Nowa miejscówka Pow. Limanowski
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> małopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jareksmolen

Staż (od roku): 2014
Drużyna: Brak

PostWysłany: Sro Sie 20 2014 9:59    Temat postu: Nowa miejscówka Pow. Limanowski Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Piszę z prośbą do doświadczonych graczy i właścicieli pół paintballowych, o pomoc w organizacji/zaprojektowaniu pola paintballowego.

Co chcielibyście mieć na takim polu??? Jakie przeszkody. Teren zróżnicowany, troszkę płaskiego, górki, potoczek, drzewa. Na początek chciałbym zagospodarować teren o pow. ok 40ar z możliwością rozszerzenia nawet o drugie tyle( Ale to jak będą odpowiednie fundusze;)).
Sugerowany termin otwarcia to wiosna 2015 roku

Poniżej przedstawiam zdjęcia sugerowanego pola

PS. 40 arów to 4000 m2 a nie tak jak napisałem 40 000. :P

Czekam na wasze sugestie i rady
Pozdrawiam
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
garsija

Staż (od roku): 2011

PostWysłany: Sro Sie 20 2014 15:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

polecam zrobić 2 respy w najbardziej oddalonych od siebie punktach pola :D 3 pkt flagowe jeden w środku pola i dwa po skrajnej lewej i prawej części pola :d aaaaa na reszcie pola różne przeszkody od beczek po bunkry wieżyczki strzelnicze w odległości max 10 metrów od siebie :D pkt flagowe muszą być otoczone osłonami :d myślę że nie ma sie co bawić w jakieś rowy czy okopy :) z doświadczenia wiem że rzadko albo wcale sie z tego nie korzysta :) byłbym zainteresowany jakimiś gierkami ponieważ prawdopodobnie będę miał nie daleko (zależy jaka wieś ) :P
do góry
MdC

Staż (od roku): ~`10

PostWysłany: Sro Sie 20 2014 18:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jareksmolen gdzie to dokladnie jest? jestem z limanowskiego i nie rozpoznaje terenu...
do góry
jareksmolen

PostWysłany: Sro Sie 20 2014 20:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem z Męciny.:)

Garsija a jakimi gierkami byłbyś zainteresowany??

Chciałbym tak dostosować pole by odpowiadało wszystkim(większości). Wiadomo dużo przeszkód będzie ruchomych, zawsze będzie można przeorganizować pole:).

Co do przeszkód, myślałem o kilku trupach samochodowych ze złomu, poszerzyć potok, mostek nad nim wybudować, zasadzić jakąś roślinność wodną(pałki wodne, itp...) drzewa, wieżyczki, barykady, beczki, opony, worki z piaskiem to standardowo. :)
do góry
garsija

PostWysłany: Sro Sie 20 2014 22:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jaaaa woodem raczej :D worki z piaskiem są bez sensu po chwili sie targają i zostaje tylko kupa z piaskiem :d bardzo lubię grę na dominacje flag :D
do góry
jareksmolen

PostWysłany: Pią Sie 22 2014 9:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może teraz troszkę o sprzęcie

Co byście mi poradzili gdybym miał okazję kupić używany zestaw w idealnym stanie?
Markery BT Omega
butle hp, loadery, kombinezony maski z podwójną szybką
wszystkiego 10 szt.
i do tego kompresor Bauer Junior
Cena za wszystko 10 tyś???
do góry
garsija

PostWysłany: Pią Sie 22 2014 11:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kompresor widze leciwy :D bije tylko 3200 psi jeśli dobrze czytam na komercje w sumie aż za dość, na gry otwarte troche mało ale da sie zaakceptować :) nowe sprężarki to koszt około 10000 zł(oczywiście najprostsze). jesli chodzi o markery z maskami i butlami hp za jakieś 7/8tys , co łącznie daje cene około 17/20 tys więc cena 10 tys jet całkiem dobra w zależności od stanu oczywiście spróbuj cos utargować . Jeszcze potrzebujesz jakiegoś fill panelu bądź przetoczki iii węża wysokociśnieniowego :) zrób jakieś dobre pole i zacznij robić gierki otwarte aaa pewnie ci sie wróci :) powodzenia
do góry
jareksmolen

PostWysłany: Pią Sie 22 2014 11:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

już utargowałem z 11800 na 10 000. Starać się jeszcze targować?? A powiedz mi, czy muszęmieć do tego butle matkę ??? czy bezpośrednio z kompresora??? Prosiłbym o jakieś linki do tych przetoczek/panelu i węża:) Z góry dziękuje

Pozdrawiam
do góry
jareksmolen

PostWysłany: Pią Sie 22 2014 11:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ile zestawów na start pasuje mieć???
do góry
garsija

PostWysłany: Pią Sie 22 2014 11:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie prowadzę komercji więc nie wiem ale myślę żę 10/20 na początek wystarczy :D jak jestem na grach otwartych to ładujemy się prosto z kompresora przez fill panel coś takiego http://www.kansus.pl/product_info.php?products_id=3329 :D bezpośrednio z kompresora nie polecam ładować małych flaszek tylko najpierw butle matke a z niej za pomocą takiej przetoczki http://www.protarget.com.pl/product-pol-120-Przetoczka-HP.html do małych flaszek
do góry
garsija

PostWysłany: Pią Sie 22 2014 11:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

iii co to znaczy stan idealny markerów ?:D oczywiście przed kupnem zasięgnij porady od innych os wiadomo ludzie nie chcą pomagać konkurencji :P
do góry
jareksmolen

PostWysłany: Pią Sie 22 2014 11:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a gdzie w pow. Limanowskim lub sądeckim można legalizować butle???
do góry
jareksmolen

PostWysłany: Pią Sie 22 2014 11:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piszę, że wszystko sprawne, użyte kilka razy.
A zestaw jest gdzieś na śląsku, trochę daleko, ale będę musiał jechać :) i oglądnąć
do góry
garsija

PostWysłany: Pią Sie 22 2014 11:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uuu tego to nie wiem :D butle aż tak leciwe ?:) musisz zapytać assasinów z krakowa :) albo gości z gost podhale bo też stosunkowo niedaleko cb :P
do góry
jareksmolen

PostWysłany: Pią Sie 22 2014 11:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno pytanie:)
Jest w okolicy czy nawet w KRK jakiś serwis, do którego bym mógł zawieść markery na porządny przegląd nawet i kompresor ???
do góry
jareksmolen

PostWysłany: Pią Sie 22 2014 11:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O legalizację pytałem się tak zapobiegawczo :) na zaś jak to się mówi.
To poprosiłbym o namiary na assasynów i gost podhale. :)
do góry
garsija

PostWysłany: Pią Sie 22 2014 11:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.assassins-arms.com/ prowadzą serwisy sprzętu co do sprężarki to nie wiem :D aaa ty chcesz na serwis przed kupnem czy gdy się zepsują przy wypożyczaniu :D?
do góry
jareksmolen

PostWysłany: Pią Sie 22 2014 11:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej gdy się zepsuje chociaż pasuje, żeby ktoś rzucił okiem na niego przed kupnem, na kompresor i markety:)
do góry
garsija

PostWysłany: Pią Sie 22 2014 11:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

naprawić sb dasz rade sam jeśli nie, każdy kto zaczynał od powiedzmy tippmanna 98 c lub Bt4 jest w stanie ci to naprawić :P mam 98 custom i widze ze omega ma taką samą budowę :P generalnie najczęstszą usterką tych markerów jest ucieczka gazu przez komore gazową w power tube / ewentualnie wygniecenie się baldetendu ewentualnie zabrudzenie i zbyt duże tarcie między mechanizmami mechanicznymi wystaczy wyczyścić i nasmarować :D :P w razie czego moge pomóc w naprawie :)
do góry
jareksmolen

PostWysłany: Pią Sie 22 2014 12:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z góry dzięki za wszystko.

Jeśli ktoś ma coś do dodania, proszę pisać śmiało.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> małopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: