Czy dostajecie paczki z pracy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> hyde park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
astro6

PostWysłany: Czw Lut 01 2018 12:05    Temat postu: Czy dostajecie paczki z pracy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo rozmawiałem z kilkoma znajomymi i zdziwiło mnie,że w ich firmach często robione są takie własnie podarunki dla pracowników.Jak to jest u Was?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
essto

PostWysłany: Czw Lut 01 2018 13:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy od firmy. Moja mama dostaje co roku paczkę, ale paczka jest totalnie bezsensowna bo same tanie słodycze (jakieś marsy czy kinder bueno). Ile można tych słodyczy jeść. Moja ciocia dostaje natomiast o wiele lepszą paczkę. W paczce znajdują sie same lepsze smakołyki takie jak jakieś drogie przyprawy, dobra kawa czy pasztet z jelenia. U mnie w firmie również nie robią takich prezentów ale jeśli już by mieli robić to zdecydowanie wolałbym coś takiego. Czyli coś co chętnie bym zjadł ale niekoniecznie sam bym kupił w markecie.
http://kutno.net.pl/artykuly/biznes,87623.html
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> hyde park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: