Aktualna cena etek3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Planet Eclipse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yoroshimi

PostWysłany: Wto Lut 17 2015 23:19    Temat postu: Aktualna cena etek3 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc planuje zakup etek 3 lecze jestem zielony w sprawach i chcialbym sie zorientowac po ile takie cuda chodza rzucił mi sie w oczy taki zestawik http://allegro.pl/marker-planet-eclipse-etek-3-lt-okazja-i5084026805.html cos mozecie doradzic :)?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Bugajew

Staż (od roku): 2012
Drużyna: Fast Fingers

PostWysłany: Sro Lut 18 2015 0:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hah ten marker jest na allegro od ok roku i zapewne tam zostanie.
Nie oplaca sie kupic za taka cene.
No chyba ze to bedzie nowka i bardzo bys taka chcial.
Za takie pieniadze chodza uzywane ego10/11 lub AXE.
Ja jakies 3 lata temu za eteka w takim stanie dalem 1200.
Za taka kase wyrwiesz cos z wyzszej polki w dobrym stanie.
do góry
Yoroshimi

PostWysłany: Sro Lut 18 2015 4:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No okey ale nigdzie nie widze zadnych uzywek : /
do góry
arturdziki90

Staż (od roku): 2010
Drużyna: Rebels/RPT/PSI/Husaria/DARK ANGELS

PostWysłany: Sro Lut 18 2015 6:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pacz na facebooku w grupach giełda paintballowa i trade pb stuff pl tam się pojawiają, ale z tym markerem będzie coraz gorzej łatwiej będzie ci z 4 a za nie długo z 5, ps zastanów się na ty co Bugajew powiedział za cenę możesz kupić ego10/11 lub axe z wyświetlaczem poniżej 1000 kupisz axe bez wyświetlacza.
do góry
maxell4

PostWysłany: Sro Lut 18 2015 12:16    Temat postu: Etek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w tej cenie to naprawde przesada, mam eteka 4 w cammo malowaniu i moge Ci sprzedać bo może bym wymienił na coś nowszego. Z pewnością bedzie o pare stówek taniej niż na tamtej aukcji
jak cos pisz na prw
do góry
U53R

Staż (od roku): 2008
Drużyna: High Five

PostWysłany: Sro Lut 18 2015 12:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak byś chciał miałbym na sell ego 11 w kolorze shiner.

http://ifotos.pl/zobacz/105679876_wxqprpn.jpg

Jak coś PW.
do góry
krassus

Staż (od roku): 2010
Drużyna: wolny strzelec

PostWysłany: Sro Lut 18 2015 13:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drogo... tu masz link do Etka 4, też nówka. Jak ponegocjujesz to wyrwiesz w jeszcze lepszej cenie.

http://www.gampshop.pl/pl/p/Eclipse-Etek4-AM-Nowka-Sztuka/2597
do góry
szczepan2

PostWysłany: Sro Lut 18 2015 14:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do kontaktu - mam na sprzedaż takiego eteka w kolorze czarnym, z rotorem pasem i maską .

PS. Moje ogłoszenie wisi na PSI.
do góry
pyokyo

Drużyna: Dyfuzor / Ała Ała

PostWysłany: Sro Lut 18 2015 21:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak masz do wydania 1400 na sam marker to masz multum możliwości. Ja bym celował w geo 2 jak dołożysz 100/200zł albo trafisz to geo 2,1, jakąś DM'kę, które ostatnio pojawiają się w dobrych cenach albo AXE. Ego 11 też jest spoko, ale typowe popety mi się przejadły.
do góry
zybr

Staż (od roku): 2009

PostWysłany: Pon Lut 23 2015 19:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowy Etek 4 LT wkrótce będą dostępne za 1400 zł
do góry
Kubzon

Staż (od roku): 2014
Drużyna: NexXTeaM

PostWysłany: Wto Mar 17 2015 16:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

900zł
do góry
Devil5

PostWysłany: Wto Mar 17 2015 21:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam etka 4 tanio PW :)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Planet Eclipse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: