wiadomości -pozamieniane linki?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dopalacz

Staż (od roku): 2005

PostWysłany: Sro Gru 07 2011 11:19    Temat postu: wiadomości -pozamieniane linki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie pytanie techniczne: w zakładce wiadomości, są (min.) "do wysłania" oraz "wysłane". Odnośniki nie są przypadkiem zamienione? W "Do wysłania" mam wiadomości, które wiem, że dotarły do użytkownika (dostałem odpowiedź... przynajmniej na część z nich ;P), a w "wysłane" wiadomość, na odpowiedź której czekam już... no dłuższy czas. Oczywiście, jest szansa (spora?), że owy użytkownik mi po prostu nie odpisał, ale zakładam, że jest inaczej. Niech jakiś techniczny ktoś się wypowie ;P
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
rojber

Staż (od roku): 2008
Drużyna: WTF Poznań < Darkness

PostWysłany: Sro Gru 07 2011 11:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co zauważyłem - też na innych forach z phpBB - to działa to następująco:

w "do wysłania" wiadomość leży do momentu aż adresat nie zaloguje sie na forum i odbierze wiadomości. wtedy pojawi ci się ona w "wysłane"... a to czy odpowie to już inna para kaloszy...
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Rafik!

Staż (od roku): 2007
Drużyna: Therapy (dawniej Templars)

PostWysłany: Sro Gru 07 2011 11:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Linki są ok, tylko nazwy są.. hmmmm... trochę mylące. Ja sam na początku się zastawiałem OCB.

Do wysłania - wiadomości, które zostały odebrane przez użytkowników. Szczególnie ta nazwa nie była dla mnie zrozumiała. Szczerze mówiąc nadal nie jest, ale się przyzwyczaiłem ;)
Wysłane - wiadomości, które wysłałeś, ale nie zostały odebrane (bo np: adresat nie wszedł do tej pory na forum, albo bo mu się nie chce tej wiadomości odebrać)
do góry
rojber

Staż (od roku): 2008
Drużyna: WTF Poznań < Darkness

PostWysłany: Sro Gru 07 2011 11:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to mamy dwie wykluczające się wersje :) LOL
do góry
Dopalacz

PostWysłany: Sro Gru 07 2011 15:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no... "do wysłania" działa tak, jak napisane wyżej, czyli dopóki ktoś się nie zaloguje na forum, wiadomość tam utknie, ale kurcze, żeby ludzie się nie logowali przez 1-2 msc? A warto dodać, że wiadomośi pisałem do osób sprzedających różne graty w ogłoszeniach, wiec raczej powinni się logować
do góry
Rafik!

Staż (od roku): 2007
Drużyna: Therapy (dawniej Templars)

PostWysłany: Sro Gru 07 2011 15:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli coś jednak chyba jest pomieszane. Jak wysyłam PW na tym forum, to wiadomość od razu ląduje w "wysłane", a potem, po odebraniu przez kogoś ląduje w "do wysłania". Dopiero wtedy dostaję odpowiedzi (jeśli w ogóle).
do góry
luciek1234

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Bez

PostWysłany: Sro Gru 07 2011 16:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macie racje pomieszane jest, do wyslania sa wiadomosci juz wyslane a w wyslane wiadomosci do wyslania
do góry
Diggs

Drużyna: Sabotage, (Templars)

PostWysłany: Czw Gru 08 2011 4:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rafik... a kto by Ci tam odpisywał na ten spam, który rozsyłasz ;)
do góry
Dopalacz

PostWysłany: Czw Gru 08 2011 9:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinienem dostać jakąś nagrodę za znalezienie błędu w serwisie ;P Jakiś talon na balon czy inne 2000 kulek ;P
do góry
Mapet

PostWysłany: Czw Gru 08 2011 12:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dopalacz spojrz na mine matysa na Jego zdjeciu i od razu bedziesz wiedzial co dostaniesz :)
do góry
Grela

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Czw Gru 08 2011 14:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rojber ma racje - tak jak zauważył ze niektóre strony z phpBB maja taki sam problem.
Bo autor Przemo popełnił błąd w stosunku oficjalnego tłumaczenia phpBB na polski. Ale to było bardzo dawno poprawione - wystarczy aktualizować na nowszą wersje.
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Czw Gru 08 2011 14:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Grela napisał:
wystarczy aktualizować na nowszą wersje.

a broń cie panie boziu - jeszcze jakies emotikutaski sie zainstaluja i bedziemy tu mieli pbnejszon
do góry
Grela

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Czw Gru 08 2011 16:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ta nowsza ma możliwość blokowania emotikonek.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: