Invert mini - za niskie FPS-y

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Invert
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KRIS91

Staż (od roku): 2015
Drużyna: Szukam

PostWysłany: Sro Kwi 12 2017 16:34    Temat postu: Invert mini - za niskie FPS-y Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie.
Od niedawna mam problem z miniaczem. Otóż nie moge podkrecic fps-ów wyzej jak 250-265. Oringi wyglądają b.dobrze na asie 190 psi. Jesli macie jakies pomysły piszcie. Sprawdzimy wszystko co sie da ;)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Kardyn

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Renegaci

PostWysłany: Sro Kwi 12 2017 17:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1.
Bateria - mało prawdopodobne ale możliwe
2.
Kule mniejszego kalibru (czyli kasztanki itp. ) - sprawdź na innej amunicji .
3.
Zużyty poppet seal + sprężynka - rozkręć , wyjmij i sprawdź ,sprężynke naoliw i troszkę rozciągnij . Jeśli po pierwszych strzałach będziesz mieć wysokie FPS , a jakimś czasie coraz mniejsze to tutaj bedziesz miał odpowiedź .
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
KRIS91

PostWysłany: Sro Kwi 12 2017 18:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kardyn jak zwykle słuzy pomocą ;D juz nie raz mi doradzałes. Wielkie dzieki!!! Jak gdzies sie spotkamy moze na malowaniu to flaszke musze postawic ;) a wracając do mojego mini... Coś w tym jest bo jak wczoraj bylem u kumpla na chrono sprawdzic to pierwsze strzaly byly po ok 180 fps a później to j/w... Jak tylko wrócę do domu odrazu rozkręcam... Jak bedzie tak jak piszesz to wymienić musze spręzynke i ten biały kapsel?
do góry
Kardyn

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Renegaci

PostWysłany: Sro Kwi 12 2017 18:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak o to :
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/31hwA0o8zHL._SY300_.jpg

sprężynkę od długopisu kiedyś wstawiałem , też daje rade :D , niezastąpiona przy zbyt niskich FPS-ach w tipkach :D

ten plastikowy dynks trudno jest sprawdzić na oko czy jest dobry , po prostu się wyrabia jak zawory w silniku . Najlepiej mieć nowego z zestawu naprawczego , a jak nie będziesz mieć dogadaj się z kimś kto ma marker z bebechami miniacza i zrób szybką podmiankę na sprawdzenie czy to to .

Daj znać jak tam naprawy . Ustawieniami płytki mam nadzieję się nie bawiłeś , bo też może to być przyczyna choć w miniaczu nie powinna , a przynajmniej się z tym nie spotkałem w invertach .
do góry
KRIS91

PostWysłany: Sro Kwi 12 2017 19:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam w zapasie ten cylinderek....wymienie go, delikatnie rozciągne spręzynke, załatwie chrono i napisze jak tam z fps'ami. Póki co jeszcze raz wielkie dzieki!
do góry
gor7

PostWysłany: Pią Kwi 14 2017 14:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Duże znaczenie ma regulator. Miałem to samo w AXIE. Rozbierz, wyczyść, wymień oringi i dobrze nasmaruj. Mi dopiero to pomogło. A jak to zrobić to masz tutorial na youtube. Możesz tam mieć głębokie rysy - ja je lekko papierem wodnym 800 potraktowałem. Ważne by go tak samo złożyć tymi rysami w te same miejsce. Taki zabieg stosowałem w kilku Axe i do tej pory markery śmigają ,a fps przestały skakać. Jak strzelasz to zwróć uwagę na strzałkę w manometrze czy w trakcie strzelania szybko wraca na ustawione twoje 190, jeśli nie to musisz zrobić porządek z regulatorem.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Invert Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: