Jakie ubrania na paintball

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> POCZĄTKUJĄCY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
astro6

PostWysłany: Nie Gru 16 2018 11:13    Temat postu: Jakie ubrania na paintball Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W czym chodzicie ubrani na paintball? Jakie ciuchy preferujecie?

Macie jakieś specjalne?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Poranek

Staż (od roku): 2
Drużyna: SZKOP Team

PostWysłany: Nie Gru 16 2018 13:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja gram w lesie i na budynkach nie jestem spidowcem - oni mają trochę inne preferencje
kupiłem spodnie bundeswery i bluzę tak zwaną taktyczną czyli pod kamizelkę ze względu na kołnierz stójkę
kupując spodnie z demobilu warto przejrzeć i zszyć kieszenie
generalnie warto mieć jedną super szczelną kieszeń z dobrym zamknięciem na klucze do samochodu czy coś
pzd
do góry
leonik

PostWysłany: Pon Gru 17 2018 10:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najważniejszy jest komfort Wybierz strój niekrępujący ruchów, oddychający i taki, w którym będzie się swobodnie biegało, kucało i schylało. Najlepszym wyborem będzie więc strój sportowy. Dobrze jest wybrać nieco grubsze ubranie, które dodatkowo zamortyzuje strzały.

Osobną kwestią są buty. Dobrze, by były za kostkę, zwłaszcza jeśli planujemy rozgrywkę w plenerze.

Zwracaj uwagę na wysoką jakość kupowanych ciuchów. Będzie Ci o wiele wygodniej. https://blog.fitanu.com/pl/techwear-moda-czerpie-z-technologii/
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
artonio

Staż (od roku): 2000
Drużyna: Ranger

PostWysłany: Pią Sty 18 2019 9:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam zapoznać się z bluzami pod adresem:
https://jerseysclinic.com/paintball
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Saren_82

Drużyna: Ała Ała

PostWysłany: Pią Lut 01 2019 21:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam i szmatki na balony jak do lasu - kiedy zaczynałem śmigałem w stroju mechanika wojsk pancernych :D

Generalnie żadne dresy i wynalazki typu techwear, nie zakłada się na siebie kilku warstw ubrań, po pierwsze krepują ruchy, po drugie człowiek się w nich grzeje (przez co też może parować szybciej szyba w masce)

ma być luźno ale odzież ma być przy ciele (by się o wszystko co jest nie zaczepiać ubraniem) ważne by była ochrona na kolanach, nie zaszkodzi też ochrona na łokcie, ważne by mieć chronione dłonie - głównie z zewnątrz ;) w PB używa się ochraniaczy kolan, przedramion z łokciami, oraz korpusu

No to by było na tyle

Ja mam portki od planety w ich specyficznym camo i są to portki mające wiele przeniesione ze speeda - głównie wentylacja i ochrona
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> POCZĄTKUJĄCY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: