Dangerous Power G5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Dangerous Power
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baryla

Staż (od roku): 2008
Drużyna: ADHD Paintball Mielec Crew

PostWysłany: Nie Lut 15 2015 21:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dwa szybkie pytania.
1. Czy porysowany bolt po przebiegu kilku kartonów to normalne i mam się nie przejmować, czy coś z tym trzeba zrobić?? Bolt oczywiście czyszczony i smarowany regularnie po każdej grze.

2. Czy wiatr wydobywający się z zaznaczonej części łączenia ramki podczas strzelania to normalne?? Czy jest to powietrze służące do cofania bolta i tą szczeliną się wydostaje czy jakieś uszczelki są do wymiany?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
erogieu

Staż (od roku): 2012
Drużyna: Ghosts Podhale

PostWysłany: Pią Lut 20 2015 20:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do bolta to normalne, sam mam taki tylko troszke gorszego, a czemu sie wydobywa powietrze ??? dobrze jest skrecony w tym miejscu ??? tam nie ma zadnego oringa dokaldnie w srodku w tym miejscu jest solenoid
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
baryla

PostWysłany: Pią Lut 20 2015 23:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem że w tym miejscu jest solenoid, z tad moje przypuszczenie że to powietrze cofajace się z przedniego przedziału komory bolta (gdzies przecież musi uciekać) Ale jeśli to nie jest norma, to może któryś z oringów uszczelniających solenoid jest do wymiany ??
Powietrze czuć tylko w trakcie strzału, w chwili spoczynku nic nie cieknie.
do góry
Spidi67

Drużyna: Jarheads

PostWysłany: Sob Lut 21 2015 16:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to normalne, tak jak piszesz, w tym miejscu z solenoidu "schodzi" powietrze podczas sstrzelania.
do góry
baryla

PostWysłany: Sro Paź 05 2016 8:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macie jakiś patent na odkrecającą się "kapę" solenoidu? Mam na myśli tą zatyczkę którą trzeba odkręcić żeby dostać się do środka żeby nasmarować uszczelki.
Ostatnio odkręciła mi się sama podczas strzelania, a na pewno była dobrze przykrecona. Fabrycznie było tam ciapnięte na gwincie jakimś klejem czy czymś, tylko czego użyć.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Dangerous Power Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: