EGO 11 nie strzela?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Planet Eclipse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hakuba1

Drużyna: Parchy Paintball Team

PostWysłany: Pon Lut 16 2015 20:43    Temat postu: EGO 11 nie strzela? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Mam nietypowy problem z moją klamką:
jak kulka wpadnie na pozycje to ją widzi ale nie strzela,
nawiasy z okrągłych zmieniają się na kwadratowe - nawet jak oczy wyłączę to nie chodzi na "sucho",
jak patrzyłem w manual to oznacza ich błąd
kojarzycie może taki problem?
same uderzenia w spust są liczone.

Za pomoc z góry dziękuję!
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Borys_riot

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Emeryt style :D

PostWysłany: Pon Lut 16 2015 21:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podłącz gaz.
do góry
hakuba1

PostWysłany: Wto Lut 17 2015 8:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Borys_riot napisał:
podłącz gaz.

Jest podłączone HP. Jak bolta przesunę do przodu i zapne ASA to się cofa, więc dopływ jest.
do góry
malinman

Staż (od roku): 2008
Drużyna: [BC] [AT]

PostWysłany: Wto Lut 17 2015 9:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprawdź mikrusa na płytce. Może padł i nie ma impulsu.
do góry
uksz

Drużyna: ESW

PostWysłany: Wto Lut 17 2015 10:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maksymalnie wkręcone śruby od hpr i/lub lpr?

Sprawdź jeszcze czy solenoid "klika".
do góry
U53R

Drużyna: High Five

PostWysłany: Wto Lut 17 2015 12:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spróbuj wymienić baterię.
do góry
hakuba1

PostWysłany: Sro Lut 18 2015 20:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uksz napisał:

Od ostatniego grania LPR i HPR nie były ruszane, a bateria nówka. :cry:
do góry
sauron

Staż (od roku): 2006
Drużyna: H_Z / Spire Division

PostWysłany: Sro Lut 18 2015 20:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przetrzyj oczy wacikiem
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
uksz

Drużyna: ESW

PostWysłany: Sro Lut 18 2015 20:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hakuba1 napisał:
uksz napisał:

Od ostatniego grania LPR i HPR nie były ruszane, a bateria nówka. :cry:

Solenoid klika?
do góry
pawelaga2007

Staż (od roku): 3

PostWysłany: Sro Mar 11 2015 23:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u MNIE IDENTYCZNIE. tYLE ZE TO SIĘ STAŁO PO ZMIANIE BATERII NA ZWYKŁĄ BO ŻADNEJ LEPSZEJ NIE ,MOGŁEM KUPIĆ NA CHWILĘ OBECNĄ.
Objawy identyczne , gaz podpięty a oczy zrobiły się kwadratowe , jak włączałem i je wyłączałem to po chwili znowu się zkwadraciły.
a jak wkładam poprzednią energizer alkaline to strzela ale małą mocą i nie za każdym razem , tak więc wychodzi na to , że bateria9V za 4zł nie nadaje się do niczego.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
pawelaga2007

PostWysłany: Sro Mar 11 2015 23:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pawelaga2007 napisał:
u MNIE IDENTYCZNIE. tYLE ZE TO SIĘ STAŁO PO ZMIANIE BATERII NA ZWYKŁĄ BO ŻADNEJ LEPSZEJ NIE ,MOGŁEM KUPIĆ NA CHWILĘ OBECNĄ.
Objawy identyczne , gaz podpięty a oczy zrobiły się kwadratowe , jak włączałem i je wyłączałem to po chwili znowu się zkwadraciły.
a jak wkładam poprzednią energizer alkaline to strzela ale małą mocą i nie za każdym razem , tak więc wychodzi na to , że bateria9V za 4zł nie nadaje się do niczego.

A tak przy okazji można jakoś ego zresetować? jeśli tak to prosiłbym dokładne wytyczne jak to zrobić w razie potrzeby i jak się poruszać po menu ego i co do czego
do góry
Parravon

PostWysłany: Sro Mar 11 2015 23:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz to w instrukcji
do góry
pawelaga2007

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 7:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest ale po angielsku. A tłumaczenie lepiej wychodzi na skróty z domysłami niż jakimś translatorem.
Za dużo szukania.
do góry
pawelaga2007

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 7:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pawelaga2007 napisał:
Jest ale po angielsku. A tłumaczenie lepiej wychodzi na skróty z domysłami niż jakimś translatorem.
Za dużo szukania.

Poza tym To warto jest kupić baterie 9cząV sklepie paint te typowe , czy wystarczą te jakieś lepsze alkaliczne z kiosku?
do góry
baryla

Drużyna: ADHD Paintball Mielec Crew

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 7:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja używam już od kilku lat (zresztą za rada kolegów z forum) baterii varta industrial (dostępne na allegroszu i sklepach internetowych) przy zakupie większej ilości wychodzi jakieś 5/6 PLN od sztuki, a jakością nie ustępują tym za kilkanaście.
do góry
locha

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Żubry / ESW

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 9:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pawelaga2007 napisał:
Za dużo szukania.

W połowie strony masz na 12 poście biblię od Goszczaka :)

http://paintball.info.pl/forum/viewtopic.php?t=24979&f=141
do góry
Parravon

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 11:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pawelaga2007 napisał:

Poza tym To warto jest kupić baterie 9cząV sklepie paint te typowe , czy wystarczą te jakieś lepsze alkaliczne z kiosku?

kup sobie duracell procell 9v na allegroszu około 4zł najlepiej zamówić sobie większą ilość w kilka osób, a działają świetnie w każdych warunkach
do góry
pawelaga2007

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 19:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupiłem varte alkaline za 15złociszy i narazie jest ok, a nie za 4zł GP zwykłą którą jak włożyłem to ego krzyczał ze bateria już 0. Będziesz ku..a zdrowy.
do góry
pawelaga2007

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 19:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pawelaga2007 napisał:
kupiłem varte alkaline za 15złociszy i narazie jest ok, a nie za 4zł GP zwykłą którą jak włożyłem to ego krzyczał ze bateria już 0. Będziesz ku..a zdrowy.

Dzięki za pomoc link prowadzi do linka. a link not found :? ale i tak jest po angielsku , a papierową mam
do góry
Aloo

Staż (od roku): 2002
Drużyna: SABOTAGE

PostWysłany: Czw Mar 12 2015 22:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pawelaga2007 Na prawde tak ciezko przejzec caly zalinkowany temat? Tu link do konkretnego posta: http://paintball.info.pl/forum/viewtopic.php?f=141&p=635802#635802
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Planet Eclipse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: