REGULACJA KARNIVORA. Pomocy!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thedivip

PostWysłany: Sro Lut 23 2011 17:20    Temat postu: REGULACJA KARNIVORA. Pomocy!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potrzebny fachowiec wysokiej klasy do wyregulowania karniego.
Mam z nim problem i sam nie daje rady. gram nim już 4 lata i do tej pory jakoś sobie radziłem ale teraz nie wiem o co chodzi. proszę o kontakt.
515-152-621 Tadek.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
M@jki

Staż (od roku): 2008
Drużyna: WGSP[Wesoła Gromadka Szalonego Puchatka]

PostWysłany: Sro Lut 23 2011 18:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co za problem może będziemy w stanie pomóc "zdalnie" :D
do góry
locha

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Żubry / ESW

PostWysłany: Sro Lut 23 2011 20:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napisz tu coś więcej co się dzieje z klamką, sporo osób koksy ma i może coś się poradzi.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
thedivip

PostWysłany: Sro Lut 23 2011 20:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dużo pisania wolałbym przez telefon. poprostu nie strzela. przeleżał trzy miesiące i nie działa. bateria nowa wyczyszczony przeregulowany po sezonie. podaj mi swój kontakt zadzwonie jeśli nie masz nic przeciwko.
do góry
Yonin

Staż (od roku): 2005
Drużyna: AiR, Bukkake, Rebels

PostWysłany: Sro Lut 23 2011 20:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mógłbym się podjąć regulacji, ale zabawa imbusami w garażu przy -12 st. C jakoś mi się nie uśmiecha :(. Tak jak pisze Locha - napisz co się dzieje - coś poradzimy.
do góry
M@jki

Staż (od roku): 2008
Drużyna: WGSP[Wesoła Gromadka Szalonego Puchatka]

PostWysłany: Sro Lut 23 2011 20:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

thedivip napisał:
bateria nowa

Jesteś pewien, że nowa 80% problemów to właśnie bateria - upewnij się, że jest nowa i przede wszystkim dobra, jakiś ultimate albo duracel+czy coś w ten deseń.
do góry
thedivip

PostWysłany: Sro Lut 23 2011 20:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to tak. nie znam fachowego nazewnictwa mimo że jestem jego właścicielem od 4 lat.
bolt cofając sie nie napina sprężyny mimo że cofa się do końca i ta śruba która powinna się zaczepić o pazur spustu jest na odpowiedniej wysokości. jeśli już uda mi się przeładować nie pada strzał. prostą regulację robiłem sam czasem 2 do 3 razy w sezonie tym razem nie wiem co jest.
najlepiej wytłumaczę przez telefon
do góry
thedivip

PostWysłany: Sro Lut 23 2011 20:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z baterią to wiem że musi być odpowiednia nawet akumulator 9,6 nie pomaga.
wyślę karton kul dwie pełne butle i KARNIEGO mam inną klamke która się nigdy nie psuje i jest nie zawodna ale koks to koks i musi znowu działać.
do góry
thedivip

PostWysłany: Sro Lut 23 2011 20:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niedługo się ma ocieplić więc może dasz rade?
do góry
thedivip

PostWysłany: Sro Lut 23 2011 20:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeszcze raz niech ktoś mi poda telefon ja zadzwonie opowiem co go boli i dogam się co do ustawienia markera.
515152621
do góry
locha

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Żubry / ESW

PostWysłany: Czw Lut 24 2011 0:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomógł bym ci, ale w najbliższym czasie w ogóle nie mam opcji na wygospodarowanie czasu by się pobawić. Zagadaj w dwa miejsca : SKILL i SHOOTGAMES. Jest jeszcze kilku magików od koksów, ale bez ich zgody nie będę ich sprzedawał , jak mają czas sami się tu odezwą :)

Na szybkiego tak ajk ci już chłopaki podrzucili :

- sprawdź baterię
- zobacz czy masz czyste, sprawne i dobrze podpięte gały.
- zresetuj płytkę do ustawień fabrycznych.
- pneumatykę masz stockową czy jakąś inną ?

Solenoid cyka ? Marker się zagazowuje ? Po odciągnięciu bolta ręcznie jest opór gdy go suniesz do przodu ?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: