PM7 ustawienia na start

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Proto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xshadows

PostWysłany: Sro Wrz 12 2012 17:52    Temat postu: PM7 ustawienia na start Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Zakupiłem sobie PM7 i zastanawiam się jak go skonfigurować na start żeby niczego nie rozwalić. Jeszcze go nie podpinałem do butli dlatego chcę przed tym wszystko ustawić tak żeby zaraz klamki nie rozwalić.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
hnebdg

Staż (od roku): 2013
Drużyna: High Five

PostWysłany: Nie Maj 12 2013 11:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dołączam się do pytania. Jest to mój pierwszy kontakt z własnym markerem i nie chciałbym czegoś popsuć. Nie mam pojęcia jak go konfigurować, więc jeśli ktoś posiada instrukcję po polsku byłbym wdzięczny.

PS. Spust mam bardzo blisko tej ramki i nie wiem jak go odchylić, czy odchyli się on sam jak włożę baterię i podłączę butlę?
do góry
Borys_riot

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Emeryt style :D

PostWysłany: Nie Maj 12 2013 12:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic nie ruszaj wsadz baterie i ciesz się grą. Nic nie popsujesz. Instrukcja jest tak prosta ze nikomu sie nie chce tłumaczyć. Wystarczy najbardziej podstawowa znajomość języka.

Spust sie odchyli, ale zanim zaczniesz grzebać pograć trochę. Regulacji dokonujemy za pomocą srubek
Co jest bardzo ładnie opisane w instrukcji.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Proto Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: