Azodin KAOS dublowanie strzałów PROBLEM

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Azodin
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mati.s1991

PostWysłany: Czw Sie 09 2012 21:39    Temat postu: Azodin KAOS dublowanie strzałów PROBLEM Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam dzisiaj na polu mój azodin odmawiał współpracy bo podczas strzelania wylatywała jedna kulka a odgłos był taki jak by się kończył gaz ale nie musiałem ponownie naciągać bolta...

Dzień wcześniej rozbierałem i czyściłem i możliwe że zbyt mocno przesmarowałem ??
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
pawelaga2007

Staż (od roku): 3

PostWysłany: Nie Wrz 18 2016 14:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma sensu zaczynac nowego wiec podgonię tego z przed kilku lat. Mam podobny problem z kaosem. Mam ich kilka. Tez jest efekt automatu, w innym spust zbija i nie wraca, a w innym strzela i wyrzuca podwójnie kulki. Pomożecie?. Zauważyłem ze sprężyny są różnej długości i mają różne odcienie. I wyczulem ze mają różną sprężystość. Na naj twardszej złapałem na chrono 320.
Tak więc pytanie. Gdzie mozna kupic jakieś zestawy naprawcze oraz części tj. sprężyny. Bo ten efekt automatu moze byc spowodowany wyrobionym już searem
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
baryla

Staż (od roku): 2008
Drużyna: ADHD Paintball Mielec Crew

PostWysłany: Nie Wrz 18 2016 18:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Strzelanie kilkoma kulami na raz to efekt zużytych ball detentów.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
pawelaga2007

PostWysłany: Nie Wrz 18 2016 19:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

baryla napisał:

Tez tak pomyslalem. Odkręcilem i byly zakrzywione, i chyba juz trochę zmęczone wiec ich odróciłem przechylem w drugą stronę. I dalej to samo. Ale marker potrafi tryknąć podwójnie i mam problem chyba z uszczelkami. Niby nowa czerwona z zestawu. Taki rozciągliwy kondon. I dalej to samo. Chyba postawię na sprężynę. Muszę poprzekladac od innych graty i zobaczymy.
do góry
pawelaga2007

PostWysłany: Nie Wrz 18 2016 19:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

baryla napisał:

Tez tak pomyslalem. Odkręcilem i byly zakrzywione, i chyba juz trochę zmęczone wiec ich odróciłem przechylem w drugą stronę. I dalej to samo. Ale marker potrafi tryknąć podwójnie i mam problem chyba z uszczelkami. Niby nowa czerwona z zestawu. Taki rozciągliwy kondon. I dalej to samo. Chyba postawię na sprężynę. Muszę poprzekladac od innych graty i zobaczymy.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Azodin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: