Inspire - Nano v2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> news
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Philippe

Drużyna: Hunters Crew

PostWysłany: Czw Maj 14 2009 11:00    Temat postu: Inspire - Nano v2 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
KubaP

Staż (od roku): 2008

PostWysłany: Czw Maj 14 2009 12:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

coś wiadomo już o cenie?
do góry
$tefan [BC]

Staż (od roku): 2007
Drużyna: Bad Company

PostWysłany: Czw Maj 14 2009 13:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czym się to to różni od poprzedniego nano poza v2 w nazwie?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Szefu

Staż (od roku): 2006
Drużyna: First2Fight

PostWysłany: Czw Maj 14 2009 17:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie tym czym G3 od G3 SE;)
do góry
EJ

Staż (od roku): 2007
Drużyna: F.S.Z.A Banda

PostWysłany: Czw Maj 14 2009 17:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli ceną
do góry
tooniek

Staż (od roku): 2003
Drużyna: eUphoria

PostWysłany: Czw Maj 14 2009 22:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy poprawili wlacznik...
do góry
Philippe

Drużyna: Hunters Crew

PostWysłany: Sob Cze 06 2009 9:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to chlopcy z inspire maja zonka podprowadzono im prototypy.

Cytat:
Yesterday, two prototypes of a new Inspire paintball gun were stolen outside the door of a paintballshop. The guns were stolen by a random guy walking the street outside the door. The markers were sent to the shop for final field testing. The guy pretended to work for the shop and tricked the Fedex driver to give him the package with the guns, using a fake signature and name! Due to this event, the launch of the new gun will be delayed about two weeks as new prototypes have to be produced for field testing.

We want to remind the person or individuals that possesses our stolen property that any information leaked or shared, resulting in damage to Inspire Paintball, will be prosecuted. If you see a not yet released gun with "Inspire" engraved on the sides, please do not post any pictures or info but instead contact Inspire Paintball.
do góry
gut

PostWysłany: Wto Sie 25 2009 20:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

$tefan [BC] napisał:
a czym się to to różni od poprzedniego nano poza v2 w nazwie?

Różnica jest głównie w regulatorze, który został poprawiony. W wersji pierwszej mogło się zdarzyć, że wkręcając za mocno śrubę regulacji można było zmiażdżyć uszczelkę, która po tym tamowała przepływ powietrza do markera. Skutkowało to działaniem następującym: pierwszy strzał mocny, po czym kolejne jak sikanie przerostem prostaty...

Jakby ktoś miał problem z markerem, to zapraszam :] trochę ich przemieliłem
do góry
ryb@

Drużyna: PB Lovers

PostWysłany: Sro Sie 26 2009 9:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

klon g3 jak dla mnie ale ciekawe :)
do góry
gut

PostWysłany: Pon Sie 31 2009 8:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest technicznie ten sam sprzęt, w innej obudowie :]
do góry
jaszczomp

Staż (od roku): 2009
Drużyna: DETOX, AllOrNothing, F2F

PostWysłany: Nie Wrz 06 2009 0:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak się to ma do Invert Mini????
do góry
AnTraX

Drużyna: Grim Reapers

PostWysłany: Nie Wrz 06 2009 18:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jaszczomp - lepsze ale wedlug mnie nie ma sensu zmieniac z mini na nano/g3 ...
do góry
pixel

Drużyna: SZAJKA/SABOTAGE

PostWysłany: Sro Kwi 28 2010 18:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze odswieżymy troche temat i szczęśliwy posiadacz nano wypowie sie o wadach i zaletach klamki.
do góry
KrisS [Krejsers]

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Krejsers

PostWysłany: Sro Kwi 28 2010 18:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Toż to DP G3 w wersji Europejskiej.....
do góry
pukas

Staż (od roku): 2009
Drużyna: 2inspired.eu, Vatican Saints

PostWysłany: Sob Paź 02 2010 12:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na razie wystrzeliłem testowo tylko ze 2 faty podczas regulacji. Pierwsze wrażenia:
- mega lekki :)
- dobrze leży w dłoni (przynajmniej mojej, niezbyt dużej)
- na stockowej lufie 14" celny i w miarę cichy (ale chyba mój BFG z All American cichszy)
- spust ja fotokomórkę, nie na styki - pierwszy raz mam z takim do czynienia i na początku dziwnie było się przestawić, ale gdy podłączyłem butlę i zasypałem kulasami, po pierwszej serii na semi się zakochałem :)
- na fotkach nie widać wężyka na zewnątrz, ale jest normalnie jak w g3
- regulator jest super (w v2 poprawiony w stosunku do v1)
- asa on/off działa bardzo dobrze
- feedneck ma dość niski profil i musiałem zastosować warstwę izolacji na loaderze, żeby się dobrze trzymał - może to wada loadera (evo3), ale nie miałem innej spłuczki pod ręką, żeby przetestować
- no i mało skomplikowane wnętrze z minimalną ilością o-ringów

Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Za taką kasę bardzo fajny mazak. Zobaczymy, jak spisze się w akcji :)
do góry
michmaz

Drużyna: Ała Ała / Guerra

PostWysłany: Czw Gru 18 2014 17:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odkopuje stary temat:
Kupilem uzywana klamke i nie strzela. Objawy sa takie ze nie cyka w ogóle solenoid- lampka sie swieci oczy dzialaja ale tak jakby nie dziala ta czesc na plytce ktora wysyla wiazke do spustu optycznego - gora plytki czarny prostokąt, podejrzewam ze to padło reszta dziala tak jak powinna. Sprawdzałem to tak ze przy wlaczonych oczach wsadzalem palec naciskalem spust i lampka dalej sie palila a powinna mrygnac. Zrobilem juz wszystko - zmienialem baterie krecilem regulatorem zakrywalem wiazke imbusem - nic nie dziala jakby nie bylo spustu, robilem tez testy z gazem i z kulkami w komorze tez nic nie dzialalo i teraz nie wiem co robic czy mozna sam czujnik spustu wumienic czy trzeba kupic cala plytke czy moze padl solenoid?

Cytat:
When I pull the trigger the solenoid does not click, even when I do not have the marker aired up.
When you pull the trigger, with the eyes on or off, does the indicator light react?
If the indicator light reacts (stays solid or off depending on when in the sequence the trigger was pulled) then that means the optical eyes on the board is working but the solenoid is not. Make sure the wires are all contacted properly. If they are, you may need a new solenoid.
If the indicator light does not react (continues to blink methodically), have you adjusted the trigger positioning?
If trigger has not been adjusted, the optical sensor on the trigger has gone bad and a new board will be needed
If the trigger has been adjusted, readjust the trigger first to make sure that the trigger is crossing the optical sensor.
[ top ]

Znalazlem taki FAQ i odpowiedz na moj problem - przedostatni punkt troche słabo z wymiana płytki ...
do góry
Suseł

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Hunters Team

PostWysłany: Czw Gru 18 2014 19:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nano V2 ma taką małą przypadłość, a mianowicie optyczny czujnik spustu.
Coś jak oczy tylko ustawione pod kątem 45 stopni i odbijające promień od spustu.
I tu pojawia się problem - bo spust jest aluminiowy a aluminium się utlenia i matowieje.
Rozwiązanie - zdemontuj spust, przejedź scyzorykiem (takim z chromowanym ostrzem a nie kadmowanym) nad sensorem optycznym spustu i jeśli usłyszysz klikniecie solenoidu to znaczy że zaśniedziała ta część spustu od której odbijają się promienie optyki.
Musisz wtedy ładnie przepolerować spust i pociągnąć go najlepiej lakierem bezbarwnym żebysię nie utleniał.
Ja osobiście zastosowałem aluminiową taśmę samoprzylepną i działa :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
michmaz

Drużyna: Ała Ała / Guerra

PostWysłany: Czw Gru 18 2014 20:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiscie to bylo to - byl wyslany z bateria i troche sie wylalo na spust i na plytke - przeczyscilem wszystko izopropylem i juz puka jak zloto!!! Dzieki @Suseł !!!!!!
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> news Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: