CZY KTOŚ NAPRAWI MI BOB LONGA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Bob Long
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wypłosz001

PostWysłany: Pon Cze 20 2011 5:13    Temat postu: CZY KTOŚ NAPRAWI MI BOB LONGA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam ma problem z którym sam sobie nie mogę poradzić nie będe sie rozpisywał bo po wielu próbach łapki mi opadły,jeśli ktos z WAS prowadzi serwic prosze o kontakt na priv lub tel 602 576 997
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
BartekSz

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Bad Company

PostWysłany: Pon Cze 20 2011 6:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

<< reklama off >>

snapshop w Kielcach
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Pon Cze 20 2011 8:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

polecam
do góry
wypłosz001

PostWysłany: Sro Cze 22 2011 5:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki ,zadzwoniłem wysyłam ,po wstępnej rozmowie juz jestem zadowolony.
do góry
kiko23

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Wild Dogs

PostWysłany: Sro Cze 22 2011 9:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam w 100% chwila rozmowy, i parę miesięcy problemów z bobem rozwianych. Pełna profeska.
do góry
TREART

Staż (od roku): 1

PostWysłany: Nie Gru 09 2018 21:17    Temat postu: Insight ng Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam .
Klopot z insight ng .
Jak jest cieplo działa jak złoto ...
Kiedy zmarznie ...temp na dworze okolo 5 stopni .. Zaczyna pufac i nie ma siły boltem ruszyc . Nie wspomne zeby kule wypuścił z lufy dalej niz na 3 metry
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Bob Long Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: