Planet Eclipse GEO
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Planet Eclipse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Philippe

Drużyna: Hunters Crew

PostWysłany: Pon Paź 06 2008 22:05    Temat postu: Planet Eclipse GEO Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

topic na temat nowgo dziecka Planet Eclipse - GEO

http://paintball.info.pl/images/news/eclipse09/geo.pdf - specyfikacja techniczna
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Hetman

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Sro Paź 08 2008 16:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NAzwa beznadziejna. Rozumiem że to miał być anagram, ale jak to brzmi...

Poza tym to ciekawe, że odddzielenie komory gazowej zrobili na solenoidzie pewnie nie bali się o przepływ bo legalne bps spada i już nikt na ten bps nie patrzy...
Przez chwilę zastanawiałem się czy jest zbalansowany czy nie - ale chyba jest, trzy uszczelki akurat pasują.
Pod względem szybkości dostępu do bolta nie pobije luxa ale trochę inna grupa docelowa.
Zresztą teraz te wszystkie markery takie podobne...
do góry
Philippe

Drużyna: Hunters Crew

PostWysłany: Pią Paź 10 2008 21:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

brzmi miej wiecej tak "dżiiiioooo" ;D

na stronie instrukcja obslugi

http://www.planeteclipse.com/egogeo/geo.html

pare zdjec itp
do góry
Pimple

Drużyna: RangeR

PostWysłany: Sob Paź 11 2008 17:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.spirit-of-paint.tv/Millennium-series-paintball-video-Paris-Disney-French-Open/index.html

Myszka na filmie -> kliknąć na ikonkę, która się pojawi -> wybrać film (w tym wypadku "The GEO").

Chwilka strzelania i rozmowa z design techem PE
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Pimple

Drużyna: RangeR

PostWysłany: Pon Paź 20 2008 16:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.dailymotion.com/video/x738s7_paintball-millennium-paris-part1_sport

Obszerny wywiad z tym samym technikiem o GEO. Później DM9 i finały CPL'a na Millenium w Paryżu. Warto obejrzeć ;).
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
MaKaM

Staż (od roku): 2005

PostWysłany: Czw Kwi 30 2009 12:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mod Anti-clapping clamping feedneck:
http://farbokulka.no-ip.info/sprzet/mods/Anticlapping%20clamping%20feedneck/index.htm
do góry
Xymek [AntX]

Drużyna: AntX

PostWysłany: Sro Maj 20 2009 16:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ozywiam temat o GEO bo az glupio ze taka cisza...a wiadomo ze nowego spoola od PE ma juz kilkanascie osob w PL.

Chcialem poznac wasze opinie na temat GEO - jak sie strzela, czy jest celne, jakiej farby uzywacie i co idzie za tym jakiej lufy (stock czy cos innego)?...

I najwazniejsze pytanie - jak z gazozernością? Czy serio da sie wyciagnac te - 1500+ strzałów z butli 68/4500? Bo cos mnie sie nie wydaje :P
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Juhta

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Sro Maj 20 2009 16:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem geo tylko w łapie i tak na sucho jedynie popykałem ....ale musze przyznać ,że leży w łapie tak zajebiście... ta ramka...to wyważenie..... ego pada ...
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Sro Maj 20 2009 16:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

coz, moge Ci pwoiedziec jako ten, ktory "miał to w rekach" - mamy dwa geony w teamie

klamka genialnie lezy w łapie , lekkosc lekkoscią, ale tu raczej chodzi o kształt , gripa , wykonanie
jest diabelnie celna , malowałem na stockowej i na sly'u - na obu dawało rade tak samo
probowalismy po chwili mojego ego 6 na tej samej farbie ( akurat byly to nightmary ) i na tych samych lufach - roznica była, nieduza, ale jednak , geo młóci w jedne punkt

gazu zre jak kazda klama , bez rewelacji , po pierwszej spluczce z 4k zrobilo sie 3 i przychamowalo. nie zauwazylismy roznicy w porownaniu ze wspomnianym egonem

generalnie klamka jest b. fajna, ale niestety ma jedna powazna wadę - cene :)
do góry
Xymek [AntX]

PostWysłany: Sro Maj 20 2009 16:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szpadliszi napisał:
coz, moge Ci pwoiedziec jako ten, ktory "miał to w rekach" - mamy dwa geony w teamie

klamka genialnie lezy w łapie , lekkosc lekkoscią, ale tu raczej chodzi o kształt , gripa , wykonanie
jest diabelnie celna , malowałem na stockowej i na sly'u - na obu dawało rade tak samo
probowalismy po chwili mojego ego 6 na tej samej farbie ( akurat byly to nightmary ) i na tych samych lufach - roznica była, nieduza, ale jednak , geo młóci w jedne punkt

gazu zre jak kazda klama , bez rewelacji , po pierwszej spluczce z 4k zrobilo sie 3 i przychamowalo. nie zauwazylismy roznicy w porownaniu ze wspomnianym egonem

generalnie klamka jest b. fajna, ale niestety ma jedna powazna wadę - cene :)

Hmm powiem ci Szpadel ze mnie troche zaskoczyles...z ta gazozernoscia...bo sporo ludzi w GEO wlasnie na ten element nazeka ze podobno te 1500 strzalow z butli jest niemozliwe...hmm jeszcze bardziej zaskoczyles mnie tym ze Twoj EGOn zre porownywalnie z GEO :P ...
Moja EGO 9tka jest zajebiscie oszczedna odkad ja pozadnie ustawilem...
do góry
szpadliszi

PostWysłany: Sro Maj 20 2009 17:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

geon jest nowy, byc moze kwestia ustawien ( ale Młody bawił sie klamką i siedział z nia dosc dlugo )
nas tez zdziwilo,ze wciągnal tyle powietrza
oczywiscie po pierwszej spłuczce sie uspokoiło, ale nie było kosmicznych wyników - brał mało, bardzo mało, ale mało to i ten stary ego bierze :)
do góry
AnTraX

Drużyna: Grim Reapers

PostWysłany: Sro Maj 20 2009 20:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szpadel jaki nowy jaki nowy ...
Ustawialem i ja i technik eclipsa !
Na sucho bez kul zre jak pierdykniete ale z kulkami bez tragedii z nabitej do 4000 psi wywalalem kolo 1000 kul ...
Xymek
Geo jest zajebiste..
Glosne porownywalnie z Ego9,stabilne fpsy(w zalesiu skoki okolo 2 fps)b.celny z 20 m mlucilem seria w slup taki jak na ulicy stoi z latarnia :).. Strzelam na sly i stock i jest git ...
Bez problemowa klamka wykrece bolta przesmaruje delikatnie wkrece i gitara..
A lekkosc lekkoscia a geo wazy chyba 15 g wiecej od g3 :) ze sly pewnie lzejsze :)

Nie mam zadnych problemow,chodzi jak zloto.

pozdro.
do góry
rogal [P]

Staż (od roku): 2000
Drużyna: http://www.pumper-nickel.net/

PostWysłany: Sro Maj 20 2009 21:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poza tym kazda klamka musi sie dotrzec... szczegolnie regi i wtedy wydajnosc wzrasta.
do góry
szpadliszi

PostWysłany: Sro Maj 20 2009 21:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

AnTraX napisał:
Szpadel jaki nowy jaki nowy ...

AnTraX, a ile wywaliles ? kilka kartonów ?
jak pogra sezon to bedzie nie-nowy :)
do góry
AnTraX

PostWysłany: Czw Maj 21 2009 7:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ja go kupilem od technika eclipsa a nie nowe on nim gral na kilku turniejach ...
do góry
Xymek [AntX]

PostWysłany: Czw Maj 21 2009 7:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

AnTraX napisał:
ale ja go kupilem od technika eclipsa a nie nowe on nim gral na kilku turniejach ...

Kupiles GEO od Roberta? :>
do góry
AnTraX

PostWysłany: Czw Maj 21 2009 7:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ... od Radka ... Kojarzysz ??
do góry
Xymek [AntX]

PostWysłany: Wto Cze 09 2009 16:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

AnTraX napisał:
Nie ... od Radka ... Kojarzysz ??

Od Grzymka znaczy sie ;)

To ja sie pochwale...stalem sie szczesliwym posiadaczem (to sie jeszcze okaze...z EGO9 tez bylem szczesliwy przez chwile przyp. red ;) )...jeszcze nie smigane...

do góry
TurnBackOrDie

PostWysłany: Sro Cze 10 2009 0:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1500 na miekko wystrzelisz :)
do góry
Kusi

PostWysłany: Sro Cze 10 2009 13:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z ta zajebista celnością to tysz troszkę przesada - nie różni sie nic od innych spool valve'ów a do shockera jej troszkę brakuje :) oczywiście jeżeli chodzi o celność, poza tym głośna.... ale w ogólnym rozrachunku jak na razie jestem zadowolony :) a wybredne ze mnie bydle :)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Planet Eclipse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

Skocz do: