Piranha GTI Rampage

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> PMI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M!LO

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Nie Maj 24 2009 19:58    Temat postu: Piranha GTI Rampage Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowa Piranha GTI plus Rampage z oczami :) Może ktoś już trzymał w ręku? Ktoś może coś o niej powiedzieć jakie wrażenia:) Czy fajniejsza od poprzednich modeli :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
kermitttt

Staż (od roku): 2009

PostWysłany: Wto Lip 14 2009 13:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja się podpinam pod to pytanie, coby nie zasmiecać. Grał ktoś tym?? ja kiedyś miałem okazję (jak mój tipek padł) grać zwykłą piranhią GTI. Ogólnie na pierwszy rzut okiem sprawiła kiepskie wrązenie- pełno żółtego plastiku, srebrna lufa. Ale jak tym grałem to wcale nie było źle. Co do trwałości, to koleś z komercji mówił że te piranki wcale jakoś szybko nie padają i większych problemów z nimi nie ma. Dlatego chciałem dowiedzieć się czegoś o rampage. Ceny dość interesujące jak za elektropneomatyka z oczami. Jeśli jednak to jakaś lipa to lepiej kupię sobie SP1 i spokój. Nie ma oczy, ale kul nie tnie i dużo osób go sprawdziło...
do góry
e)(trem

PostWysłany: Pią Sie 21 2009 20:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
Właśnie coś takiego sobie kupiłem. Oddałem nim kilka strzałów i powiem, że WYCZESANA KLAMA.
do góry
M!LO

PostWysłany: Pią Sie 21 2009 22:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakieś szczegóły ;] ze wyczesana to sie domyślam jak reszta piranhi za tą cene ;p
do góry
e)(trem

PostWysłany: Sob Sie 22 2009 8:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za dużo nie moge ci powiedzieć ponieważ mam spłuczke grawitacyjną i nie załapuje kulek automatycznie, nie wiem czy to normalne? Czy musi być elektryczna aby pobierało?
Nie wiem jeszcze do końca jak się to ustawia tryby strzelania.
W kolbie jest ukryty przełącznik, który przełącza w tryb mode.
W zestawie nie ma olejku ani wyciora, nie było też małego imbusa, którym odkręca się kolbe aby wsadzić baterie.
Co do szczelania dwoma palcami to będzie ciężko bo supst troche głęboko łapie i jest stosunkowo duży skok (spustu).
do góry
e)(trem

PostWysłany: Sob Sie 22 2009 12:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W skład zestawu wchodzi:
- Piranha GTI Plus Rampage
- lufa
- zatyczka
- sprężyna
- 4 oringi
- 2 imbusy
- i coś jeszcze ale nie wiem co to jest?

Foto zestawu:Piranha GTI Plus Rampage
_
do góry
motorzysta17

PostWysłany: Pon Paź 05 2009 8:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

żeby nie zaśmiecać forum kolejnymi tematami, właśnie zakupiłem taki sprzęcik co na foto wyżej, gti+rempage + elektro spłuczke invert/empire o taką - http://www.propaintball.pl/empireinvert-reload-smoke-p-2.html?osCsid=c0284030340c24b860bbcc7363144e5b

Wiem, sprzęt może nie jest jakoś uklasowany wysoko, ale biorąc pod uwagę to że miałem przerwę 1.5roku w paintballu(problemy finansowe), i przez ten czas pozbyłem się swojego sprzętu, to taki jednorazowy wydatek butla hp maska marker i spłuczka i troche dodatków to itak nie jest mało.

Co do markera, staram się na razie opanować tryby "na sucho" bez gazu, i mam właśnie takie pytanie, bo nawet na fullauto jak mi sie je czasami uda wklikać :lol: marker powoli strzela, tak na słuch może 2-3 kulki na sekunde, czy z gazem to się zmieni i będzie strzelał szybciej? może mi ktoś pomóc ustawić tryby strzelania?
jedno co odkryłem to ma blokade turniejową pod baterią taki mały pstryczek on off który z tego co wyczytałem zapobiega zmienianiu trybów na zawodach chyba czy coś, to wyłączyłem go bo się nie dało trybu zmieniać. proszę o pomoc

Co do markera, wg mnie świetny (jeśli się da go przyśpieszyć trochę)
jego malowanie sprawie wrażenie "plastikowego" ale tak naprawde to jest metalowy tylko grip z wytrzymałego tworzywa, ogólnie wrażenie sprawia super , ma oczy i egripa za taką małą kase.
do góry
motorzysta17

PostWysłany: Pon Paź 05 2009 11:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie wróciłem z pierwszej próby markera.

Sprawa ma się tak-

Marker fajnie strzela , od trybu seri kilku kulek po inne tryby, fullauto nie udalo mi się znaleźć jeszcze ^^ chociaż na sucho raz jakoś wklikałem :lol:
Strzela bardzo dobrze, szybkość też jest większa niż na sucho, ale martwią mnie poważnie 2 rzeczy
mianowicie:
Butla hp nowa kupiona w sklepie propintball pierwszy raz używana, od nowości była nabita do 2.5, tak powinno być? i na łączeniach wystaje taśma uszczelniająca...- po wkręceniu do markera i wystrzeleniu ze 150kulek +ok 50strzałów bez kulek nie dala się wykrecic z markera,przy silniejszej próbie wykręcenia jej z markera zaczeła się kręcić ale w miejscach zaznaczonych na fotce, co mnie bardzo przeraziło :roll:
(zdjęcie przykładowe)

Obawiałem się że może coś się stać wybuchnie albo coś, wkońcu nabita była do 2.5, a więc musiałem ją rozładować do zera... po 10minutowym klikaniu udało mi się, butla odkręciła się bez większego trudu...

2problem a raczej pytanie, to jak strzelałem seriami szybkimi po 3kule, to zdarzało się z 2razy że po wystrzeleniu 3kule3kule3kule taka seria szybka, jedna (czwarta) wylatywała z lufy bez gazu na ziemie... zastanawiam się czy to nie było przez to że oczy wylączone mogły być ponieważ nie wiem jak się to ustawia.

marker ma dobrą celność, powtarzalność strzału, i naprawdę fajnie chodzi, muszę tylko go opanować.
do góry
Lukas.

Drużyna: foto

PostWysłany: Pon Paź 05 2009 12:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do problemów z odkręceniem to normalne. Jak butla jest nabita to ciężko odkręcić, dlatego należy "wystrzelać" powietrze. Tak samo w odwrotną stronę, wkręcaj raczej pustą butlę. Albo kup ASE on/off :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
motorzysta17

PostWysłany: Pon Paź 05 2009 13:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ołkej, rozumiem - czyli butla jest ok?sprawna? :wink:
do góry
Lukas.

PostWysłany: Pon Paź 05 2009 14:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak tylko jeszcze sprawdz czy przy tym odkrecaniu nie poluzowałeś presetu, masz tam takie 2 małe śrubki, dokręć je na wszelki wypadek (oczywiście jeśli da radę).
do góry
chojnowsky

PostWysłany: Pią Paź 09 2009 18:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co za hardkorowcy odkrecac prst z butli... woooow.... :twisted:
do góry
M@jki

Staż (od roku): 2008
Drużyna: WGSP[Wesoła Gromadka Szalonego Puchatka]

PostWysłany: Pią Paź 09 2009 20:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Luk4sPL napisał:
Tak samo w odwrotną stronę, wkręcaj raczej pustą butlę

A po co ma chłopak wkręcać pustą butlę...?? Tylko, żeby sobie wkręcić?:D

Dobra asa nie jest zła.
Polecam Cp, Planet Eclipse dalej Dye i Proto.
Koszt od 120 do 150 zeta.
do góry
Lukas.

PostWysłany: Pią Paź 09 2009 20:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodziło mi o to, że jak idzie na strzelanie, to żeby najpierw wkręcił butlę (pustą) do markera, a dopiero później nabijał.
do góry
KwIaTeK94

PostWysłany: Czw Lis 05 2009 9:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podepnę się do pytania Milo_ na temat piranhy gti a i jeszcze jedno czy w okolicy legionowa jest ktoś kto ma ten marker chciałbym się spodkami pogadać pooglądać

Pozdrawiam KwIaTeK
do góry
M@jki

Staż (od roku): 2008
Drużyna: WGSP[Wesoła Gromadka Szalonego Puchatka]

PostWysłany: Czw Lis 05 2009 11:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Luk4sPL napisał:
Chodziło mi o to, że jak idzie na strzelanie, to żeby najpierw wkręcił butlę (pustą) do markera, a dopiero później nabijał.

Jeżeli butla ma fill fitting, czyli możliwość nabijania w momencie kiedy butla podpięta jest w asę to no problem ale jeżeli nie ma takiej opcji to nie może czegoś takiego zrobić i musi najpierw nabić a później wkręcić.
do góry
BBartaSS

PostWysłany: Czw Lis 05 2009 18:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A słyszał ktos cos o Piranhi STS egrip ?jest do kupienia w dobrej cenie i wyglada duzo solidniej od Rampage
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> PMI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: