Magfed Dolny Śląsk

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> MilSim -> magfed
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goQ

Staż (od roku): 2014
Drużyna: FOG

PostWysłany: Sro Sty 27 2016 0:38    Temat postu: Magfed Dolny Śląsk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim! Czy jest jakaś magfedowa aktywna grupa, najlepiej na Dolnym Śląsku, która od czasu do czasu luźno sobie pogrywa?
Pozdrawiam!
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Bill Kilgore

PostWysłany: Pią Lut 12 2016 10:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej

Napisz do mnie na priv to wszystko Ci powiem
do góry
Bill Kilgore

PostWysłany: Pią Mar 11 2016 14:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałes się odezwać
do góry
Bill Kilgore

PostWysłany: Pią Cze 17 2016 12:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

goQ i co jak tam ...odezwij się
do góry
Vavin

Staż (od roku): 2013
Drużyna: OMZ

PostWysłany: Pon Sie 14 2017 2:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hejka! Wreszcie mam czas i pieniążki, oraz auto żeby polatać z moim M17. Powiedzcie mi proszę czy coś się dzieje fajnego na Dolnym Śląsku?
do góry
goQ

Staż (od roku): 2014
Drużyna: FOG

PostWysłany: Sro Paź 25 2017 9:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No od kiedy mam magfeda, na Dolnym Śląsku nic się nie działo. Dziś zajrzałem tu z ciekawości, czy cokolwiek ruszyło:)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> MilSim -> magfed Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: