Zestaw (Pomoc w złożeniu sprzętu)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> POCZĄTKUJĄCY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zywy

PostWysłany: Nie Lip 19 2015 20:55    Temat postu: Zestaw (Pomoc w złożeniu sprzętu) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałem poprosić o pomoc w złożeniu sprzętu. Mianowicie chciałbym poświęcić daną ilość funduszy, od kilku tygodni śledzę fora oraz strony, gdzie czytam o producentach itp, jednak mimo wszystko mam z tym problem jak i z cenami.

- 1200zł za Marker
- 500zł za maskę
- 500zł za bluzę
- 400zł za spodnie
- Reszta akcesoriów polecane typu butle, puszki itp.

Chciałbym, abyście opisali dlaczego akurat ten marker i ten producent itp jeżeli nie będzie to stanowiło problemu. Z góry dziękuję!
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Shim

Staż (od roku): 2015

PostWysłany: Pon Lip 20 2015 7:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

- 1200zł za Marker Nowy czy używany ? Jak bym szukał używki w dobrym stanie Geo , Etek 4 coś w teń deseń. Ale zanim zacznie pytać o ten czy tamten marker, jedź na grę i poodtykaj klamek innych ludzi. W necie jest tysiąc opinii i wiele sobie sprzecznych. Dla przykładu ja gram Dye NT10 która jest uważana za strasznie awaryjną, ale u mnie nie ma żadnych problemów a wygląd ma obłędny. Dopiero jak znajdziesz model który cię interesuję albo zawęzisz do dwóch to wtedy można porównywać.

- 500zł za maskę Sly, Vforece, I4, ale z maską jest tak że najlepiej pojechać do sklepu i po przymierzać. Ja jak kupowałem swojego SLYja pojechałem z zamiarem zakupu I4 ale SLy tak dobrze mi leżał na paszczy że go kupiłem :)

- 500zł za bluzę kolorystyka ;) po przymierzaj w sklepie :)

- 400zł za spodnie J/W

Butla Stako 1,1 z regulatorem Ninja.
Rękawiczki (ja preferuje bez dwóch palców, łatwiej mi wyłączać marker)
Chustka na głowę
Cover na butle (szkoda poobijać butlę)
Spłuczka, Rotor albo Z2

Jak Ci zostanie kasy dobra lufa Freak albo Boomstick :)

Ciężko tak zrobić zestaw bo każdy zrobi go pod siebie i będziesz miał różne zestawy.
Zakładam że już mój zestaw zaraz ktoś skomentuje ;)
do góry
Shim

Staż (od roku): 2015

PostWysłany: Pon Lip 20 2015 7:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

- 1200zł za Marker Nowy czy używany ? Jak bym szukał używki w dobrym stanie Geo , Etek 4 coś w teń deseń. Ale zanim zacznie pytać o ten czy tamten marker, jedź na grę i poodtykaj klamek innych ludzi. W necie jest tysiąc opinii i wiele sobie sprzecznych. Dla przykładu ja gram Dye NT10 która jest uważana za strasznie awaryjną, ale u mnie nie ma żadnych problemów a wygląd ma obłędny. Dopiero jak znajdziesz model który cię interesuję albo zawęzisz do dwóch to wtedy można porównywać.

- 500zł za maskę Sly, Vforece, I4, ale z maską jest tak że najlepiej pojechać do sklepu i po przymierzać. Ja jak kupowałem swojego SLYja pojechałem z zamiarem zakupu I4 ale SLy tak dobrze mi leżał na paszczy że go kupiłem :)

- 500zł za bluzę kolorystyka ;) po przymierzaj w sklepie :)

- 400zł za spodnie J/W

Rękawiczki (ja preferuje bez dwóch palców, łatwiej mi wyłączać marker)
Chustka na głowę
Cover na butle (szkoda poobijać butlę)
Spłuczka, Rotor albo Z2

Ciężko tak zrobić zestaw bo każdy zrobi go pod siebie i będziesz miał różne zestawy.
Zakładam że już mój zestaw zaraz ktoś skomentuje ;)
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Pon Lip 20 2015 8:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zywy napisał:
- 500zł za bluzę
- 400zł za spodnie

stary, za tyle można poskładać całe granie :)
do góry
Zywy

PostWysłany: Pon Lip 20 2015 14:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wole za tyle poskladac clothy które po miesiącu nie będą do kosza.
do góry
baryla

Staż (od roku): 2008
Drużyna: ADHD Paintball Mielec Crew

PostWysłany: Pon Lip 20 2015 17:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tym budżecie naprawdę będziesz miał spory wybór i w zasadzie od twojego gustu będzie zależeć co chcesz sobie sprawić. Jest wiele sprzętów równie dobrych a różniących się do siebie. Jeden woli sztywniejszy ciuch drugi bardziej przewiewny, marker prezentujący lepszą kulturę pracy ale wymagający więcej troski, albo mniej kulturalny, ale bardziej bezawaryjny, z wężykami, bez wężyków. Pograj troszkę (nawet na wypożyczonym sprzęcie) pomacaj klamki kolegów popytaj pogadaj, przestrzelaj, maskę załóż na gębę sprawdź czy dobrze leży.

Zanim wydasz 3000 pograj troszkę a po 4/5 grach sam będziesz wiedział co ci odpowiada.
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Pon Lip 20 2015 21:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

daj szkło <polewam>
do góry
dziurnik

Drużyna: GP

PostWysłany: Wto Lip 21 2015 6:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shim napisał:

w tej samej cenie mozna miec safera - z waznoscia butli na 15lat zamiast 5

Shim napisał:

Spłuczka, Rotor albo Z2
mozna duzo pisac o wadach tych spluczek, szczegolnie tej pierwszej, sa lepsze na rynku, np spire

Shim napisał:

dokladnie tylko i wylacznie lufa z wkladkami, mozna jeszcze dorzucic np. deadlywind'a do wyboru i kilka innych
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
marialag

PostWysłany: Wto Lip 21 2015 7:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuje za cenne wskazówki. Pozdrawiam.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> POCZĄTKUJĄCY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: