WGP Trilogy Competition
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
<Jimmy>

Staż (od roku): 2008
Drużyna: -brak-

PostWysłany: Czw Mar 20 2008 15:22    Temat postu: WGP Trilogy Competition Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeszukałem forum (opcja szukaj) nie znalazłem.

Chodzi mi o ten model jakie sa plusy minusy jak bardzo gazożerny do jakich rodzajów paintballa sie nadaje jak jest tez dla początkujących łatwo rozkręcalny? dostępność części zamiennych najczęstrze problemy z tym sprzetem?

http://www.skill.com.pl/sklep/product_info.php?cPath=217&products_id=2091

Jak cos sobie przypomne dopisze:)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Pimple

Drużyna: RangeR

PostWysłany: Czw Mar 20 2008 16:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczytaj tutaj: http://www.pbreview.com/products/reviews/?prod=3234&page=1...
Co do pytania: "Do jakich rodzajów paintballa się nadaje" to odpowiedź jest jasna: tylko las ;]. Pozdrawiam !
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
<Jimmy>

PostWysłany: Czw Mar 20 2008 19:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki ale tak sie składa że nie znam angielskiego:P a pozatym na jakimś filmiku widziałem jak koleś w speedballa pomykał:P
do góry
MichalPe

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Aliens

PostWysłany: Czw Mar 20 2008 19:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie jest łatwy marker dla początkującego do konserwacji i ustawiania ale ma swoje plusy - kultura pracy i celność ma też swoje minusy ale o tym było już duuuuużo powiedziane (patrz wątek COCKER RULEZ).
do góry
<Jimmy>

PostWysłany: Czw Mar 20 2008 19:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no zobacze ale chyba faktycznie na poczatke najlepszy tippek:P
do góry
locha

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Żubry / ESW

PostWysłany: Pią Mar 21 2008 9:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupujesz klamkę, lecisz na chrono i grasz, nic nie musisz w nim kręcić, przestawiać i przede wszystkim nie słuchać tych co mówią - eee cocker, kurna stary ile będziesz miał z tym zabawy, olej to.

trilogy competition warto kupic bo :

bo to cocker, czyli zamknięty bolt, małe zużycie gazu, elegancka celność i skupienie, no i ta frajda jak sie wyjmuje kilkoma kulami kumpli którzy gdzieś tam z daleka sieją do ciebie z tippmanów kulki które mijają cię o metry :)

zasięg masz ten sam w każdej klamce, ale jeżeli chcesz mieć celny marker bierz koksa :)

to dobra klamka, bierz i się nie zastanawiaj.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
jancasz

Staż (od roku): 2005
Drużyna: Czerwone Diabły

PostWysłany: Pią Mar 21 2008 9:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To nie jest łatwy marker dla początkującego do konserwacji i ustawiania

Sorki goblin ale trilogy to włąsnie seria kokerów bezobsługowych. Jest prosty w obsłudze i czyszczeniu tak że chyba lepiej się nie da. Jedyne co w nim ustawiasz to FPSy na chrono:) Czyszczenie zajmuje dosłownie chwilę (dostęp do bolta w kilka sekund)

Ogólnie IMHO na popoczątek (i nie tylko) to najlepszy marker bo jest mechaniczny, prosty w obsłudze, strzela celnie (z zamkniętego bolta ) i na niskim ciśnieniu, działa w każdych warunkach, nie tnie kulek.
do góry
lucja

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Pią Mar 21 2008 15:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Popieram zdanie poprzedników. Trilogy Competition jest właściwie bezobsługowy i łatwy w konserwacji. Miałęm takiego jakiś czas i ani razu nie musiałem przy nim grzebać. Obecnie mam SuperStocka i szczerze mówiąc nie widzę różnicy w celności :) Kup trilogy, dobrą lufę i będziesz wymiatał. Polecam Ci od razu HP bo koksy nie lubią co2 :)
do góry
eM

Staż (od roku): 2006

PostWysłany: Wto Mar 25 2008 14:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jimmy,

do speeda trilogy competition to się słabo nadaje (chyba że ktoś ma zapędy lekko samozabójcze, lub ma competition SF:-)

subiektywne odczucia...

Plusiki:
Jeśli chodzi o obsługę - generalnie bezobsługowo (wyczyścić ślady farby, posmarować ringi na bolcie smarem po grze),
nie kopie,
nie syczy,
stockowa lufa dość dobra (cicha),
inline reg "przyzwoity" (po "dotarciu" +/-6 fps na chrono przy HP...zamieniłem na rega CP i teraz mam +/-2, powtarzalność strzałów aż miło:-),
no plastic
nic nie trzeba regulować (trzeba tylko uważać na ustawienie backblocka żeby nie obtłukł lakieru na body:-)
jeśli jest się cierpliwy, łatwo trafić używane upy w dobrych cenach (pasują części od innych koksów post 2000)
gleba na betonie nie robi na nim większego wrażenia

jeśli chodzi o minusy:
lekki jak piórko to on nie jest (pewnie dlatego nie kopie:-)
stały, nieregulowany feedneck (trochę trzeba pokombinować żeby spasować/zeszlifować loader),
spust na jeden palec (co wkurza mnie najbardziej),
wymaga dużego dropa (no chyba, że ktoś podłączy niedużą butlę CO),
bez HP znacznie spada efektywność (standard:-),
szybko człowiekowi się palec rozpędza i potrzebna jest motospłuczka...
nie nadaje się do orania w ziemi (do tego tipki są lepsze:-)

minusów niby dużo, ale powiem to tak... za tipka bym się nie zamienił (kumple mają 98 i A5 więc mam porównanie :-)

Kupiłem pół roku temu, gram kilka razy w miesiącu i problemów nie mam.
Fajny na początek (do lasu może nawet i nie tylko na początek) + dobra zabawa przy kompletowaniu upów…
do góry
Partyzant

Staż (od roku): 2004
Drużyna: brak

PostWysłany: Czw Sie 20 2009 13:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odgrzewam kotleta :-)
Kupiłem wersję właśnie SF w pewnym sklepie internetowym na P /z wybrzeża ;-)/ dla syna.
Przesiadka ze Spyderka TLX. Cena była dość atrakcyjna, niższa niż Spyder kiedyś, a nawet niż obecna większości "low endowych mechaników". Wypstrykalismy z 700 kulek i jest cacy. Szybki, aż do przesady. Naturalnie jak na nasze oczekiwania ;-)
Na razie mam tylko jedno pytanie, jak upchnąć baterię w gripie ? Generalnie jakoś to zrobiłem, ale jest tam na maxa ciasno i jedna okładzina ciut odstaje...
Może to być wina baterii 9V "ENERGY PAINTBALL", które mają bardzo gruby kondonik izolacyjny. Ciężko je wcisnąć do revo, a już apokalipsa z ich wyjęciem. Może sobie sam odpowiedziałem a może macie jakiś patent na kabelki w środki or something else ?

PS pomyślałem nad drugim dla siebie, ale skucha to był ostatni i pewnie stąd ta cena. Junior mi skopie tyłek...
do góry
Juhta

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Czw Sie 20 2009 21:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zdejmij spokojnie ten kondzik pod spodem jest goly plastik
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
PedrosPosampas

PostWysłany: Nie Lis 13 2011 21:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, zakupiłem używaną wersje trilogy sf. Mam pewną wątpliwość odnośnie oczu, a mianowicie jak sprawdzić czy działają?. jedno oko nosi ślady uszkodzenia jakby dioda była ułamana( pozostało samo dno diody natomiast szklana soczewka wygląda na odłamaną. Czy można dokupić takie oczy? Marker zachowuje się jakby w ogóle nie posiadał oczu aczkolwiek słyszałem różne opinie na temat działania tego wynalazku w trilogy sf lub competition. Czy prawidłowe działanie ów oczu w tym markerze faktycznie ogranicza ścinanie kulek?
do góry
PedrosPosampas

PostWysłany: Sob Lis 19 2011 12:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nic widzę ze za trudne pytanko zadałem, gdybym może zapytał do czego służy barrel bag albo czy akumulator samochodowy mieści się do ramki w koksie lol, pozdro.
do góry
Tonnrud

Staż (od roku): :-)

PostWysłany: Sob Lis 19 2011 12:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a widziales kiedys cockera ktory scina kulki ?

ps-to tak apropo pytan na ktore sa miliony odpowiedzi na forum

ps 2 - jak masz rozbita zarowke w samochodzie to tez jedziesz do stacji serwisu zapytac czy tak ma byc bo nie dziala ale slyszales ze niektore modele aut tak maja :D i czy gdzies da sie kupic takie zarowki ? :)
do góry
PedrosPosampas

PostWysłany: Sob Lis 19 2011 13:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po co w ogóle odpisujesz takie bzdury?, chyba żeby forum zaśmiecać. Z Twojego posta wynika tylko tyle, że nie bardzo rozumiesz co czytasz, przytaczasz jakieś przykłady które są nie adekwatne do sytuacji, nie wiem czy w ogóle wiesz jak działają oczy w koksie o którym tu mowa.

Ps Dziś problem został rozwiązany, oczy sprawdzone jest na to kilka sposobów. Jak ktoś będzie potrzebował pomogę.
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Sob Lis 19 2011 13:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To moze kolega mnie oswieci na jakiej zasadzie dzialaja oczy w cockerze ( no i po co sa ) chetnie sie czegos nowego naucze :)

ps - widze ze przez godzine sam wszystko na kilka sposobow sprawdziles wiec po co te zlosliwe uwagi na forum ? Nikt ( z tego co wiem ) nie ma obowiazku udzielac odpowiedzi na pytania tu zadanie a juz na dziwne i oczywiste tym bardziej - a jak widac z braku odpowiedzi pytanie bylo . . . . . . . :)
do góry
Staszex

Staż (od roku): 2005
Drużyna: Żołądkowa Gorzka

PostWysłany: Wto Gru 27 2011 23:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, szukam speca z Bydgoszczy albo okolic który by wziął mojego koksa (Trylogy SF) do reki i słowo boże powiedział o nim ze co nie tak jest
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Czw Kwi 12 2012 10:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Majstry, a jakbym tak wkrecił do trilogy sport, ktory nie ma regulatory tylko rurke gas-thru - regulator np. Planety - to co zepsuję, albo co zyskam ?
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Czw Kwi 12 2012 10:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zepsujesz gas-rurke a zyskasz rega w trilogy :D
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Czw Kwi 12 2012 10:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ło matko, czasem to mnie zaskakujesz :)

ja tu liczyłem,ze powiesz mi,ze stabilnosc fpsów wzrosnie , ze bedzie sam kule sypał
zastanwai mnie, bo w tym samym modelu oznaczonym PRO jest regulator, a nie gaz rurka
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: