Nowe pole w Trzebiatowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> zachodnio-pomorskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kajtur

Staż (od roku): 2002
Drużyna: Buschcraft

PostWysłany: Wto Kwi 22 2014 21:24    Temat postu: Nowe pole w Trzebiatowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na nasze nowe pole paintballowe (po modernizacji)

mamy na nim:

- 2 jeżdżące czołgi paintballowe
- 2 linie okopów do obrony
- 2 ciężkie bunkry bojowe (w budowie)
- ponad 10 lekkich bunkrów bojowych
- wraki samochodów
- dużo naturalnych i sztucznych ukryć
- ponad 12.000m2

Zapraszam Darek

więcej na http://www.kajtur.pl/paintball/ :lol:
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
koczis66

Staż (od roku): 2006

PostWysłany: Wto Kwi 22 2014 21:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aż mnie ręka zaświerzbiała. Cytat : szukasz prawdziwego paintballu -niech robią to zawodowcy. Myślę, że ci co szukają niech znajdą zawodowców, nie was.
Na zdjęciach na stronie kajtur :
dzieci strzelają bez masek
goście pozujący z markerami żaden nie ma barellbaga (na żadnym ze zdjęć)
i wreszcie milion razy już było na tym forum : marker to nie broń, ani karabinek a kulki nie amunicja
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
kajtur

PostWysłany: Wto Kwi 22 2014 22:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może jakbyś się przyjrzał zobaczyłbyś, że oni strzelają na strzelnicy i tu maska jest zbyteczna.
Co do tego czy marker jest karabinkiem a nie bronią nie mam wątpliwości Ty oczywiście możesz mieć inne zdanie.
My uczymy ich jak obchodzić się z prawdziwą bronią może im się to kiedyś przyda. Miejmy nadzieję, ze nie. Do wojska idzie niewielu a u nas uczą się nie tylko zwykłej naparzanki ale też lizną taktyki, nauczą się kopać okopy zakładać i usuwać miny, oraz wiele innych ciekawych rzeczy. I głupio by było nam nam im mówić weźcie ,,markery, kulki " Używamy terminologii wojskowej.
Jasne łatwiej jest krytykować trudniej coś zrobić.
Róbmy tak dalej wszyscy przejdą na ASG tam nikt nie ma wątpliwości że używają karabinków.

Zgadzam się z Tobą jak będę malował krowy mój karabinek będzie markerem :lol:
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Xpaint.pl

PostWysłany: Pią Kwi 25 2014 22:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

panie darku patrząc po galerii na Facebooku wiedzę zero zasad. dzieci i markery (tippmann) to świadczy tyko o zarobić bez względu na wiek.
a o bezpieczeństwie trudno nie wspomnąć, strzelnica? pełna galeria z dziećmi i dorosłymi maski pościągane lufy nie zabezpieczone.
widocznie stopy pan nie postawił na palu paintballowym.
sorry ale ma pan jeszcze wiele do roboty.

z mojej strony proponuję szkolenie zasad w tym sporcie.
zapraszam na moją stronę
https://www.facebook.com/pages/Imprezy-Integracyjne-Paintball/399232096801850
tu znajdzie pan kilka fotek jak to się organizuję
Szkolenia i terminy ;)
Borne Sulinowo tel 504378736

Ps. z wielkim ukłonem mogę tu pisać że świetne wiaty pan postawił.
do góry
kajtur

PostWysłany: Sob Kwi 26 2014 8:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O jakiej kasie Ty mówisz Jeśli prowadzisz pole Paintballowe pewnie wiesz, że nie da się z tego wyżyć. Ja mam inne źródła dochodu a to traktuje to jako zabawę i hobby dlatego ludzie do nas przyjeżdżają i nie tylko na paintball który stanowi mniej niż 5% całości programów.
U nas właśnie spotykają ludzi z pasja, dlatego wracają i powierzają nam swoje pociechy.

Ja nie narzekam, że zachodniopomorskie to nie miejsce do robienia biznesu, jak niema ludzi podwijam rękawy i biorę się do roboty przy obsłudze obiektu - dlatego tyle zrobiliśmy w ciągu 4lat.

Co do masek i tych nieszczęsnych barrtel bagów – może Wam się to spodobać lub nie ja jeśli ćwiczą kilka godzin taktykę (nie mając amunicji) pozwalam zapomnieć o tym.

Spróbujcie sami przeczołgać się ze 100m w masce wykopać okopy budować szałasy. U nas w niektórych programach 3 dni przygotowują się do paintballa nie widząc amunicji na oczy.

Co do tego czy nie postawem nogi na polu paintballowym – masz rację nie znam się na tym czasami tylko przez przypadek zdejmowałem gości w kolorowych rajtuzach doprowadzając ich do pasji ze przerywali grę bo jakiś gostek z 98 i X7 na plecach ciągle na na nich polował a oni maja na sobie każdy sprzęt za ponad 5.000zł. i nie mogą nic zrobić.

Masz racje mam jeszcze wiele do roboty i nie kryje się z tym a zrobię jeszcze więcej.
Jestem osoba na którą kiedyś mówiło się, że jest ,,niedobra” – teraz że ma ADHD – ładniej to brzmi.
Ja swoja wadę przekułem na atut który pcha mnie ciągle do nowych wyzwań, wcale się z tym nie kryję - mówię to nawet naszym Gościom, łącznie z naszym mottem ,,nic tak nie cieszy jak ludzka krzywda” .
Ja i mój zespół jesteśmy z tym naturalni dobrze się przy tym bawimy ludzie to czują i to jest nasz ,,klucz do sukcesu”

Myślę, że robimy to dobrze choć po swojemu. Staramy zarazić paintballem innych choć wielu nie stać nawet na 100 szt amunicji my ich nie odsyłamy. Może zarażą się ta pasja i kupią swój karabinek dzięki temu będziecie mieli się z kim strzelać.
.
Jeśli macie jakieś uwagi lub pytania dzwońcie na 606 197 652 lub piszcie na info@kajtur.pl chętnie pomogę – nie mam czasu na ciągle siedzieć na forum i sprawdzać czy ktoś mnie znowu nie szkaluje, mam dużo innej roboty – trawę trzeba kosić
Żyjemy w takim kraju gdzie na jedno słowo oszczerstwa niestety trzeba odpowiedzieć dziesięcioma a szkoda mi czasu jestem stworzony jak kiedyś mi ktoś powiedział do biegania z nożem w zębach anie do pracy przy biurku (dlatego odszedłem z wojska) dla mnie było za mało szkolenia a za dużo kwitów.

Ten post nie pisałem po to żeby się chwalić lub szukać klientów (tu ich raczej nie znajdę) – chciałem dać znać że można się u nas za darmo postrzelać (ze swoim sprzętem)
Chłopaki z ASG czynią to regularnie.
Zapraszam Darek
http://www.kajtur.pl/
do góry
fuego77

Staż (od roku): 2012
Drużyna: Piranha Paintball Team

PostWysłany: Wto Kwi 29 2014 23:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja byłem kiedyś u Was na 2-dniowym kawalerskim połączonym z paintem, ogniskiem, włażeniem po skrzynkach i mnóstwem innych atrakcji. Wtedy zaraziłem się paintballem i teraz gram regularnie.
Nie chcę się wypowiadać na temat organizacji pola, bo to nie moja działka, ale sama atmosfera i organizacja kawalerskiego była mega zaje...
Oczywiście nie obeszło się bez drobnych "incydentów", ale podkreślam, że to było kawalerskie a nie panieńskie ;)
Ja Panie Darku serdecznie Pana pozdrawiam i życzę powodzenia bo "kompleks" jest naprawdę świetny.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> zachodnio-pomorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: