Moderacja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> dolnośląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mertheri

PostWysłany: Sob Lut 09 2008 10:03    Temat postu: Moderacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Specjalnie dla zapominalskich lub nieczytających forum ogólnego:

1. AVATARY
Dla niewtajemniczonych - AVATARY (inaczej emblematy) - małe obrazki wyświetlane obok postu, które można dodać w profilu użytkownika.

- tylko zdjęcie twarzy (SWOJEJ! - bez maski, bez kominiarki, itp.)
- tylko format jpg, gif, png
- tylko rozmiar 100x100 pixeli
- max wielkość 5kB
- jakiekolwiek animacje zabronione
- zdjęcia "w miarę" aktualne

Jeśli ktoś nie akceptuje powyższych zasad to proszę avatara nie dodawać.

Niezastosowanie się i wklejenie czegokolwiek innego spowoduje - usunięcie avatara lub zablokowanie konta lub usunięcie konta użytkownika!

2. Edytuję posty, które zawierają:
a) rażące błędy ortograficzne; jesteśmy Polakami piszmy po polsku;
b) wulgaryzmy;
c) obraźliwe uwagi pod adresem innych użytkowników;
d) powtórzenia.

3. Usuwam posty, które:
a) po zmodyfikowaniu na zasadach pkt 2 nie dadzą się odczytać;
b) spam lub przypadkowe powtórzenia;
c) zostały zawnioskowane do usunięcia przez ich autora i nie zafałszuje to przebiegu dyskusji.

4. Przyklejam tematy dotyczące imprez przyszłych. Gdy impreza już się odbędzie, temat odklejam.

Pozdrawiam
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Mertheri

PostWysłany: Pią Mar 07 2008 15:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli uważacie, że przyklejanie postów bardziej przeszkadza niż pomaga - dajcie znać. Zawsze można to zmienić.
do góry
wypłosz001

PostWysłany: Czw Mar 13 2008 7:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wybacz ze zapytam ale co to znaczy przyklejanie bądz odklejanie nie mam o tym zielonego pojecia,choć ja rozumie to tak jest zaproszenie do gry na dzien 1.1.1.a ty w dniu2.1.1. zamykasz temat i po wpisach,mam nadzieje ze zle zrozumiałem to co napisałeś
do góry
cyna

Staż (od roku): 2003

PostWysłany: Czw Mar 13 2008 8:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie bardziej przeszkadza.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Mertheri

PostWysłany: Czw Mar 13 2008 13:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wypłosz:
"Przyklejenie" tematu oznacza, że niezależnie od tego jak dawno na ten temat ktoś odpowiedział, temat będzie cały czas u góry danego forum.
Normalnie o kolejności wyświetlania poszczególnych tematów decyduje to, ile czasu minęło od ostatniej odpowiedzi w danym temacie. Temat z ostatnią odpowiedzią jest na samej górze.

Cyna:
Ok. Jak będzie więcej wypowiedzi, że przeszkadza - wrócimy do poprzedniego stanu.

Pzdr

Ostatnio zmieniony przez Mertheri dnia Czw Mar 13 2008 18:17, w całości zmieniany 1 raz
do góry
Kukun

Staż (od roku): 2007
Drużyna: Spire Division

PostWysłany: Czw Mar 13 2008 14:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeszkadza :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
exec

PostWysłany: Czw Mar 13 2008 19:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przeszkadza :-)
do góry
Alex_

PostWysłany: Nie Mar 16 2008 21:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przeszkadza :D
do góry
Punisher88

Staż (od roku): 2004
Drużyna: CANIS LUPUS

PostWysłany: Czw Lip 24 2008 23:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytanko napewno głupie,ale jak zrobić takie zdjęcie tz.o tak małej rozdzielczośći. Aparat mam lapsa też,zero praktyki....... a cosik bym tam se doprawił.
do góry
Mertheri

PostWysłany: Pią Lip 25 2008 7:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cyknij w dowolnej rozdzielczości a potem przytnij i zmniejsz w windowsowskim Paint-cie.
do góry
Mario 24

PostWysłany: Pon Maj 11 2009 5:11    Temat postu: głupie pytanko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aczy jest możliwość usunięcia własnych postów??? jeśli tak to w jaki sposób?
do góry
D*U*P*A

Drużyna: Ciężka Jazda

PostWysłany: Nie Sty 10 2010 22:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pytanko :

czemuż to nie mogę załadować avatara :?: ? :roll:
spełnia wymogi wielkości i zdjęcie aktualne :mrgreen: :D ??

edit

już wszystko gra proszę usunąć moją odpowiedź
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> dolnośląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: