Slide shorts , prosze o pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> odzież
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kongi25

Staż (od roku): 2012
Drużyna: SMASH! team

PostWysłany: Pią Mar 01 2013 0:05    Temat postu: Slide shorts , prosze o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. sluchajcie mam problem, bo potrzebuje baaardzo mocno takie spodenki tylko zeby mialy jak najlepsza ochrone na biodra, bo tak naprawde tylko do tego potrzebuje. Wiec pytanie brzmi: Jakie ochraniacze najlepiej beda ochraniac biodra podczas ostrych wslizgow[to jest ten problem]? Popatrzylem na oferty roznych firm i wyglada ze najlepszy ochraniacz na ta czesc ma "Slide Shorts Eclipse Overload ". Czy jest ktos kompetentny w tej sprawie i moglby mnie ewentualnie ukierunkowac jezeli sie myle?? cena tez jest dobra, natomiast jezeli jest cos co uratuje mi biodra lepiej w normalnej cenie ktore mam zmasakrowane po kazdym treningu bylbym bardzo wdzieczny. Z gory dziekuje za odpowiedzi:)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
asterr

PostWysłany: Pon Lut 24 2014 19:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aktualne?

------------
nieruchomości Włochy | sprzedaż mieszkań Raszyn
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> odzież Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: