AUTOCOCKER TRILOGY COMPETITION SF

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sperq

Staż (od roku): 2009

PostWysłany: Sro Kwi 07 2010 21:37    Temat postu: AUTOCOCKER TRILOGY COMPETITION SF Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chce kupic tego coksa ale nie wiem czy warto??? obecnie posiadam trilogy sport i planuje male przerobki typu spust na dwa palce
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
sperq

PostWysłany: Sro Kwi 07 2010 21:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ps: to on http://moda.allegro.pl/item986521124_autococker_competition_sf_marker_gratisy.html
do góry
Grela

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Sro Kwi 07 2010 21:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm nie zastanawiałeś nad ramką E2 czy starframe?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
sperq

PostWysłany: Sro Kwi 07 2010 22:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczeze to mam koksa juz pol roku i brak jakich kolwiek info na jego temat wszystkiego sie dowiedzialem metoda prob i bledow a ogolnie to nie mam pojecia o czym mowisz????
do góry
mj

PostWysłany: Czw Kwi 08 2010 15:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w celach edukacyjnych proponuję

http://web.archive.org/web/20061005152011/http://banshee.org.pl/pmp/artykuly/cocker1.html

a jak chcesz się bawić w modowanie koksa to raczej nie z serią trilogy

pzdr!
do góry
sperq

PostWysłany: Czw Kwi 08 2010 16:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki wielkie za lekturke byla swietna tylko brakowalo mi jak mozna wyregulowac koksa i gdzie mozna kupic do niego poszczegolne czesci bo w polsce to raczej ciezko z tego co szukalem ale wielkie dzieki za temacik duzo mi wyjasnil
pozdro
do góry
mj

PostWysłany: Czw Kwi 08 2010 17:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli nie masz problemów z angielskim to polecam
http://www.youtube.com/watch?v=Yty2wMSSQDk
aby coś po polsku znaleźć trzeba by szperać w starych tematach na forum lub męczyć któregoś z forumowych cockerowych wyjadaczy aby w wolnej chwili coś napisał ;)
do góry
sperq

PostWysłany: Czw Kwi 08 2010 20:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wielkie dzieki mj tego wlasnie mi brakowalo do pelnego sukcecu :D orprocz paru czesci i zestawu naprawczego :P nie wiesz gdzie moge znalesc zestaw do cockera??? nie bede inwestowal za bardzo w marker moze kupie frecka bo loader juz mam ustawie ja i bedzie marzenie jeszcze raz dzieki wielkie dla mj :) pozdro.
do góry
mj

PostWysłany: Czw Kwi 08 2010 20:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak możesz to napisz jakie części i co rozumiesz przez zestaw naprawczy (oringi, śrubki, czy jakieś konkretne części) i do jakiego konkretnie koksa
do góry
baryla

Staż (od roku): 2008
Drużyna: ADHD Paintball Mielec Crew

PostWysłany: Wto Kwi 22 2014 19:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koledzy pomocy.
Kupiłem antyka jak w temacie. Wszystko działa jak talala kul nie scina wydaje się dość celny (nawet na stockowym wiadrze bez portingu), na chrono jeszcze nie sprawdzałem.
Problem pojawia się przy strzelaniu serią. Po czwartym, piątym strzale koks się dławi. Bolt wykonuje pełen cykl ale powietrza lufą wydmuchuje zdecydowanie mniej tak że kula ledwo się wytacza. Sekunda przerwy i dalej strzela ok przez 4/5 cykli a potem znowu dławienie.
Marker został rozkręcony na części pierwsze wyczyszczony z syfu (rdzy ze sprężyn) nasmarowany i skręcony.
Niestety efekt jest ten sam. 4/5 strzałów a potem pykanie, wydaje mi się że marker przeładowywuje się ale strzał jest prawie żaden. Jakieś pomysły??
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Stary koń

PostWysłany: Wto Kwi 22 2014 21:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hpr też rozbierałeś ? spróbuj może jeszcze z odkręconą butlą tak o pół obrotu .
do góry
Borys_riot

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Emeryt style :D

PostWysłany: Wto Kwi 22 2014 21:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. spradzić hpr. wymienić uszczelki
2. za niskie ciśnienie na regulatorze LPR. wymienić uszczelki.
3. Złe ustawinie sear lug'a należy sprawdzić czy spust zatrzymuje hammer'a precyzyjnie, ew odkręcić ramkę i sprawdzić czy nie jest zaczep wyrobiony.
do góry
tooniek

Staż (od roku): 2003
Drużyna: eUphoria

PostWysłany: Nie Kwi 27 2014 11:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Borys_riot napisał:
1. spradzić hpr. wymienić uszczelki
2. za niskie ciśnienie na regulatorze LPR. wymienić uszczelki.
3. Złe ustawinie sear lug'a należy sprawdzić czy spust zatrzymuje hammer'a precyzyjnie, ew odkręcić ramkę i sprawdzić czy nie jest zaczep wyrobiony.

0. sprawdz baterie
do góry
baryla

PostWysłany: Czw Cze 12 2014 18:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Troszkę to trwało ale....

Wszystko co się dało rozkręcić to rozkręciłem wyczyściłem przesmarowałem.
HPR sprawdzone wyczyszczone przesmarowane gdzie się dało.
LPR sprawdzone wyczyszczone przesmarowane gdzie się dało.
Ciśnienia konfiguracje HPR/LPR chyba wszystkie sprawdzone.
Zaczep nie jest wyrobiony, Sear lug próbowałem chyba na wszystkich możliwych ustawieniach (bardzo wystający, mało wystający, na równo, trochę schowany)
Bateria miała 9.5 V (Varta), kondensator wymieniony na nowy.

Najlepsze co udało mi się osiągnąć to:
https://drive.google.com/file/d/0B0ivm_waFTrvdEtZNjNQQlFyMm8/edit?usp=sharing

I jeszcze pytanie, czy to coś, tak jakby "kapa" na LPR:

się odkręca/zdejmuje jakoś ?? bo nie chciałem na siłę upierdzielić??
do góry
Stary koń

PostWysłany: Czw Cze 12 2014 19:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam miałem podobny problem przy seriach były puste cykle tzn.przeładował ale nie strzelił i co któryś strzał był wtedy podwójny ,tylko w 2k4 z płytką ZERO B pomogło przestawienie parametrów w zakładce FILTER o ile się nie mylę to pull podniosłem do góry.Nie wiem czy u ciebie też jest taka możliwość .
do góry
baryla

PostWysłany: Czw Cze 12 2014 19:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hyh...
Jedyne parametry które da się tu (chyba) przestawiać to tryby strzelania. :(
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: