pytanie do moderatora
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wypłosz001

PostWysłany: Czw Paź 25 2007 2:51    Temat postu: pytanie do moderatora Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj mam małe pytanko,jestem jednym z organizatorow spotkan w malczycach i po wymnianie zdań miedzy graczami ktorych nie kometuje ktos zamknął moj temat jak to jest mozliwe,dziwyny dla mnie jest fakt ze dokonała tego osoba nie mająca nic wspólnego z organizatorami,w zwiazku z czym mam prośbe czy mozna na nowo uruchomic nasz wątek nazwa imprezy gdzie jest generał malczyce,z góry wielkie dzieki
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Galad

Staż (od roku): 2002

PostWysłany: Czw Paź 25 2007 7:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

temat zamknął Mertheri

jak masz jakieś "ale" co do jego decyzji to pisz do niego na privie a nie spam tworzysz w całkowicie innym dziale
do góry
wypłosz001

PostWysłany: Czw Paź 25 2007 10:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spam odczytałem jako administracyjny wiec chyba sie nie pomyliłem pisząc,czytaj moderator Mertheri czyli osoba administryjąca forum ,jeśli się myle to bardzo przepraszam ale mam chyba prawo mieć ale bo nie widze żadnej wypowiedzi na naszym temacie która uzasadniała by tego rodzaju praktyki,ale oczywiscie nie mnie to rozsądzać bo od tego jest ponoc regulamin forum,no chyba że nie ma nic takiego,to strach pomyśleć będzie o wpisaniu czegokolwiek bo zaraz moga zamknąc temat.jeszcze raz przepraszam jeśli sie pomyliłem i moją wypowiedza naruszyłem płynność oraz dobra osbiste któregos z was koledzy.i żeby nie było zamykam wątek
do góry
matys
Site Admin

Staż (od roku): 1996
Drużyna: PSI

PostWysłany: Czw Paź 25 2007 12:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mertheri jako moderator podjął decyzję o zamknięciu tematu, ale po próbie złagodzenia tonu dyskusji, niestety nieudanej. Taka decyzja i trzeba uszanować.

Ja osobiście uważam, że dopóki nie ma wulgaryzmów, chamstwa, itp. to dyskusja nawet tak emocjonalna, twarda jest dopuszczalna. Lepiej rozmawiać tu niż rozładowywać niezdrowe napięcia na grach.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
meler

Staż (od roku): 2006
Drużyna: CYMERIA

PostWysłany: Czw Paź 25 2007 13:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Liberum Veto wobec takiego zamykania! :P

A tak na prawdę to Wypłosz ma rację, pojawia się niezgodność i dyskusja, a temat jest zamykany. Konflikty się rozwiązuje, nie tuszuje i uśmiecha jakoby nic się nie stało :)
do góry
Mertheri

PostWysłany: Czw Paź 25 2007 18:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cztery zdania:

Wulgaryzmy były - tyle, że wcześniej przeze mnie wycięte .

Temat nie wnosił nic nowego poza coraz wyższą temperaturą wśród forumowiczów.

Nikt nie zabrania otworzenia nowego tematu w podobnym przedmiocie.

Proszę zerknąć na przedmiotowy temat i samemu ocenić.
do góry
wypłosz001

PostWysłany: Czw Paź 25 2007 19:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no coż nie ma o czym pisaać bo i po co przeczytajmy link o stalingradzie tam dyskusja miała temperature znacznie wiekszą a jakoś nie został temat zamkniety czemu odpowiem
BO WSZYSTKIE ZWIERZĘTA SĄ RÓWNE ALE SĄ ZWIERZĘTA RÓWNIEJSZE
i to tyle co mam do napisania no może nie wszystko temat nie wnosił nic nowego dla ciebie ale dla uczestników tej rogrywki i owszem więc skąd taka opieka nad temperaturą wypowiedzi uczestników tego spotkania ludziska mają prawo wypowiadacswoje poglady opinije i uwagi i choć ton tych wypowiedzi daleki jest od ideału to mieli i majątakie prawo bo regulamin forum nie zabrania krytyki i odpowiedzi na nią ale po co o tym pisać skoro to nie forum tylko miejsce łaskawie udzielone przez ciebie do tego bysmy wogule mogli istnieć a wiesz jak można to nazwać dyktatura to chyba odpowiednie słowo pomimo tych uwag jednak chce ci podziękować że czuwasz i wycinasz hamstwo i wulgaryzmy bo tego typu zachowania i wpisy powinny być piętnowane pytanie tylko czy nie lepiej jest zablokować winnych niz cały temat pozostawiam ci to pod rozwage atwoja decyzje sznuje choć się z nią nie zgadzam
do góry
L0B0

Staż (od roku): :)
Drużyna: ŻUBRY

PostWysłany: Czw Paź 25 2007 19:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sama gra jak i emocje wywołane po grze Stalingrad były dużo wcześniej, zanim forum przybrało tę formę (możliwość moderowania)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Chrabcio

Staż (od roku): 2015
Drużyna: Krejsers

PostWysłany: Czw Paź 25 2007 20:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolego wypłosz001 - nie rozumiem Twojego zdenerwowania. W chwili obecnej sam siebie stawiasz w pozycji pieniacza, proponuję zacząć od wstawiania przecinków i kropek, pomoże to innym w zrozumieniu zawiłych treści jakie chcesz przekazać- to primo, secundo - moderator uznał, że topic do niczego nie prowadzi i jak widać na załączonym przykładzie miał rację. Z mojej strony EOT.
do góry
wypłosz001

PostWysłany: Sob Paź 27 2007 2:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kolego chrabcio przecinki i kropki to inaczej znaki interpunkcyjne chce to stawiam nie to nie stawiam
po drugie wątek ten jest adresowany do moderatora a przykład stalingradu podałem tylko dlatego że go czytałem nie miałem zamiaru obrazic ani uczestników ani tym bardziej organizatorów tego spotkania ot przykład
po trzecie forum nie jest dla mnie niezbedne do tego by uprawiac moj ukochany sport a już na pewno krytyka innych nie graczy nie jest moim hobby i dodam że gram juz kilka lat więc jak widzisz nie mam pretensji do nikogo tylko do samego moderatora o to że wystarczyło dąć bana a nie zamykac temat
i na koniec nie nazywaj mnie pieniaczem bo to mnie ruszyło ja tylko wypowiadam swoje zdanie do ktorego mam prawo tak jak każdy a czy ty sie z nim zgadzasz nic mnie to nie obchodzi
na koniec życzenie dla ciebie chrabcio jak zrobisz impreze i ludzie sie na niej beda swietnie bawić a dwóch sie pogryzie na forum życze ci aby moderator postąpił tak jak z naszą imprezą to wszystko
do góry
am0n

Drużyna: Heretic Team

PostWysłany: Sob Paź 27 2007 6:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponowalbym ten temat też zamknąć :) EOT
do góry
matys
Site Admin

PostWysłany: Sob Paź 27 2007 19:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma o co kruszyć kopii
forum PSI istnieje pod różnymi postaciami od 1999 r. ale moderowane jest dopiero od miesiąca :-)
zanim wszystko się dotrze minie zapewne trochę czasu
wniosek z tej dyskusji jest jeden - moderatorzy bardziej tolerancyjni, dyskutanci bardziej powściągliwi i będzie ok ;-)
do góry
Matix

Staż (od roku): 2005

PostWysłany: Sob Paź 27 2007 21:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to w filmie "człowiek demolka":
"Ty się troche pobrudzisz, a Ty umyjesz"
do góry
user

Staż (od roku): 2003
Drużyna: Grim Reapers

PostWysłany: Sob Paź 27 2007 23:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze nie na temat, ale dla mnie to mega przesada jak czepiacie sie pisowni i interpuncji. Kazdy pisze jak chce. Moze zaraz bedziecie mowic jakich slow uzywac, a jakich nie. Ja sam zadko uzywam polskich znakow, bo mi sie tak szybciej pisze i w dupie mam czy sie to komus podoba czy nie.
do góry
MaKaM

Staż (od roku): 2005

PostWysłany: Nie Paź 28 2007 11:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Są ludzie którzy przyzwyczaili się pisać bez polskich znaków. Czyta się to znośnie... Bardziej przeszkadza jak ktoś używa kosmicznej składni i interpunkcji.
do góry
meser [H_Z]

Staż (od roku): 2003
Drużyna: Hinzki Zwiad

PostWysłany: Pon Paź 29 2007 21:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie z tym moderowaniem, to jest już przegięcie pałki. Nie wiem który, ale jeden z pseudo moderatorów zmienił temat na forum markerów. Specjalnie wymyśliłem "fikuśny" temat żeby zwabić więcej jak pięciu czytelników. Mało tego, obraża mnie w jakiś sposób wklejając jakieś bzdury o punkcie C.

Apel do moderatorów, opanujcie się, bo niedługo nikt nie zajrzy na forum. I koniec, reklamodawcy odejdą.
do góry
matys
Site Admin

PostWysłany: Wto Paź 30 2007 8:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Meserszmidt napisał:
Panowie z tym moderowaniem, to jest już przegięcie pałki. Nie wiem który, ale jeden z pseudo moderatorów zmienił temat na forum markerów. Specjalnie wymyśliłem "fikuśny" temat żeby zwabić więcej jak pięciu czytelników. Mało tego, obraża mnie w jakiś sposób wklejając jakieś bzdury o punkcie C.

1. Punkt C to był link do http://matys.home.pl/forum/viewtopic.php?t=15869, proszę przeczytaj
2. Jakby każdy chciał wymyślać "fikuśne" tematy to całe forum można by przerzucić do działu hyde park.
3. Nie mniej jednak uważam, że nie powinno się dodawać takich komentarzy w poście lecz wysyłać do autora jako PW.
do góry
Paszcza

Staż (od roku): 1998
Drużyna: Grim Reapers/Krejsers

PostWysłany: Wto Lis 20 2007 22:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej,Matys

gdzie mogę znaleźc wyniki takich turniejów jak pompki i PLP ?

pozdro,
paszcza.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
matys
Site Admin

PostWysłany: Pią Lis 23 2007 8:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paszcza[Krejsers] napisał:
gdzie mogę znaleźc wyniki takich turniejów jak pompki i PLP ?

dobre pytanie
pompki - może być problem, ale plp ... jak znajdę to dam znać
do góry
lanser

Staż (od roku): 2008

PostWysłany: Sro Kwi 06 2011 16:48    Temat postu: ogłoszenia jak zlikwidować Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matys mam pytanie nie mogę wiecej ogłoszeń dodać skończył mi sie limit jak mam to zrobić ?żeby je dodać nie wiem jak usunąć je żeby znowu wrócił limit pomocy.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: