Pożyczka na 10 dni

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> Forum dla emigrantów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pebes

PostWysłany: Nie Kwi 08 2018 9:48    Temat postu: Pożyczka na 10 dni Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję pożyczyć 5 tys zł na dosłownie 10 dni. Muszę spłacić pilnie pewien dług, który nie może czekać, a za 15 dni kończy mi się lokata. Nie chcę jej zrywać, bo pieniądze pracowały na niej przez 6 miesięcy. Gdzie szukać jakiegoś taniego - a najlepiej darmowego i szybkiego kredytu?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
astro6

PostWysłany: Wto Kwi 10 2018 8:33    Temat postu: Re: Pożyczka na 10 dni Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pebes napisał:
Potrzebuję pożyczyć 5 tys zł na dosłownie 10 dni. Muszę spłacić pilnie pewien dług, który nie może czekać, a za 15 dni kończy mi się lokata. Nie chcę jej zrywać, bo pieniądze pracowały na niej przez 6 miesięcy. Gdzie szukać jakiegoś taniego - a najlepiej darmowego i szybkiego kredytu?

Za darmo nikt Ci takiej wysokiej kwoty pieniędzy nie póżyczki. NIe ma raczej takiej opcji. Jednak możesz pożyczyć w kilku różnych firmach darmowe pożyczki prywatne. Darmowe pożyczki mają:
Wonga
Visus
Szybka pożyczka
i Lendon
http://www.forum-kredytowe.pl/f127/szybki-kredyt-bez-zaswiadczen-tzw-kredyt-na-dowod-57568.html

Na tej stronie jest cały temat o tym gdzie warto jest wziac kredyt bez zaświadczeń. Przeczytaj sobie.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> Forum dla emigrantów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: