Wstęp do zabawy malowania (Marker)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

(0)

(0)

Użytkownik Zarejestrowany Potwierdzony
Autor Wiadomość
SuwartPm

PostWysłany: Nie Wrz 07 2014 18:37    Temat postu: Wstęp do zabawy malowania (Marker) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, byłem dziś pierwszy raz w życiu na imprezie paintballowej i nie ukrywam spodobało mi się, mam zamiar przeznaczyć około 2000 zł na sam marker i proszę was o pomoc jakiej firmy jaki model, zamierzam grać w lesie jak i jakieś turnieje ewentualnie w późniejszym czasie chciałbym żeby był w miarę modyfikowalny na miarę ceny precyzyjny ponieważ to z czego strzelałem dziś to była porażka tippmann 98 custom na pięć kulek każda poleciała w inne miejsce nie wiem czy to wina sprzętu czy był aż tak wyeksploatowany mniejsza o to myślę że z takim budżetem mogę sobie pozwolić na coś lepszego nie pogardziłbym gdyby był zielony lub jakieś camo w tych barwach

Dziękuję za udzielenie informacji
Pozdrawiam malarzy Piotrek
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Suseł

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Hunters Team

PostWysłany: Nie Wrz 07 2014 19:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tu przyjacielu jest dział Dla Ciebie :) http://paintball.info.pl/forum/viewforum.php?f=191
Nikt nie zrypie Cię za pytania które były milion razy opisywane.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
SuwartPm

PostWysłany: Nie Wrz 07 2014 20:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wstępne oprowadzenie
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: