Luźne gierki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> małopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Podoba Ci się pomysł luźnych gierek?
Tak
75%
 75%  [ 3 ]
Nie
25%
 25%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 4

Autor Wiadomość
festereknh

Staż (od roku): 2014

PostWysłany: Sob Maj 10 2014 14:56    Temat postu: Luźne gierki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Pomyślałem, że przydał by się temat w którym można by się zgadać na luźne granie w plenerze, nie koniecznie kolna czy boiska speedowe. Każde miejsce jest dobre np. bunkry, las, plaża. Dział w którym będzie wrzucony temat z proponowaną datą (obojętne czy weekend czy środek tygodnia) mniej więcej ustalona godzina oraz zapisy kto będzie. Wiek nieistotny, sprzęt nie istotny (w własnym zakresie).

* Jedyny problem jest taki, że nie mam np. ja butli z HE do nabijania butelek i tą kwestię pasowało by rozwiązać.

Pozdrawiam i zapraszam do aktywnego udzielania się w dziale:)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
imrowai

Staż (od roku): 2008
Drużyna: [O.D.A.] One Day Army

PostWysłany: Sob Maj 10 2014 15:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taki dział istnieje - to terminarz spotkań :)

Luźne geirki to jeden zasadniczy problem - groźba uszkodzenia postronnej osoby - choć w niewielkich grupach jest to problem marginalny
Druga sprawa to kwestia tego, że do "śmiecenia" kulkami ktoś może się przyczepić.
Choć z trzeciej strony wiele takich gier miało miejsce i jakoś nic się nie działo ... tfu przez lewie ramię by nie zapeszać :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
festereknh

Staż (od roku): 2014

PostWysłany: Sob Maj 10 2014 15:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego wpisane było w temacie, aby wybierać a wręcz selekcjonować miejscówki do gry żeby tez krzywdy nikomu nie zrobić. Np. bunkry, słaby pomysłem by były bunkry gdzieś w osiedlu (np. Fort Mistrzejowice, Piastów) lecz fort w Zielonkach już by się nadał (niskie zaludnienie w okolicy, wysoka atrakcyjność terenu do gry)... Daje przykłady tych stron bo akurat z tych okolic pochodzę :)

Terminarz spotkań - ominąłem ten temat by go nie zaśmiecać. Niech ten dział pozostanie dla mocno zorganizowanych osób np. Assassins które faktycznie organizują niezłe zabawy. Nie chciał bym by ich imprezki kuleczkowe utonęły w oceanie postów z cyklu "a może tutaj" "a może o tej godzinie" Tam jest ostro konkretnie ;)

Pzdr.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> małopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: