Pogotowie Techniczne: propozycja "usługi" na forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hetman

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Wto Maj 25 2010 13:31    Temat postu: Pogotowie Techniczne: propozycja "usługi" na forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś w rodzaju grupy eksperckiej, żeby nie dublować to cytuję z innego wątku:
Ja:
Cytat:

Jeśli jeszcze chcesz i czujesz się na siłach (i byłoby jeszcze kilka innych osób) to możemy zaproponować adminowi utworzenie "pogotowia technicznego", grupy specjalistów. Widzę to tak, że np po tygodniu od utworzenia tematu, jeśli problem nie zostanie rozwiązany, to można kliknąć na stosowny przycisk i zostanie wysłana wiadomość do pogotowia z prośbą o zajrzenie do tematu, twórca może dopisać coś od siebie. Odbieramy, potwierdzamy i pomagamy, w zależności od wolnego czasu. Oczywiście za darmo... Czy to zły układ, bo bez pieniędzy?

Oczywiście pomoc pozaforumowa, z markerem na żywo to co innego, i wtedy finansowo jak najbardziej - ale to indywidualne przypadki na priva a nie publicznie w tematach handelek...
W sumie można to nawet do pogotowa podpiać jako ostatnią deskę ratunku, ;) ale cienko to widzę jeśli chodzi o admina. Zawsze zostaje inwencja potrzbującego, który może od siebie jakąś motywację finansową dopisać do wiadomości. Tylko tutaj też masz konkurencję kilkunastu serwisów w Polsce.
Podsumuję: specjaliście zostają beznadziejne przypadki (wiem z doświadczenia), od zwykłych są komercyjne serwisy i tu ciężko się przebić ;) .

Jerzu:
Cytat:

wcale nie chcę się wybijać, jestem alternatywą dla serwisu, właśnie od takich beznadziejnych przypadków.
Pomysł utworzenia "pogotowia technicznego" bardzo mi się podoba, bardzo chętnie pomogę każdemu komu wystarczy pomoc jedynie telefoniczna, jak napisałeś "oczywiście za darmo..."

Temat poddaję pod dyskusję innych doświadczonych graczy-dłubaczy i pod rozwagę admina.
Ciężko jest na okrągło trzepać forum i wyłapywać trudne przypadki, przy lżejszych pomoże ktoś inny wcześniej :) .
Wyżej naszkicowałem jak to może działać od strony techniczno-użytkowej. Grupa oczywiście zamknięta, dodawanie uznaniowe ;) przez moda/admina na podstawie opinii ogółu. Uprawnień dla grupy nie widzę żadnych, tylko subskrypcję tych specjalnych wiadomości+ewentualnie przycisk zakończenia tematu (rozwiązania problemu) przez posiadacza felernego sprzętu.

Oczywiście blokada tegoż w przyklejonych wątkach-tasiemcach bo to by było bez sensu.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
KOWAL -=1916=-

Staż (od roku): 2006
Drużyna: WILD STYLE / CZARNA ROTA

PostWysłany: Wto Maj 25 2010 13:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ???? iiiii po kiego grzyba znowu się wysilasz ???????????????????????????? ii co ???

Pytam po kiego ????????

Hetman ile ty masz lat ???????? chyba nie za wiele skoro takie zabawy są dla ciebie jedyną rozrywką.

temat chyba miał być skończony
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Jerzu

Drużyna: Czarna Rota

PostWysłany: Wto Maj 25 2010 13:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KOWAL tu chodzi o POMOC, temat skończony!!!
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Hetman

PostWysłany: Wto Maj 25 2010 13:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj, Kowal, bo stracę ten szacunek, o którym pisaliśmy ;) ...
Podejdź na poważnie do tematu a nie na zasadzie urażonej dumy. Wydawało mi się, że się porozumieliśmy.
do góry
Jerzu

PostWysłany: Wto Maj 25 2010 13:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hetman jestem ZA, tylko czy ADMIN pozwoli?
do góry
KOWAL -=1916=-

PostWysłany: Wto Maj 25 2010 13:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hetman napisał:
Oj, Kowal, bo stracę ten szacunek, o którym pisaliśmy ;) ...
Podejdź na poważnie do tematu a nie na zasadzie urażonej dumy. Wydawało mi się, że się porozumieliśmy.

i ja tak myślałem !
masz problem to pogadajmy w cztery oczy bo gadka na forum i wałkowanie tematu w nieskończoność raczej innych osób nie interesuje ... temat skończony.

3m,
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Hetman

PostWysłany: Wto Maj 25 2010 14:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Admin nie tylko musi pozwolić ale i dopisać do silnika forum, więc sprawa niełatwa w sumie...

Kowalu, nie wałkujemy tematu, przecież Jerzu jest za? Jeśli masz coś przeciw propozycji to napisz więcej niż "po kiego", ale prosiłbym merytorycznie - bo w pierwszym poście wyjaśniłem po kiego. I na spokojnie, bez emocji, na temat tego wątku a nie innych. OK?
do góry
locha

Drużyna: Żubry / ESW

PostWysłany: Wto Maj 25 2010 14:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W cztery oczy ? Może jeszcze na gołe klaty ? Po co takie argumenty ? Jak się mają do dyskusji o 'pogotowiu technicznym' i próbie zawiązania przydatnej inicjatywy ? Na luzie wszystko chłopaki :)

Wracając do tematu :
Widać że chłopaki dobrze kombinują z tego co widzę.
Jest masa graczy, którzy mają problemy ze sprzętem, i tak naprawdę każda porada, serwis jest potrzebna. Kwestia ustawienia się co i jak.
Wiadomo, że nikt nie weźmie do chaty klamki do dłubania za free, a co do porad na forum to już własna decyzja , czy dzielić się wiedzą czy nie :)
Ja osobiście przestałem brać sprzęt do chaty bo czasowo nie wyrabiam żeby się z tym dłubać, a na forum jak mnie ktoś zagai to jak wiem to pomogę :)
do góry
KOWAL -=1916=-

PostWysłany: Wto Maj 25 2010 14:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proste KAPCIE :)

OK, zdróweczka dla wszystkich :) markerów również :)
do góry
locha

Drużyna: Żubry / ESW

PostWysłany: Wto Maj 25 2010 14:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może by dodać zakładkę w głównym menu na niebieskim pasku - serwis indywidualny i tam umieścić bazę danych z kontaktami do osób takich jak Jerzu, które mają wiedzę, czas i możliwości i są w stanie pomóc.
Na bank lepiej znaleźć kogoś w swojej okolicy, kto klamota zrobi, nawet za kasę, niż wysyłać go w Polskę do serwisów/sklepów bo to wiąże się jednak z jakimś okresem czasu bez klamki.
do góry
rogal [P]

Staż (od roku): 2000
Drużyna: http://www.pumper-nickel.net/

PostWysłany: Wto Maj 25 2010 14:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

locha napisał:

Ja osobiście przestałem brać sprzęt do chaty bo czasowo nie wyrabiam żeby się z tym dłubać

i groziło rozwodem ;)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Jerzu

PostWysłany: Wto Maj 25 2010 14:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi to porada za free- jak najbardziej, gdzie? Chętnie odpiszę w moim poście, co do dłubania to aktualnie mam czas, pomogę w naprawie, oczywiście odpłatnie (nie zdzieram:))
pomogę również wyszukać i ściągnąć części np. z USA za pośrednictwem Paypal
do góry
cortez9

Drużyna: WPP(Wrocławski Pluton Paintballowy)

PostWysłany: Pon Lip 26 2010 21:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jhjh
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: