bt delta elite problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> BT
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slajder11

PostWysłany: Sob Sty 21 2017 13:16    Temat postu: bt delta elite problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam problem identyczny z tym na filmie
https://www.youtube.com/watch?v=kVftPnRCZjU
jakieś rady ?
wymieniłem już baterię , pomogło na chwilę , po 10 minutach zabawy znów kicha
sprzęt nasmarowany , wyczyszczony , zadbany , choć kupiłem używkę , nie grałem jeszcze muszę rozwiązać problem , tymczasem latam z moim niezawodnym miniaczem :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Kardyn

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Renegaci

PostWysłany: Sob Sty 21 2017 17:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zbyt słaba bateria albo solenoid pada . Obstawiam że dobra mocna bateria rozwiąże problem , naprawiałem już taki przypadek i właściciel dał nowiutką baterię prosto z pudełka , dopiero po włożeniu swojej starej , ale porządnej baterejki marker zaczął hulać normalnie .
Możesz też jeszcze przeczyścić i nasmarować solenoid jakby to nie pomogło .
do góry
slajder11

PostWysłany: Wto Sty 24 2017 15:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zanabyłem Philipsa Alkaline Ultra( 17 pln) i marker działa prawidłowo , nie wiedziałem że aż tak jest ważny dobry prąd w delcie .
Miniacz lata już drugi rok na tej samej baterii w sumie to nawet nie mierzyłem ile jej zostało .
Natomiast delta miała duracela 8,3 v i nie działał , dopiero z nowym philipsem zmierzone 9,6 v jest ok.
Sprawdzę przy dłuższym malowaniu ile pociągnie na jednej baterii 9v.
Widziałem w sklepie jeszcze Philips Lithium Ultra całe 36 pln ciekawe ile to wytrzyma .
Jak to jest u was , jakich najlepiej baterii używać do takich armat :)
do góry
geskom

PostWysłany: Nie Mar 26 2017 19:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepsze są baterie Lithium, można z nich pociągnąć większy prąd i mają większą pojemność od alkalicznych. Cena jest 2x większa ale i pojemność z tego co pamiętam 2x większa.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> BT Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: