Jak wyslac markera do USA ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> hyde park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
king

Staż (od roku): 2000

PostWysłany: Sro Lis 28 2018 10:45    Temat postu: Jak wyslac markera do USA ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie, proszę podpowiedzcie coś
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
mj

PostWysłany: Pon Gru 03 2018 0:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hihihi :)

kiedyś dominował zupełnie inny kierunek :D
takie czasy :)

Ja kiedyś wysłałem pocztą polską, a dokładniej pocztexem. Trochę to kosztowało ale nawet śledzenie było i potwierdzenie odbioru. Pamiętam że byłem bardzo zdziwiony szybkością dostawy, tydzień max to trwało

Szkoda tylko tego karniego za wielką wodę wysyłać ;-)

Pzdr!
do góry
king

PostWysłany: Pią Gru 28 2018 9:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, marker doszedł do kupca w Stanach choć nie obyło się bez stresu, wysłałem go po prostu nasza Poczta Polska , klamkę rozebralem na części i wysłałem w dwóch paczkach gdyż nie wolno wysyłać broni pneumatycznej itp , każda paczkę ubezpieczyłem na 4tys zł, wysłałem 29 listopada a doszły 25 grudnia, za dwie przesyłki ubezpieczone zapłaciłem 340zl opis paczek to części sportowe paintball, dodam ze obie paczki dotarły droga lotnicza do USA w ciągu 6 dni i tam utknęły na dłuższy czas
do góry
mj

PostWysłany: Czw Sty 03 2019 21:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze, że się dobrze skończyło !

A gdzie w USA dałeś ogłoszenie z markerem?

Pzdr!
do góry
king

PostWysłany: Nie Sty 06 2019 19:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mj napisał:
dobrze, że się dobrze skończyło !

A gdzie w USA dałeś ogłoszenie z markerem?

Pzdr!

Na Facebooku w grupie autococker Karnivor zapytałem o wycene klamki
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> hyde park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: