Gdzie w 2016r?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> małopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gilley

PostWysłany: Pon Mar 21 2016 16:50    Temat postu: Gdzie w 2016r? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, chciałem zapytać czy są jakieś cykliczne otwarte, lub pół otwarte gry w naszym województwie?
Śląsk ma swoje facro, praktycznie co tydzień, a czy Małopolska ma takie miejsca gdzie gra się co tydzień? dwa?

Im więcej tym lepiej bo co tydzień chce się pograć, ale nie co tydzień jest gdzie :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
jareksmolen

Staż (od roku): 2014
Drużyna: Brak

PostWysłany: Wto Mar 29 2016 17:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
W Męcinie koło Limanowej od maja będzie otwarte nowe pole do paintballa. Myślę, że jak będzie odpowiednia liczba osób to można coś organizować nawet co tydzień. Hp na miejscu.
Strona www.strefa52.pl
Pozdrawiam
do góry
kriss_

Staż (od roku): 2010
Drużyna: Ghosts Podhale/ [O.D.A] One Day Army - Krakow

PostWysłany: Pią Kwi 01 2016 7:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Krakowie masz kilka miejscówek są to hale lub otwarty teren ale z intensywnością gier jest różnie. Teraz przez zimę był zastój ale robi się ciepło więc granie się zacznie.
Podaje kilka miejscówek w okolicach Krakowa, kolejność przypadkowa:
1. Pole paintballowe na Kolnej ,
2. Hala extremo na żółkiewskiego,
3. Leci Kulka (ul. Stolorza obwodnica Krakowa od strony Wieliczki)
4. Paintball Center (Przegorzały ul Jodłowa)
Co jakiś czas jedne pola znikają inne powstają te co wymieniłem to znam bo na nich grałem, sa jeszcze inne pola ale ja nie miałem okazji jeszcze na nich zagrać.
do góry
Gilley

PostWysłany: Pią Kwi 01 2016 17:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedyne pole które mi się przewinęło i które robi otwarte gry to właśnie kolna.
Ale przeglądne, może na fb coś wrzucają w wydarzenia
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> małopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: