SOGi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
provpl

PostWysłany: Nie Lut 26 2012 17:07    Temat postu: SOGi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy już o tym było, ale moje pytanie jest proste. Czy osoba zakładająca temat z jakimś zapytaniem, może premiować odpowiedzi które uznaje za przydatne? Widziałem takie rozwiązanie na kilku forach i wydaje się sensowne. Bo dzięki temu osoba która ma np. 100 postów i 20 sog'ów jest bardziej wiarygodna od osoby która ma 2000 postów (np. z HydeParku) i 0 sogów.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
M@jki

Staż (od roku): 2008
Drużyna: WGSP[Wesoła Gromadka Szalonego Puchatka]

PostWysłany: Nie Lut 26 2012 17:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jak już mówimy o ułatwianiu to może coś ala komentarze po sprzedaży. Chcę wiedzieć, czy kupuję coś od zaufanej osoby.

Ale co do sogów to jak najbardziej. Nawet człowiek przewijając temat widzi, że ktoś ma jakieś sogi i patrzy czego dotyczyła odpowiedź.

Byle było czysto a nie jak na PBnation.
do góry
HalskyYOOO

Staż (od roku): 2149
Drużyna: Pysiory do krzoków

PostWysłany: Nie Lut 26 2012 20:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli stawianie np. Piwa które już gdzieś było:) dobry pomysł ogólnie
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: