maska hk army nowa gąbka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> maski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vilus312

Staż (od roku): 2014

PostWysłany: Pią Sie 05 2016 14:25    Temat postu: maska hk army nowa gąbka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam maske HK ARMY KLR GOGGLE (ONYX BLACK). Po kilku grach zaczeła mi sie odklejac dolna gąbka w masce. Kupiłem zestaw orginalny zestaw naprawczy do niej z 2 gąbkami i klejem. Czy ktos ma jakis sposób na to jak to przykleic zeby nie uszkodzic, robie to pierwszy raz a chce to pozadnie przykleic, jak uzyc tego kleju ktory byl w zerstawie. nigdzie niestety nie moge znalezc instrukcji do tego. Robil to ktos, moze ktos poradzi cos na to:) pzodrawiam
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
biver

Staż (od roku): 2009
Drużyna: BC2

PostWysłany: Pon Sie 08 2016 10:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pierwsze to oddaj na reklamację. Gąbka w masce nie powinna się odklejać "po kilku grach".
do góry
vilus312

Staż (od roku): 2014

PostWysłany: Pon Sie 08 2016 19:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no włąsnie pisałem na reklamacje tego to wyslałi mi zestaw naprawczy nie chcieli tego wziąsc. sklep assasins paintball.
do góry
Lord87

Staż (od roku): 2013
Drużyna: [O.D.A.] One Day Army

PostWysłany: Pią Sie 12 2016 13:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KLR tak mają że się gąbka odkleją :) dlatego mimo że ją chciałem, zostałem przy i4 :D i widzę że to wada fabryczna tych masek ale skoro już ją masz i dostałeś zestaw naprawczy to podklej i śmigaj dalej .
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Radzik

Staż (od roku): 2010
Drużyna: NoNsense Crew / No Excuses

PostWysłany: Pią Sie 12 2016 17:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ta maska sypie się w oczach poza odpadającymi gąbkami dochodzi parowanie szyby i odklejające się te kolorowe wstawki od osłony uszu HK powinno dopłacać że ktoś chce w tym grać do 80% pozostałych swych produktów też
do góry
biver

Staż (od roku): 2009
Drużyna: BC2

PostWysłany: Nie Sie 14 2016 1:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym próbował jednak oddać maskę. Jak raz podkleisz gąbki samodzielnie to zostaniesz już z problemem sam.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> maski Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: