Proto reflex'14 - dziwne pęknięcia na rękojeści

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Proto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Profectus

PostWysłany: Sob Maj 17 2014 11:18    Temat postu: Proto reflex'14 - dziwne pęknięcia na rękojeści Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

zamieszczam 2 zdjęcia dziwnego spękania plastikowego elementu na rękojęści markera. Spękanie jest po obu stronach rękojeści.
To jest model reflex 2014. Kupiony jako mało używany tj. 6000-8000 szt. wystrzelonych kul.
Zastanawia mnie jednak skąd zatem takie spękania?
Jeśli ktoś ma rozeznanie w temacie, proszę o wypowiedzenie się na ten temat.
Marker działa bez zarzutu, ale wizualnie wygląda to kiepsko i jest mocno zastanawiające.
Zdjęcia:
lewa stona rękojeści:
prawa strona rękojeści:

Pozdrawiam.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
-Seba-

PostWysłany: Sob Maj 17 2014 11:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem reflexa 09 i 13 i w obydwóch przypadkach też miałem spękanego gripa... To raczej wina zastosowania kiepskiego materiau.
do góry
Tonnrud

Staż (od roku): :-)

PostWysłany: Sob Maj 17 2014 11:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zadne dziwne spekania - jak sie przewozi marker bez opakowania rzucony luzem to tak sie dzieje
ps
ma wiecej niz 3-4 kartony przebiegu :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
VishuZS

PostWysłany: Sob Maj 17 2014 12:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy Proto m7 tego nie ma a wiec chyba pęka w nowszych modelach lub kulka sie rozmazała jakims cudem w tych dwóch miejscach :D
do góry
Gallanonim

Staż (od roku): 2008
Drużyna: RBMK-1000

PostWysłany: Sob Maj 17 2014 14:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te gripy tak poprostu mają - mam dwie DMki (DM7 i DM9) i w obu jest takie pęknięcie, tyle tylko że w DM7 minimalne a w DM9 identycznie duże jak na zdjęciu.DM7 było o wiele wiele więcej grane.
do góry
Lord87

Staż (od roku): 2013
Drużyna: [O.D.A.] One Day Army

PostWysłany: Sob Maj 17 2014 14:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Patrząc na zużycie gum gripa , jest mało używany :) pęknięcia powstają od złego użytkowania i kiepskiego materiału . Często pęka przy odkładaniu markera byle jak byle gdzie, w transporcie bez etui w moim przypadku przy Dm 10 pękł podczas gry jak kula uderzyła w ten plastikowy element .
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Profectus

PostWysłany: Sob Maj 17 2014 19:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedź na moje pytanie.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Proto Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: