mi ich trochę więc szukam jakiegoś materiału żeby zanieść krawcowej do wymiany. Macie jakieś pomysły czy patenty na wytrzymały materiał który można wszyć?? Będe wdzięczny!

Pozdro
Pecet
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
saygon

Drużyna: FTB Ruda Śląska

PostWysłany: Czw Mar 17 2016 19:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozejrzyj się za włóknem aramidowym "kevlar"
do góry
Lord87

Staż (od roku): 2013
Drużyna: [O.D.A.] One Day Army

PostWysłany: Czw Mar 17 2016 19:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zastanów się nad materiałem na plecaki torby podróżne spodnie bhp itp. o nazwie : CODURA/KORDURA/CORDURA
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
saygon

Drużyna: FTB Ruda Śląska

PostWysłany: Czw Mar 17 2016 19:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na przykład coś takiego http://www.redline.com.pl/Kevlar-DuPont-Aramid-Material-Tkanina
Niewiem tylko czy da się zafarbowac na inny kolor.
do góry
pecet

Staż (od roku): 2010
Drużyna: Ała Ała Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 17 2016 20:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy ktos z was testowal te kordure w wsrunkach paintballowych? Wslizgi? Przetarcia?
do góry
P!tek

PostWysłany: Czw Mar 17 2016 20:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cordura powinna byc wytrzymala, z tego sie robi odzież ochronna dla motocyklistow.
do góry
Lord87

Staż (od roku): 2013
Drużyna: [O.D.A.] One Day Army

PostWysłany: Pią Mar 18 2016 16:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Użyłem jej tylko jako łatkę na torbę pb nie stosowałem ich na kolana w spodniach bo nie miałem jeszcze takiej potrzeby ;) materiał jest tani więc jak kupisz sobie 1 mb (metr bieżący materiału) na allegro czy w pasmanterii zapłacisz niewiele, jak się zdecydujesz daj znać jaki rezultat wyszedł, przyda się sprawdzone info co do materiału zastępczego .
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> odzież Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: