Bob Long Pump
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> news
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grela

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Czw Lis 10 2011 22:27    Temat postu: Bob Long Pump Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Czw Lis 10 2011 22:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

że tak zacytuje przebój oststnich diskotek : echest enta moloka ( czy jakoś tak ) - what the fuck ?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
mj

PostWysłany: Czw Lis 10 2011 22:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a cóż to w gripie? Czyżby jakaś forma autotriggera?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Trix

Staż (od roku): 2005
Drużyna: therapy, bulwers

PostWysłany: Czw Lis 10 2011 23:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spool, reg in grip. Piszą, że ma mieć super krótki skok spustu.
Cena póki co 699$. Premiera 1/12/2011. Pewnie będzie bardzo cichy.
do góry
mj

PostWysłany: Czw Lis 10 2011 23:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki, myślałem że tam jest jakieś połączenie ze spustem.
Data premiery blisko, to trochę tłumaczy ruch na rynku używanych pompek w USA :), oby jej dotrzymali tym razem
do góry
Trix

PostWysłany: Pią Lis 11 2011 0:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ruch jest, bo najtańszy empire sniper w preorderze w ansgear kosztuje całe 420$. Dobra cena w porównaniu z pump-kitem z ramką CCMa albo markerem CCMa.

Mam nadzieję, że na tego bobka znajdzie się chętny:)
do góry
rogal [P]

Staż (od roku): 2000
Drużyna: http://www.pumper-nickel.net/

PostWysłany: Pią Lis 11 2011 12:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"mech ion.."
do góry
szary

PostWysłany: Sob Lis 12 2011 2:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do góry
Trix

PostWysłany: Sob Lis 12 2011 18:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do góry
EaSy2KiLL

PostWysłany: Sob Lis 12 2011 20:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"The Bob Long pump gun is still being tweaked but can achieve 285 FPS at roughly 150 PSI. Current optimal settings are still being fine tuned but the Bob Long Pump paintball gun will get its best consistency and efficiency when run between 180 and 185 PSI."

NAJSSSS :) Przy 300psi snipera Bobek jest oszczedny niczym pierwszoklasista zbierajacy na ksiazeczke SKO :)

Wizualnie ... podoba mi sie bardzo... nic nie wystaje , skromnie, schludnie...
Technicznie ... kosmos :)
do góry
szary

PostWysłany: Sob Lis 12 2011 20:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale to chyba jedyna pompka spool valve, a pomysł wmontowania rega w grip i regulacja fps poprzez wsadzenie klucza do gripa z tyłu - dla mnie bomba. Tylko wygląda na dosyć spory - może to przez brak rega z przodu i jakąś taka długą lufę.

W sumie dobrze, że nowe dziecko Boba nie okazało się kolejnym Duke Nukem Forever (przynajmniej jeśli chodzi o czas produkcji)
do góry
Oczko

Drużyna: F2F

PostWysłany: Sob Lis 12 2011 21:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolejny bluźnierca, po Trixie, to jest inline poppet a nie spool.
do góry
Kardyniak

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Renegaci

PostWysłany: Sob Lis 12 2011 22:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No przecież Bob ostatnio same poppety robi, to i można się spodziewać że i pomka nim będzie
do góry
mj

PostWysłany: Sob Lis 12 2011 23:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja to już chyba konserwa jestem i przyzwyczaiłem się do koksowego wyglądu pompki. Ta, póki co jakoś średnio mi się podoba.
A skoro to popet to suwadłem będzie trzeba jednak poruszyć jakąś sprężynę?
do góry
Trix

PostWysłany: Sob Lis 12 2011 23:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak mi to wyglądało na spoola. Nie widać hammera na pierwszy rzut oka.

It's supposedly Marq based, which is an inline poppet gun. You can see how the bolt is now decoupled from the poppet action, and is attached to the pump arm linkage. I'm 95% sure that's a hammer in the rear housing. I've highlighted the pin which will push it back, also on the hammer linkage.

I pytanie, gdzie sprężyna?
do góry
Yonin

Drużyna: AiR, Bukkake, Rebels

PostWysłany: Pon Lis 14 2011 1:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trix napisał:
I pytanie, gdzie sprężyna?
Ciśnie mi się odpowiedź na... hmmm... usta :P
do góry
Oczko

Drużyna: F2F

PostWysłany: Pon Lis 14 2011 20:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=rp2xbAUShEw&feature=player_embedded
do góry
BartekSz

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Bad Company

PostWysłany: Sob Sty 21 2012 9:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ot takie tam:

do góry
Trix

PostWysłany: Sob Sty 21 2012 9:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dużo kolorków do wyboru:) Preorder już w ANS G.

http://www.ansgear.com/Bob_Long_Pump_Gun_s/2634.htm

With a price tag of $699, the Bob Long pump paintball gun will truly be in a league of its own!
To będzie baaardzo niszowy marker. Na miejscu Boba to jeździłbym z nim po wszystkich eventach i zasponsorował go którejś drużynie w PSP czy NPPL.
Szybko go u nas nie zobaczymy.
do góry
mj

PostWysłany: Sob Sty 21 2012 22:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cena wysoka ale w okolicach ccm, pytanie czy sprzęt równie dobry?

Wiadomo coś o mechanizmie działania? Jest autotrigger? Rozumiem że to pompka w pełni mechaniczna?
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> news Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: