Dobija ktoś CO2 lub HP w okolicach Gdowa,Wieliczki ??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> małopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czoxx

Staż (od roku): 2014

PostWysłany: Sob Sie 16 2014 16:12    Temat postu: Dobija ktoś CO2 lub HP w okolicach Gdowa,Wieliczki ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Tak jak w temacie , szukam kogoś kto przetacza butle CO2 lub HP ( z butli matki do mniejszych ) z okolic Gdowa,Wieliczki,Bochni,Łapanowa,Dobczyc ,bo zazwyczaj gram w weekendy i nie kiedy braknie gazu ,a w weekend ciężko o jakiś sklep co przetoczy.Zwłaszcza chodzi mi o dzisiaj czy jest ktoś taki.Pozdrawiam
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
garsija

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Brak

PostWysłany: Sob Sie 16 2014 16:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam 2 butle po 6 kg jestem w stanie napełnić ci flaszeczke za drobną opłatą :P jednak mieszkam troche dalej od twoich preferencji :) macie jakąś dobrą ekipę do gry bo szukam czegoś bliżej mnie :P widze że mieszkamy 20 km od siebie. Napisz na priv
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> małopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: