Szukam do malowania Jelenia Góra i okolice

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> dolnośląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Seawolf

Staż (od roku): 2013

PostWysłany: Czw Maj 11 2017 20:58    Temat postu: Szukam do malowania Jelenia Góra i okolice Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukam osób chętnych do malowania w ten czy inny sposób bo samemu ciężko się gra :)
Najlepiej okolice Jeleniej Góry gdzie teraz mieszkam. Fajnie byłoby znaleźć grupę ludzi która chciałaby trochę czasu na to poświecić. Mam dwa markery więc jak co mogę użyczyć jednego.

Obok jest kilka miejsc gdzie można pograć jak również komercyjne pola gdzie da się na pewno wkręcić.
Chętnie pomogę we wprowadzeniu na początku a potem to już z górki :)

Chętni pisać prv albo tel 575512840
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
JasiekX

Staż (od roku): 2012
Drużyna: SpartanTeam Jelenia Góra

PostWysłany: Pią Maj 12 2017 12:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paintball w temacie szukania gier :] https://www.facebook.com/groups/paintballdolnyslask/?fref=ts

Polecam jeszcze Energy Team Jelenia Góra w temacie speeda . Jak coś pisz na grupie .

Jak ci nie strach jeździć po dolnymśląsku to jest sporo ludzi do grania
do góry
Seawolf

Staż (od roku): 2013

PostWysłany: Pią Maj 12 2017 16:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem ze jest team energy ale za stary jestem na balony i wyczynowe zmagania :)
Strachu nie ma ale na razie mało miejsc gdzie się da albo daleko :/

Ok popytam poszukam coś wymyślę.
do góry
dziedzic007

Staż (od roku): 2012
Drużyna: CRAZY BALLS

PostWysłany: Pią Maj 12 2017 19:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak Ci nie daleko do Lubania to co jakiś czas jest jest spotkanko, tyko, że najczęściej niedziala rano :( Gramy zazwyczaj do 13 ej death mecze ;) Ekipa, różnie 10-18 osób. Teren głównie las lub stary basen w Lubaniu. Jak by co pisz :)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> dolnośląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: