Centurio Saloniki
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> Centurio
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baziu

Staż (od roku): 1996
Drużyna: CGS

PostWysłany: Sro Lip 05 2006 14:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O ile mnie dobrze pamięć nie myli w autobusie z Lwowa była rozmowa na temat czarteru samolotu do Salonik. Jeżeli nie będzie samolotu, to raczej żadna ekipa z Polski nie pojawi się na tym turnieju. A co do samolotu to jest to ostatni dzwonek, aby ten projekt ruszyć z miejsca. Ktoś się chwalił, że ma dojście do takich tematów tylko, że za cholerę nie mogę sobie przypomnieć kto to był (:
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
zyniek

Drużyna: GR

PostWysłany: Sro Lip 05 2006 14:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja
Sprawdzałem - wg moich źródeł bez szans. Ostatni sensowny "tani przelot" jest na pocz października (koniec sezonu urlopowego). Potem juz tylko rejsowe - ponad 1000 za os. Czarter nie wchodzi w grę.
Tyle się dowiedziałem
do góry
user

Staż (od roku): 2003
Drużyna: Grim Reapers

PostWysłany: Sro Lip 05 2006 19:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To co ja sie dowiedzialem, to jest kilka mozliwosci czarteru - od samolotu na bodajze 45 osob, ktory ma chyba dwa miedzyladowania, po jakies wieksze bezposrednie. Wedlug wstepnych ustalen jest to koszt minimum 800 zl od osoby - wiec dosyc sporo.

Jezeli jednak znajdzie sie grupa (spora grupa) chetnych to temat moge podrazyc i dowiedziec sie wiecej szczegolow.
do góry
Kacper

Staż (od roku): 2002
Drużyna: Team Aliens

PostWysłany: Sro Lip 05 2006 20:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sądzę że znajdzie się sporo chętnych nawet bezpośrednio nie biorących udziału w turnieju a jadących kibicować lub poprostu na wycieczkę. Grecja to jest dla nas egzotyczny kraj ;) a turniej wypada w samym środku greckiego lata :D
do góry
JarekNF

PostWysłany: Sro Lip 05 2006 20:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

14-15.10. środek Greckiego lata???? Chyba nie koniecznie.
do góry
Kacper

Staż (od roku): 2002
Drużyna: Team Aliens

PostWysłany: Sro Lip 05 2006 20:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No kolega który mieszka tam od kilku lat tak twierdzi. Nie byłem nie widziałem i znam to tylko z opowieści ;)
do góry
bej

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Sro Lip 05 2006 23:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.aero.pl

sa polaczenia do Salonik i to jest kwota okolo 850zl w dwie strony
do góry
baziu

PostWysłany: Sro Lip 05 2006 23:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CGS 6 osób.
do góry
baziu

PostWysłany: Sro Lip 05 2006 23:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może być nawet z 3-ma międzylądowaniami, byle tylko to nie był antonow.
do góry
Bandzii

Staż (od roku): 2001
Drużyna: Banshee / Madsheep /Emerytura

PostWysłany: Czw Lip 06 2006 0:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jarek/NF napisał:
14-15.10. środek Greckiego lata???? Chyba nie koniecznie.

staruchu w grecji to sie wl istopadzie mozna spokojnie kompac
a poza tym to tam sie jedzie we wrzesniu pazdzierniku jak grecy wracja z wakacji to dopiero wtedy w tawernach sie kreci a nie jakies turysty smetne w upaly sie szlajaja
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
bodzyn

PostWysłany: Czw Lip 06 2006 7:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

user napisał:
To co ja sie dowiedzialem, to jest kilka mozliwosci czarteru - od samolotu na bodajze 45 osob, ktory ma chyba dwa miedzyladowania, po jakies wieksze bezposrednie. Wedlug wstepnych ustalen jest to koszt minimum 800 zl od osoby - wiec dosyc sporo.

chyba w jedna strone :)
do góry
zyniek

Drużyna: GR

PostWysłany: Czw Lip 06 2006 9:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oooo Bodżyn ;)
do góry
Bandzii

Staż (od roku): 2001
Drużyna: Banshee / Madsheep /Emerytura

PostWysłany: Czw Lip 06 2006 12:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupcie bilet na krakow bodzyn zmieni port docelowy moca swego urzedu :P
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Ba

Staż (od roku): 2003
Drużyna: therapy

PostWysłany: Czw Lip 06 2006 19:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak wobec tego wyleciec z krakowa?
do góry
JarekNF

PostWysłany: Czw Lip 06 2006 19:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj Ba nie rozumiesz, kupujesz bilet do Krakowa a Bodżyn kieruje samolot do Salonik:))
do góry
kaczy

PostWysłany: Czw Lip 06 2006 19:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.skyscanner.net polecam
Generalnie najbardziej opłaca się latać z Niemiec.
do góry
JarekNF

PostWysłany: Czw Lip 06 2006 20:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko ta wyszukiwarka z możliwych lotów w październimu znalazła mi jedyne 2 i 3.
do góry
kaczy

PostWysłany: Czw Lip 06 2006 20:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.skyscanner.net/pl/pln/loty/de/skg/pazdziernik-2006/pazdziernik-2006/najtansze-loty-do-saloniki-z-niemcy-w-pazdziernik-2006-i-pazdziernik-2006.html a mi tyle :)
do góry
JarekNF

PostWysłany: Czw Lip 06 2006 20:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja pisałem o wylotach z PL. A co do wylotów z niemiec to do kosztów biletu dolicz cene paliwa do danego miasta i koszty parkowania auta, a na pewno bedzie to bardzo atrakcyjna cena:)))
do góry
JarekNF

PostWysłany: Czw Lip 06 2006 20:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest to co nam pasuje:
http://www.skyscanner.net/pl/pln/loty/drs/skg/061013/061016/ceny-biletow-lotniczych-do-saloniki-z-drezno-w-pazdziernik-2006-i-pazdziernik-2006.html?owfc=deutdi7133drsskg061013_07551335_200607032012_pln_40401_71550-di4155skgdrs061016_14151850_200607052044_pln_84842_115506&;

Ciekawa oferta:))))
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> Centurio Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: