Pomoc z identyfikacją (chyba) cockera

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
l3vi4than

Staż (od roku): 2012

PostWysłany: Sro Wrz 10 2014 17:24    Temat postu: Pomoc z identyfikacją (chyba) cockera Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Malarzy!

Mam prośbę, czy ktoś jest w stanie zidentyfikować tego potworka? To chyba jakiś cocker prehistoryczny. :).

A jeszcze lepiej jak ktoś ma namiary na servicing manual do niego, staram się go ożywić, wyczyściłem i przesmarowałem bolt, wyminiłem oringi na bolcie i cieknie mi z lufy. Zanim wyśle do Kansusa/Assasinów chcę to spróbować sam ogarnąć.

(Mój pierwszy post, mam nadzieję że nie machnąłem żadnej gafy.)

Dzięki z góry za wszelką pomoc, pozdrawiam!
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Borys_riot

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Emeryt style :D

PostWysłany: Sro Wrz 10 2014 18:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no z zielonki to może być tylko jeden rodzaj klamki :D To nie cocker, to jest magic :D ( nie mylić z black magicem od WGP). Czyli podróbka cockera od naszych zachodnich sąsiadów.

He he, możesz wysłać do serwisu ale raczej nie wróże sukcesów.

masz dwa wyjścia.
1.Wykręcić zawór (będziesz do tego potrzebował klucza specjalnego - napisz na PW) i wymienić uszczelkę. bo to jest powodem syczenia.
2. POnieważ mieszkasz w zielonej, możesz spróbować odnaleźć gościa o ksywie Słonik. Nie gra od wielu lat, ale to on zaciągnął te wynalazki do polski. Jak uda ci się go znaleźć (poszukaj na zawodach kartingowych w rejonie) możesz go ładnie poprosić.
do góry
l3vi4than

PostWysłany: Czw Wrz 11 2014 10:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki piękne! Pogmeram i pociągnę za sznurki żeby znależć Słonika! :). Odezwę się pewnie na weekend jak będę go rozbierał (marker, nie Słonika :D.), aczkolwiek większość kluczy raczej posiadam :).
do góry
Borys_riot

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Emeryt style :D

PostWysłany: Czw Wrz 11 2014 15:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jak masz większość kluczy to nie ma problemu, odkręcasz back block, usuwasz IVG, spręzynę, odkręcasz ramkę, cofasz sear lug wyciągasz hammer.
Teraz tym
kluczem odkręcasz zawór, wymieniasz uszczelkę ew Exhaust Valve i skręcasz wszystko do kupy w odwrotnej kolejności.
do góry
l3vi4than

PostWysłany: Czw Wrz 11 2014 18:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki piękne! Będę miał co robić na weekend :).

Dla potomnych, dzięki Twojej radzie namierzyłem że to jest Folda Magic

http://www.pbase.com/wolf13/1_3_3_folda_magic
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: