Hala Paintball w Małopolsce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> małopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
garsija

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Brak

PostWysłany: Nie Lip 13 2014 12:38    Temat postu: Hala Paintball w Małopolsce Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszukuje jakiejś hali która organizuje gry otwarte. Najbardziej interesuje mnie Kraków ewentualnie Tarnów :) Wgl jakieś budynki gdzieś gdzie można zagrać CQB :P
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
majzny

Staż (od roku): 2010
Drużyna: [O.D.A] One Day Army

PostWysłany: Nie Lip 13 2014 17:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na chwilę obecną nie ma takiej miejscówki według mojej wiedzy .
do góry
garsija

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Brak

PostWysłany: Nie Lip 13 2014 20:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze a własnie takie klimaty by mnie interesowały :)
do góry
horacy86

Staż (od roku): 2005
Drużyna: kameleon squad

PostWysłany: Czw Sty 22 2015 0:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to w Tarnowie gramy na hali dokładnie zaraz pod Tarnowem w Sieradzy (ostatnio co dwa tygodnie) chętni pisać bo sporo osób z Krakowa odwiedza tą miejscówkę (autostradą rzut beretem), a naprawdę warto. Jak coś dzwonić 663 220 356 to dam znać kiedy są gry otwarte (warto dać znać bo zapiszę sobie w grupie znajomi gramy i jak się zbieramy to dam info)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Dandi92

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Kameleon Squad

PostWysłany: Czw Sty 22 2015 11:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem grałem super miejscowka polecam :D
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> małopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: